Електричний монтаж. Електромонтаж

Електричний монтаж на базі професійного проекту. 

Електрика не дає Вам спокою і Ви хочете зробити її правильно і під ключ?  Ви не хочете витрачати часу на довготривале проектування, закупівлю обладнання і виконання необхідних електромонтажних робіт?  Тоді Вам у нашу компанію “Електрика під ключ” у місті Івано-Франківськ бо наша основна послуга «електрика під ключ» може стати для вас ідеальним рішенням.

Дана послуга означає, що буде проведено повний комплекс робіт, від розробки проекту і покупки необхідних матеріалів, дизайнерського розміщення компонентів на об’єкті до встановлення, ну і, звичайно ж, гарантійного і післягарантійного технічного обслуговування. Звертаючись у компанію “Електрика під ключ” у місті Івано-Франківськ, ви не тільки економите свій час і гроші, але і забезпечуєте стабільну та безпечну роботу електрики в квартирі, будинку, офісі, торговому або медичному центрі чи на виробничому підприємстві. Не залежно який у Вас об’єкт, приватні електрики нашої компанії здійснюють електричний монтаж під ключ виключно з інженерним проектом. Бо саме від правильного проекту залежить якість інженерних рішень та електромонтажних робіт. Також терміни та вартість можна розрахувати вже на етапі проектування, грамотний підхід до вирішення завдання дає можливість заощадити до тридцяти відсотків коштів, а також багато часу і енергії. 

Електричний монтаж. Електромонтаж для дому. Промисловий електромонтаж. Приватний електрик. Виклик і послуги_Електрика під ключ Івано-Франківськ

Електромонтаж для дому. Промисловий електромонтаж

Електромонтажні роботи (монтажні послуги), які здійснюють фахівці компанії «ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ» у м. Івано-Франківськ та по усій області: 
Авторський (проектний) нагляд за монтажем
Електричні станції
Зелений тариф. Домашній і промисловий тарифи для електростанції
Сонячна електростанція для дому. Промислові сонячні станції
Зарядні станції. Зарядка для авто
Електроопалення. Електричне опалення
Тепловий насос. Промислові теплові насоси і для дому
Електрокотли. Електричні котли
— Тенові обігрівачі: промислові і для дому
— Теплові панелі: промислові і для дому
Електрична тепла підлога
Система сніготанення. Підігрів тротуару. Обігрів даху, ринв, водостоків
Захист електромережі. Безпека напруги в домі. Промислова електробезпека
Стабілізатор напруги для дому. Промислові стабілізатори напруги
Дизельний електричний генератор. Електричні генератори
Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) для дому. Промисловий UPS
Акумулятор для дому. Промислові акумулятори
Заземлення. Промислова система заземлення і для дому
Блискавкозахист. Система блискавкозахисту
Диференційний захист. Диференційні ПЗВ та автомати
Зрівнювання потенціалів. Система вирівнювання потенціалів
Електропроводка. Електрична проводка
Розумний дім. Автоматизація квартири, будинку.
Ви можете замовити комплексно: проектування, промислові і електромонтажні роботи для дому, а також обслуговування.

Електричний монтаж для дому, будинку, офісу, магазину тощо.

Дані роботи є трудомісткими, гучними і курними в зв’язку із застосуванням різних будівельних інструментів. Саме тому виконання електромонтажних робіт рекомендується робити під час проведення будівництва, а не вже по завершенню будівельних робіт на всій ділянці. В іншому випадку доведеться звільнити приміщення і підготувати його для електромонтажу, що займає деякий час. Та в будь-якому разі професійні електрики надають свої  електромонтажні послуги згідно монтажного проекту по електриці.

Електричний монтаж, не залежно чи промисловий чи для дому – це поняття індивідуальне для кожного, але у нього все ж є свої основні етапи роботи, на які можете легко опиратися:
– перш, ніж починати цей вид робіт, Вам, як клієнту, який замовив монтажний проект по електриці мають надати перелік всіх матеріалів, устаткування та монтажних робіт (перелік послідовних дій працівників і список параметрів монтажу);
– час проведення електромонтажу, терміни, ціни та інші формальності також узгоджуються з замовником;
– електрикам доведеться перед початком робіт провести спеціальні випробування (діагностика електромережі), а також оглянути існуючу проводку і обладнання. Фахівці повинні знати параметри електромережі даного приміщення і всі необхідні дані про ділянку, де буде проводитися електромонтаж.
– на наступному етапі проводяться самі електромонтажні роботи під ключ.

А в завершенні монтажна бригада (або приватний електрик) зобов’язані перевірити та випробувати оновлену електромережу на предмет можливих неполадок. Після чого здати Вам об’єкт размо з інструкцією до користування.

У список завдань електромонтажу входить понад 100 видів робіт. Приватні електрики в основному займаються наступним:
– проектують і організовують якісні системи заземлення;
– зводять спеціальні підстанції для ефективної роботи мережі;
– монтують і демонтують стару проводку, переміщують розподільні електрощити;
– проводять повну і часткову заміну проводки в приміщенні;
– штроблять канали під проводку та кабель на різних поверхнях;
– встановлюють кабельні канали та короба;
– проводять ремонт пошкодженої ділянки проводки;
– монтують розетки, перемикачі та інші точки споживання;
– налагоджують і встановлюють системи внутрішнього та зовнішнього освітлення;
– розраховують параметри мережі для установки системи «тепла підлога»;
– проводять ряд пусконалагоджувальних робіт і т.д. 

Електромонтажні роботи повинні проводити лише фахівці своєї справи для того, щоб замовник був впевнений в якості проводки свого будинку. Якщо у вас пошкоджена проводка, ви хочете поміняти систему електропостачання або просто встановити обігрів підлоги в Івано-Франківську та області – пропонуємо ознайомитися з нашими послугами та цінами.

Промисловий електромонтаж. Електричний монтаж для промислових об’єктів.

Наші досвідчені електрики виконають будь-які види робіт з електромонтажу швидко і без шкоди для якості. З якою б проблемою до нас не прийшов клієнт, ми підійдемо до її вирішення з інженерним проектом та якісною реалізацією. Приватні електрики нашої компанії у м. Івано-Франківськ виконують проекти та здійснюють електромонтажні роботи для різного роду будівель та ділянок, що включають такі види, як:
– багатоповерховий дім;
– приватний житловий будинок та дача-котедж;
– квартира та пентхаус,
– офіс, магазин, офісний і торговий центр;
– кафе, ресторан, промислове виробництво та інші види об’єктів;
– медичний, освітній та іншого роду заклади;
– стадіон, парк, дитячий майданчик, приватна ділянка та іншого роду території.

Електромонтажні роботи  – чому варто співпрацювати саме з “Електрика під ключ”?

Будь-які професійні послуги – це в першу якісні результати для клієнтів. Ви можете глянути цифри нижче і вирішити чи Вам цікаво було б з нами співпрацювати. В любому випадку, якщо Ви маєте бажання розробити проект по електриці, а також зробити електропроводку чи встановити електрику під ключ – зв’яжіться з нами. Ми Вас безкоштовно проконсультуємо по телефону або ФБ-месенджеру.

Зв'яжіться вже зараз і ми Вас безкоштовно проконсультуємо!

Ви можете безкоштовно отримати консультацію нашого фахівця у місті Івано-Франківськ, Івано-Франківській області (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) та загалом по усій Україні. Якщо у Вас є така необхідність –  телефонуйте або пишіть нам в компанію “Електрика під ключ” вже зараз:

Цифри, які говорять самі за себе

років на ринку
Майстрів електриків
Видів робіт
зданих проектів

Відгуки деяких клієнтів та партнерів

Дуже задоволена роботою цього електрика!
Дома зникло світло і то лише у нас, у сусідів все ок.
А дитина дома боїться , нервується. Друзі дали номер Віталія!
На виклик прибув дуууже швидко! Враховуючи , що це була сьома вечора!
Виявилося, що у нас згорів ПЗВ у щитку. Відновили подачу електрики на квартиру і це було головне!
Вранці Віталій привіз і установив нове ПЗВ.
Швидко, якісно, професійно, без паніки!
Виявилося, що у нього ще є бригада електриків , які надають всі можливі послуги по електриці. Тепер я задумалася чи не позбавитися від старої алюмінієвої роводки. Вона вже не дуже добре справляється з навантаженням і гріється..
Якщо хочете знайти толкових електриків, то вам сюди!

67933498_3424312494252998_449292856637521920_n
Ярина Захарко
підприємець

Я не являюсь клиентом компании, я коллега Виталия & со ))) . Я, как и Виталий, продаю, монтирую и обслуживаю электрогенераторы, солнечные электростанции и другое электрооборудование. 
Довольно часто мои клиенты проживающие в Ив.Франковской и близлежащих районах обращаются с просьбой помочь в монтаже или ремонте различного вида электрообоудования. Практически всех передаю Виталию, знаю, не подведет, сделает все как надо и на совесть. 
Порекомендую ли я эту компанию своим клиентам? Да. 
Можно ли им доверять? Да.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Сергій
Сергій Сіромашенко
підприємець

Довго мучилися зі старою радянською проводкою, потім після вигоряння всіх вимикачів на одній половині квартири таки зважилися на заміну. За рекомендацією друзів викликали Віталія. Він швидко зробив оцінку ситуації, проконсультував. Після чого його двоє електриків виконали не тільки брудну роботу з прокладання штроб і кабелю, а й додатково зробили окрему проводку на бойлер і замінили кілька вимикачів. Також поставили автомати. Вся робота була виконана якісно і в намічені терміни. Результатом дуже задоволені і рекомендуємо його та його бригаду усім своїм друзям як професіоналів своєї справи.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Софія
Софія
підприємець
Електрика під ключ Івано-Франківськ - написати, консультація

Необхідна консультація фахівця-електрика?

Ви можете безкоштовно проконсультуватись у наших спеціалістів. Якщо у Вас є така необхідність – телефонуйте нам в “Електрика під ключ” у місті Івано-Франківськ та обл. (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) за номерами 067 344 32 24 та 073 344 32 24 або напишіть нам у ФБ-месенджер і ми залюбки з Вами поспілкуємось. Напишіть нам: