Дизельний генератор. Дизельна станція

Дизельний електричний генератор. Принцип роботи даного устаткування з аварійного живлення.

Коли на підприємство або в заміський будинок купується дизельний електричний генератор (дизельна електрична станція), принцип роботи даного обладнання потрібно вивчити в першу чергу. Від чіткого розуміння устаткування системи і механізму взаємодії окремих її елементів безпосередньо залежить правильність експлуатації конструкції, здатність своєчасного виявлення факту збоїв і відхилень в роботі техніки.

У складі класичного генератора присутні: двигун (що працює, як правило, на дизельному паливі), блок управління і контролю системою, генератор змінного струму, паливна ємність, система охолодження, мастильна і вихлопну обладнання, акумулятор із зарядним пристроєм, регулятор напруги, а також корпус або рама конструкції, в рамках якої всі вузли об’єднуються воєдино.

Стандартна дизельна електростанція має принцип роботи, що ґрунтується на використанні дизельного двигуна. Саме ця деталь ініціює активацію системи і забезпечує виконання її основних завдань. ДВС в таких системах найчастіше має верхньоклапанний пристрій, оскільки це рішення найбільш компактне, малошумне, надійне і менш токсичне, ніж інші аналоги. Сучасні генератори електрики комплектуються двигунами повітряного і рідинного охолодження. Повітряні частіше застосовні в побуті, в той час як рідинні підходять для заводських умов. Також за особливостями подачі повітря в ДВС розрізняють системи з турбопіддувом, без турбопіддуву, а також комбіновані з реалізованим проміжним охолодженням і класичним турбопіддувом.

Дизельний генератор. Дизельна електрична станція і аварійне живлення. Дизельні електричні генератори, станції_купити, встановити_Електрика під ключ Івано-Франківськ

Дизельний генератор і аварійне живлення під ключ

З огляду на, що дизельна електростанція характеризується принципом роботи, при якому енергія розширення газів стає механічною, а та, в свою чергу, електричною, в цій системі одне з найбільш важливих місць відведено генератору змінного струму. Він може бути як синхронним, так і асинхронним. Цей виріб включає корпус, всередині якого рухливий ротор, що обертається в статорі (сердечник з обмоткою). Ротор може бути щітковим або безщітковим, але його завдання стандартна: формування електромагнітного поля. Завдяки цьому ефекту в обмотках статора з’являється електрорушійна сила, що дає на виході струм з потрібними характеристиками.

Системи забезпечення функціональності двигуна  дизельної електростанції. Управління обладнанням.

Принцип роботи будь-якого дизельного генератора полягає у співпраці ДВС і генератора змінного струму. Однак, якщо двигун буде перебувати не в кращому стані, це негативним чином позначиться на стані всієї конструкції. Щоб забезпечити мотору максимальну продуктивність і хорошу працездатність, виробники забезпечують його додатковими структурами:

– охолоджувальна (складається з помпи, бака, трубопроводів, може бути водяний або повітряної, що ґрунтується на використанні різних холодоагентів);
– запуск роботи двигуна (стартер, пусковий клапан, акумулятор з зарядкою компресор, трубки; комплекс цих елементів допомагає без ексцесів активувати двигун);
– мастильна (складається з масляних ємностей, фільтрів, радіаторів, мастилопроводів і насосів; нейтралізує ефект надмірного тертя ДВС з сусідніми елементами);
– паливна (виконана з використанням паливників, трубопроводів, насосів; забезпечує подачу дизеля до двигуна для його подальшої переробки);
– підігріваюча (підтримує термічні параметри двигуна на належному рівні, що особливо актуально для систем вуличного експлуатації; включає елементи як вентиляції, так і опалення: змійовики, підігрівачі, лампи і т.д.).

В даний час в світі існує кілька варіацій дизельних електричних станцій: основні (застосовуються в місцях, віддалених від цивілізації або позбавлених можливості підключення до централізованих мереж подачі електрики), аварійні (допомагають уникнути відключення обладнання на об’єктах, де зупинка техпроцесу неприпустима), резервні (підстраховочні, актуальні в разі відключення основної мережі) .. Практично всі перераховані дизельні електростанції мають схожий пристрій і принцип роботи, тому всім їм потрібен спеціальний модуль, що дозволяє налаштувати систему під конкретні користувацькі завдання або, як мінімум, керувати нею. Ця роль відводиться панелі управління і пультів дистанційного керування. Ключова функція панелі управління – автозапуск обладнання в моменти відсутності напруги в основній електросистемі, додаткові – відстеження параметрів конструкції (тиск масла, частота обертання, температура), контроль функціонування ДВС, автовідключення генератора, зупинка системи в разі фіксації критичних симптомів на окремих її ділянках.

Електричний генератор: рама, кожух, станина. Принцип роботи дизельного електричного генератора (в т.ч. пересувного).

Монтаж елементів електростанції здійснюється на єдиній платформі. Як зазвичай, вона характеризується наявністю рами (несуча частина + кожух) і заземлювача. Роль цього елемента захисна. Він оберігає як техніку від навколишнього середовища, так і операторів обладнання від небажаного контакту з елементами конструкції ..

Залежно від формату станини, вироби можуть відноситися до числа відкритих (актуальні тільки для використання всередині будівель) або закритих (підходять для вуличної експлуатації). У спеціальний захисний всепогодний кожух одягають системи, яким призначено експлуатація в польових умовах. Контейнер захищає генератор в ситуації, якщо потрібно виробляти енергію на відкритому повітрі при сильному морозі або інших критичних зовнішніх умовах.

Знаючи компоненти дизельної електростанції, легко уявити, як вони взаємодіють один з одним, забезпечуючи виробництво електрики в необхідному обсязі.

Ключова роль в робочому процесі відводиться ДВС. Саме в двигуні відбувається згорання дизеля, що поставляється з паливного резервуару. Утворені в ході цього процесу гази розширюються, формуючи сплеск енергії, що служить стимулом обертання колінчастого вала. Кривошипно-шатунний механізм дозволяє отримати з енергії свіжоутворених газів шукану механічну енергію.

Далі отриманий обертальний момент передається ротору генератора, який, в свою чергу, відповідає за створення достатнього за потужністю електромагнітного поля.

Генератор включається в роботу, завдяки чому в його обмотці з’являється індукційний змінний струм, який і подається до кінцевого споживача електрики.

Такий принцип роботи і пристрій кожного дизельного генератора. Знаючи цей нескладний процес, легко діагностувати поверхневі ушкодження і поломки. Наприклад, якщо обладнання не запускається, є ймовірність, що зламалася паливна система (не подається ДП), дає збої стартер або система холодного пуску. Це не означає, що власник автономної системи генерації електрики повинен відразу ж лагодити конструкцію, проте обізнаність про особливості функціонування дозволяє йому зорієнтуватися, коли потрібно викликати фахівців для діагностики або ремонту.

Особливим різновидом техніки, яка використовується для отримання електрики в умовах відсутності підключення до централізованої мережі, є пересувні установки універсального формату. Вони оптимізовані для роботи в польових умовах і мають дещо відмінну від побутових стаціонарних модулів конструкцію. Пристрій таких установок передбачає наявність випрямлячів струму, засобів пожежогасіння, розподільних силових шаф, опалювально-вентиляційних блоків, набору кабелів для отримання інформації щодо під’єднання, пульта дистанційного керування ..

Пересувні електростанції на дизельному паливі можуть укомплектовуватися власною системою передислокації з місця на місце або ж створені таким чином, щоб легко транспортуватися автопричепами: одноосьовими – якщо потужність обладнання не перевищує 10 кіловат і двохвісьними, якщо потужність вище 20 кВт.

Варто зазначити, що принцип роботи дизельного генератора мобільного формату аналогічний функціонуванню стаціонарних установок.

Дизельний електричний генератор (станція) для дому, будинку чи офісу – чому варто саме з “Електрика під ключ”?

Будь-які професійні послуги – це перш за все якісні результати для клієнтів. Ви можете глянути цифри нижче і вирішити чи Вам цікаво було б з нами співпрацювати. В любому випадку, якщо Ви маєте бажання купити і встановити дизельну електричну станцію у себе в будинку чи офісі – зв’яжіться з нами. Співпраця з компанією “Електрика під ключ” – це аварійне живлення, яке в першу чергу забезпечить безперебійне живлення в саме той важливий момент!

Зв'яжіться вже зараз і ми Вас безкоштовно проконсультуємо!

Ви можете безкоштовно отримати консультацію нашого фахівця у місті Івано-Франківськ, Івано-Франківській області (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) та загалом по усій Україні. Якщо у Вас є така необхідність –  телефонуйте або пишіть нам в компанію “Електрика під ключ” вже зараз:

Цифри, які говорять самі за себе

років на ринку
Майстрів електриків
Видів робіт
зданих проектів

Відгуки деяких клієнтів та партнерів

Дуже задоволена роботою цього електрика!
Дома зникло світло і то лише у нас, у сусідів все ок.
А дитина дома боїться , нервується. Друзі дали номер Віталія!
На виклик прибув дуууже швидко! Враховуючи , що це була сьома вечора!
Виявилося, що у нас згорів ПЗВ у щитку. Відновили подачу електрики на квартиру і це було головне!
Вранці Віталій привіз і установив нове ПЗВ.
Швидко, якісно, професійно, без паніки!
Виявилося, що у нього ще є бригада електриків , які надають всі можливі послуги по електриці. Тепер я задумалася чи не позбавитися від старої алюмінієвої роводки. Вона вже не дуже добре справляється з навантаженням і гріється..
Якщо хочете знайти толкових електриків, то вам сюди!

67933498_3424312494252998_449292856637521920_n
Ярина Захарко
підприємець

Я не являюсь клиентом компании, я коллега Виталия & со ))) . Я, как и Виталий, продаю, монтирую и обслуживаю электрогенераторы, солнечные электростанции и другое электрооборудование. 
Довольно часто мои клиенты проживающие в Ив.Франковской и близлежащих районах обращаются с просьбой помочь в монтаже или ремонте различного вида электрообоудования. Практически всех передаю Виталию, знаю, не подведет, сделает все как надо и на совесть. 
Порекомендую ли я эту компанию своим клиентам? Да. 
Можно ли им доверять? Да.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Сергій
Сергій Сіромашенко
підприємець

Довго мучилися зі старою радянською проводкою, потім після вигоряння всіх вимикачів на одній половині квартири таки зважилися на заміну. За рекомендацією друзів викликали Віталія. Він швидко зробив оцінку ситуації, проконсультував. Після чого його двоє електриків виконали не тільки брудну роботу з прокладання штроб і кабелю, а й додатково зробили окрему проводку на бойлер і замінили кілька вимикачів. Також поставили автомати. Вся робота була виконана якісно і в намічені терміни. Результатом дуже задоволені і рекомендуємо його та його бригаду усім своїм друзям як професіоналів своєї справи.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Софія
Софія
підприємець
Електрика під ключ Івано-Франківськ - написати, консультація

Необхідна консультація фахівця-електрика?

Ви можете безкоштовно проконсультуватись у наших спеціалістів. Якщо у Вас є така необхідність – телефонуйте нам в “Електрика під ключ” у місті Івано-Франківськ та обл. (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) за номерами 067 344 32 24 та 073 344 32 24 або напишіть нам у ФБ-месенджер і ми залюбки з Вами поспілкуємось. Напишіть нам: