Стабілізатор напруги. Стабілізатори напруги

Треба стабілізатор напруги?

Для чого потрібен стабілізатор напруги? Що таке стабілізатор напруги? Стабілізатори напруги та їх види.

В наш час неможливо уявити високу якість життя без надійно працюючих електроприладів. короткочасні або тривалі перепади напруги негативно позначаються на роботі техніки і можуть не тільки призвести до збоїв і неполадок, але і вивести її з ладу, а також довговічність всього електрообладнання різко зменшується. Через різкі і великі за амплітудою коливання напруги можуть вивести з ладу навіть ті пристрої, які оснащені захистом. Трансформатори і електродвигуни (є в холодильнику, кондиціонері, насосі та іншої побутової техніки) починають сильно грітися, різко зменшується ККД всіх приладів, а якщо продовжити їх експлуатацію, то вони можуть перегоріти. Велика частина чутливих пристроїв перестає працювати, істотно збільшується ймовірність поломки всього електрообладнання, а також змушує все електрообладнання споживати більшу кількість електроенергії. 

Стабілізатор напруги – електромеханічний або електричний (з дистанційним управлінням) пристрій, що має вхід і вихід по напрузі, призначений для підтримки вихідної напруги в вузьких межах, при істотній зміні вхідної напруги і вихідного струму навантаження. За типом вихідної напруги стабілізатори діляться на стабілізатори постійної напруги і змінної напруги. Як правило, вид напруги на вході стабілізатора і на його виході збігаються (постійне або змінне), але в деяких типах стабілізаторів їх види різні. Також є стабілізатори напруги для квартири, дому і промислові стабілізатори. 

Стабілізатор напруги для дому. Промисловий стабілізатор. Стабілізатори напруги_купити, встановити_Електрика під ключ Івано-Франківськ

Промислові стабілізатори напруги і для дому під ключ

Причини перепадів напруги в мережі і рішення – стабілізатор напруги.

Знижена напруга в більшості випадків результат недостатньої потужності високовольтного понижувального трансформатора, малого перетину проводів, слабких з’єднань, скруток і окислення контактів. Для вирішення цієї проблеми, перш за все потрібно усунути скручування проводів на стовпі або дотягнути з’єднання в електрощиті. Необхідно замінити кабелі та проводи з недостатнім перетином провідника. Якщо причина падіння напруги не на вашій території, рішенням буде установка стабілізатора напруги.

Підвищення напруги і перекіс фаз є результатом змішання нульового потенціалу через несиметричне навантаження в трифазних мережах. Як правило викликано використанням потужних однофазних споживачів і їх нерівномірним розподілом. У трифазних мережах усунути перекіс нульового потенціалу можна, відновивши його опір, видаливши скрутки проводів або з’єднавши нейтраль з заземлюючим контуром. Так само можливе використання реле контролю напруги або стабілізаторів напруги з вбудованим захистом від перенапруги.

Короткочасні сплески і провали напруги відбуваються в зв’язку з використанням реактивних навантажень (зварювання, двигунів, насосів, електроінструмента і ін.), а також в разі грозових розрядів в лінії електропередач. Короткочасні провали не такі небезпечні, як сплески. Модуль блискавкозахисту здатний відвести на землю високовольтні імпульси перенапруги.

Стабілізатор напруги є ефективним засобом захисту від перепадів в мережі. Стабілізатор – це електронний пристрій, яке регулює сильно змінюються напруга і здатне стабілізувати його з високою точністю.

Пристрій захищає все підключене до нього обладнання від:
– перевантаження по потужності;
– високовольтних стрибків;
– високовольтних перешкод.

Крім того, стабілізатори напруги моментально відключають всі підключені до них пристрої в разі, коли напруга в мережі перевищує рамки допустимих значень.

Тому можна з упевненістю сказати, що переважна більшість споживачів просто необхідний автоматичний регулятор напруги. А від того, який Ви оберете, залежить “життя” Вашої техніки та промислового устаткування. Мало встановити стабілізатор напруги – потрібен якісний стабілізатор. Сьогодні на ринку присутня величезна безліч різних пристроїв під різними брендами. Ми пропонуємо перевірені часом стабілізатори напруги для дому і промислові стабілізатори, які адаптовані до наших реалій енергопостачання.

Чи потрібен стабілізатор напруги для газового котла?

Сучасні газові котли оснащені складною електронікою, яка управляє робочими процесами і режимами. Завдяки платі управління котел працює автономно, відповідно до заданої програми. Стабілізатор напруги для котла є життєво важливим доповненням, так як в мережі періодично виникають перепади напруги, імпульси і замикання. Ці та інші чинники негативно позначаються на роботі мікропроцесорної електроніки, в тому числі і елементах управління котлом. Якщо в мережі виникнуть перебої, то котел може просто зламатися і перестати працювати, але це не найстрашніше. Газові котли стають причиною отруєння природним або чадним газом. Також велика небезпека виникнення пожежі та вибуху. За цими факторами пильно стежать складні електронні датчики всередині котла. В результаті перепадів напруги в мережі датчик згорить або почне функціонувати неналежним чином. Система контролю через виникнення порушення це не розпізнає і запустить котел, що може призвести до людських жертв.

Перепади напруги призводять і до не настільки критичним поломок. Можливо, що ви не відразу помітите зміни в роботі котла, але з часом, коли прийде час платити за газ і світло, сильно здивуєтеся. Електроніка не завжди повністю перегорає, а відбувається часткове порушення її функцій. Характерні ознаки таких поломок:
– котел працює цілодобово, не виключаючи;
– температуру води в одному або обох контурах неможливо точно відрегулювати;
– котел періодично йде на перезавантаження;
– постійно працює циркуляційний насос.

Це ознаки того, що котел хоч і працює, але має серйозні несправності в платі управління. Щоб убезпечити себе і заощадити при цьому на комунальних платежах, додатково встановлюється стабілізатор напруги для котла. Він гарантовано захистить ваш котел від перепадів напруги, аварійних ситуацій в мережі, а також від імпульсних скачків напруги.

Навіщо виробничому підприємству та іншим компаніям промисловий стабілізатор напруги?

Стабільна електроенергія, якість якої відповідає чинним стандартам і нормам – обов’язкова умова для будь-якого рентабельного виробництва. Це пояснюється тим, що проблеми з електроживленням вкрай негативно відбиваються на промисловому обладнанні (аж до його виходу з ладу) і є непрямою причиною зниження кількості і якості продукції, що випускається. Захистити технічну інфраструктуру підприємства від виникаючих в електромережі аварійних ситуацій допоможуть потужні трифазні стабілізатори, розраховані на підключення навантаження з високим енергоспоживанням.

Застосування такого приладу дозволить мінімізувати або зовсім виключити наслідки короткочасних провалів / стрибків напруги, імпульсного перенапруження, які тривалий час зниженого або тривалий час підвищеного мережевої напруги. Установка на виробництві сучасного трифазного стабілізатора допоможе бюджету організації уникнути великих витрат, які неминуче виникнуть в разі ремонту або простою промислового обладнання! Розглянемо категорії промислового обладнання, що вимагають стабільного електроживлення:
– всі механізми з електродвигуном – при зниженому (навіть не критично) напрузі двигун починає працювати на підвищеній потужності, в результаті чого нагрівається його обмотка, що в гіршому випадку загрожує розплавленням ізоляції і межвитковим замиканням. Але і без таких «катастрофічних» наслідків термін служби пристрою, який функціонує на межі своїх можливостей, помітно знижується і залежить від тривалості його перебування в подібному режимі. З урахуванням безперервного характеру багатьох виробничих процесів можна припустити, що тривалість експлуатації електродвигуна при зниженому мережевій напрузі істотно скоротиться;
– Тени і інші електронагрівальні агрегати – при низькій мережевій напрузі обладнання такого типу не забезпечить номінальне кількість теплової енергії, а при високому – просто згорить;
– IT-системи, комп’ютери та інші електронні прилади – невеликі коливання в електромережі викличуть їх підвисання і некоректну роботу. Провали напруги спровокують відключення або перезавантаження, а сильні мережеві скачки можуть привести до пошкодження чутливих мікросхем;
– Високоточна лабораторна, вимірювальна, виробнича і телекомунікаційна техніка – такі пристрої мають максимально жорсткі вимоги до електроживлення і болісно реагують на будь-які відхилення мережевих показників.

Аналізуючи вищенаведений список, можна прийти до висновку, що ефективність і надійність роботи виробничої бази сучасного підприємства багато в чому залежить від якості живильної її електроенергії. Тому застосування потужного трифазного промислового стабілізатора, здатного «підтягнути» параметри електроживлення до необхідного рівня, стане в реаліях української енергосистеми правильним рішенням.

Стабілізатори напруги для квартири, дому та промислові стабілізатори – чому варто саме з “Електрика під ключ”?

Будь-які професійні послуги – це перш за все якісні результати для клієнтів. Ви можете глянути цифри нижче і вирішити чи Вам цікаво було б з нами співпрацювати. В любому випадку, якщо Ви маєте бажання встановити стабіліззатор напруги у себе в квартирі чи будинку або промислові стабілізатори напруги – зв’яжіться з нами. Співпраця з компанією “Електрика під ключ” – це захист електромережі, який в першу чергу забезпечить безпеку Вашого устаткування та техніки!

Зв'яжіться вже зараз і ми Вас безкоштовно проконсультуємо!

Ви можете безкоштовно отримати консультацію нашого фахівця у місті Івано-Франківськ, Івано-Франківській області (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) та загалом по усій Україні. Якщо у Вас є така необхідність –  телефонуйте або пишіть нам в компанію “Електрика під ключ” вже зараз:

Цифри, які говорять самі за себе

років на ринку
Майстрів електриків
Видів робіт
зданих проектів

Відгуки деяких клієнтів та партнерів

Дуже задоволена роботою цього електрика!
Дома зникло світло і то лише у нас, у сусідів все ок.
А дитина дома боїться , нервується. Друзі дали номер Віталія!
На виклик прибув дуууже швидко! Враховуючи , що це була сьома вечора!
Виявилося, що у нас згорів ПЗВ у щитку. Відновили подачу електрики на квартиру і це було головне!
Вранці Віталій привіз і установив нове ПЗВ.
Швидко, якісно, професійно, без паніки!
Виявилося, що у нього ще є бригада електриків , які надають всі можливі послуги по електриці. Тепер я задумалася чи не позбавитися від старої алюмінієвої роводки. Вона вже не дуже добре справляється з навантаженням і гріється..
Якщо хочете знайти толкових електриків, то вам сюди!

67933498_3424312494252998_449292856637521920_n
Ярина Захарко
підприємець

Я не являюсь клиентом компании, я коллега Виталия & со ))) . Я, как и Виталий, продаю, монтирую и обслуживаю электрогенераторы, солнечные электростанции и другое электрооборудование. 
Довольно часто мои клиенты проживающие в Ив.Франковской и близлежащих районах обращаются с просьбой помочь в монтаже или ремонте различного вида электрообоудования. Практически всех передаю Виталию, знаю, не подведет, сделает все как надо и на совесть. 
Порекомендую ли я эту компанию своим клиентам? Да. 
Можно ли им доверять? Да.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Сергій
Сергій Сіромашенко
підприємець

Довго мучилися зі старою радянською проводкою, потім після вигоряння всіх вимикачів на одній половині квартири таки зважилися на заміну. За рекомендацією друзів викликали Віталія. Він швидко зробив оцінку ситуації, проконсультував. Після чого його двоє електриків виконали не тільки брудну роботу з прокладання штроб і кабелю, а й додатково зробили окрему проводку на бойлер і замінили кілька вимикачів. Також поставили автомати. Вся робота була виконана якісно і в намічені терміни. Результатом дуже задоволені і рекомендуємо його та його бригаду усім своїм друзям як професіоналів своєї справи.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Софія
Софія
підприємець
Електрика під ключ Івано-Франківськ - написати, консультація

Необхідна консультація фахівця-електрика?

Ви можете безкоштовно проконсультуватись у наших спеціалістів. Якщо у Вас є така необхідність – телефонуйте нам в “Електрика під ключ” у місті Івано-Франківськ та обл. (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) за номерами 067 344 32 24 та 073 344 32 24 або напишіть нам у ФБ-месенджер і ми залюбки з Вами поспілкуємось. Напишіть нам: