Джерело безперебійного живлення під ключ

Що таке джерело безперебійного живлення (UPS)?

Неякісне електроживлення ‒ одна з основних проблем поломок побутової, офісної або промислової техніки. Незважаючи на те, що перешкоди, які виникають в електричній мережі, є періодичними, вони згубно впливають на компоненти сучасних електронних пристроїв, що підключаються до розетки. Для захисту критично необхідного обладнання або збереження даних у разі зникнення напруги живлення найчастіше використовуються джерела або агрегати безперебійного живлення.

Джерело (агрегат) безперебійного живлення (ДБЖ, АБП) (англ. Uninterruptible Power Supply, UPS) ‒ технічний засіб, що має не менше двох вводів від первинних джерел струму та один або кілька виводів, який забезпечує перехід живлення навантаження з одного джерела на інше для безперервного живлення споживачів у разі відключення або погіршення якості електричної енергії на вході від первинного джерела. Набір функціональних пристроїв для тих самих цілей називається «система безперебійного живлення»; системи можуть містити резервні функціональні вузли. 

ДБЖ розвивалися паралельно з комп’ютерами та іншими високотехнологічними пристроями для надійного живлення цього обладнання, чого стандартні мережі електропостачання забезпечити не можуть. Найбільш широко поширені конструкції у вигляді окремого пристрою, що містить акумулятор і перетворювач постійного струму в змінний. Також як резервне джерело можуть застосовуватися маховики і паливні елементи. Сьогодні потужність ДБЖ знаходиться в діапазоні 100 Вт ‒ 1000 кВт і більше.

Джерело безперебійного живлення. ДБЖ для дому і промислові. Купити UPS_Електрика під ключ Івано-Франківськ

ДБЖ для дому і промислові. Купити і встановити UPS

Основні схеми роботи і сфери застосування джерел безперебійного живлення.

Призначення ДБЖ ‒ забезпечення коректної роботи навантаження за різких «провалів» або «сплесків» напруги, а також забезпечення короткочасної автономної роботи підключеного обладнання у разі повного відключення електроенергії. Сучасні безперебійники діляться на три класи:
1. Резервні або Offline.
2. Лінійно-інтерактивні.
3. З подвійним перетворенням енергії.

Їхня конструкція і функціонал дещо відрізняються, але як користуватися безперебійником ‒ розібратися зможе кожен.

Для чого потрібне ДБЖ резервного типу? Основна сфера його застосування ‒ захист побутового комп’ютерного та мультимедійного обладнання. Схема його роботи дуже проста: в штатному режимі навантаження живиться від мережі, а в разі зникнення у ній напруги прилад перемикається в режим роботи від батареї. Час перемикання між типами функціонування ‒ нульовий. Безперебійник живлення для будинку коштує відносно недорого і дозволить захистити обладнання від незначних перепадів напруги і короткочасного зникнення напруги.

Переваги ДБЖ лінійно-інтерактивного типу полягають у більш плавній стабілізації сигналу і можливості роботи в широкому діапазоні вхідних напруг. Такі пристрої не дозволяють коригувати частоту сигналу за живлення від мережі, в режимі ж живлення від акумуляторних елементів можуть видавати «чисту» або апроксимовану синусоїду. Як можна використовувати безперебійник Line-Interactive? Він чудово підходить для захисту моніторів, системних блоків, вузлів ЛВС, робочих станцій, комп’ютерної периферії та інших пристроїв з імпульсними блоками живлення, що робить його прекрасним ІБП для офісу.

Найдосконаліше для захисту обладнання ‒ ДБЖ з подвійним перетворенням енергії. Але що цінного в безперебійнику, розробленому за схемою Online? Для нього характерне миттєве перемикання між режимами роботи і незалежність параметрів сигналу на виході від параметрів на вході (UPS). Тому саме цей тип ДБЖ призначений для комутації обладнання, особливо вимогливого до якості електроживлення. Серед безперебійників Online-топології, виходячи зі сфери їхнього застосування, можна виділити такі типи:
– ДБЖ для центрів обробки даних;
– ДБЖ для медичних апаратів;
– ДБЖ для серверів;
– ДБЖ для газового котла;
– ДБЖ для циркуляційних насосів. 

Джерело безперебійного живлення і комплексні рішення для захисту електронної апаратури.

Багато хто задається питанням: а чи потрібен безперебійник, якщо напруга в мережі не пропадає, а просто «скаче»? Чи потрібен безперебійник для комп’ютера в такому випадку? Відповіддю на ці питання може стати детальніше ознайомлення зі стабілізаторами напруги. Ці пристрої дозволяють коригувати сигнал в дуже широкому діапазоні, подаючи на вхід навантаження напругу такого рівня, який був заданий користувачем. У цьому полягає основна перевага цих приладів. Основним же недоліком є те, що стабілізатор перестає працювати одночасно зі зникненням напруги в електромережі. Головна проблема пристроїв стабілізації ‒ неможливість забезпечити автономну роботу навантаження. Тому важливо чітко розуміти, від чого саме необхідно захистити апаратуру: від коливань рівня сигналу або від частих і короткочасних відключень електроенергії. У першому випадку виходом зі ситуації стане стабілізатор напруги, у другому ‒ джерело безперебійного живлення, призначення якого дещо ширше.

Проте що робити, якщо рівень сигналу в електромережі відносно стабільний, але мають місце тривалі відключення енергії? Виходом з такої ситуації може стати придбання дизельного генератора. Вони випускаються з різними діапазонами потужностей і можуть бути застосовані для обслуговування як побутових, так і промислових об’єктів. Розрізняють моделі на дизельному паливі і на бензині. Стартер пристрою може бути ручним або електричним. Перевага використання такої установки полягає в тому, що вона може забезпечувати тривалий час автономної роботи обладнання з перервами виключно на сервісне обслуговування або дозаправку. Така техніка компактна, проста в обслуговуванні і легка в експлуатації.

Експлуатація ДГУ не позбавлена і низки недоліків, до них можна зарахувати:
– неможливість самостійного переходу на альтернативне живлення у разі зникнення напруги в мережі;
– шум у процесі роботи;
– наявність вихлопних газів;
– велика кількість витратних матеріалів (свічки, паливо тощо).

Безперебійник – альтернативні варіанти захисного обладнання. 

Для забезпечення максимального захисту телекомунікаційного, серверного або промислового обладнання використання одного типу пристроїв може бути недостатньо. Тому найбільш оптимальним рішенням може стати їх комбінування. Наприклад, ДБЖ для аварійного освітлення не забезпечить належного рівня автономності. Таке завдання вирішується шляхом послідовного підключення блоку безперебійного живлення і ДГУ. Для чого потрібен безперебійник в такій схемі? Для фільтрації напруги і забезпечення автономності роботи системи до тих пір, поки генератор не запуститься і не увійде в робочий режим.

Для чого і як можна використовувати безперебійник у парі зі стабілізатором напруги? Для коректної роботи обладнання на ділянках електромережі, де спостерігаються окремі перепади напруги, які не супроводжуються повним її відключенням. За рахунок цього можна досягти суттєвого здешевлення конструкції: недорогий пристрій стабілізації забезпечить ефективне коригування сигналу, а ДБЖ середнього рівня дозволить домогтися прийнятного рівня автономності.

Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) для дому, будинку чи офісу – чому варто саме з “Електрика під ключ”?

Будь-які професійні послуги – це перш за все якісні результати для клієнтів. Ви можете глянути цифри нижче і вирішити чи Вам цікаво було б з нами співпрацювати. У будь-якій ситуації, якщо Ви маєте бажання купити та підключити джерело безперебійного живлення у себе в будинку чи офісі – зв’яжіться з нами. Співпраця з компанією “Електрика під ключ” – це аварійне живлення, яке в першу чергу забезпечить безперебійне живлення в саме той важливий момент!

Зв'яжіться вже зараз і ми Вас безкоштовно проконсультуємо!

Ви можете безкоштовно отримати консультацію нашого фахівця у місті Івано-Франківськ, Івано-Франківській області (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) та загалом по усій Україні. Якщо у Вас є така необхідність –  телефонуйте або пишіть нам в компанію “Електрика під ключ” вже зараз:

Цифри, які говорять самі за себе

років на ринку
Майстрів електриків
Видів робіт
зданих проектів

Відгуки деяких клієнтів та партнерів

Дуже задоволена роботою цього електрика!
Дома зникло світло і то лише у нас, у сусідів все ок.
А дитина дома боїться , нервується. Друзі дали номер Віталія!
На виклик прибув дуууже швидко! Враховуючи , що це була сьома вечора!
Виявилося, що у нас згорів ПЗВ у щитку. Відновили подачу електрики на квартиру і це було головне!
Вранці Віталій привіз і установив нове ПЗВ.
Швидко, якісно, професійно, без паніки!
Виявилося, що у нього ще є бригада електриків , які надають всі можливі послуги по електриці. Тепер я задумалася чи не позбавитися від старої алюмінієвої роводки. Вона вже не дуже добре справляється з навантаженням і гріється..
Якщо хочете знайти толкових електриків, то вам сюди!

67933498_3424312494252998_449292856637521920_n
Ярина Захарко
підприємець

Я не являюсь клиентом компании, я коллега Виталия & со ))) . Я, как и Виталий, продаю, монтирую и обслуживаю электрогенераторы, солнечные электростанции и другое электрооборудование. 
Довольно часто мои клиенты проживающие в Ив.Франковской и близлежащих районах обращаются с просьбой помочь в монтаже или ремонте различного вида электрообоудования. Практически всех передаю Виталию, знаю, не подведет, сделает все как надо и на совесть. 
Порекомендую ли я эту компанию своим клиентам? Да. 
Можно ли им доверять? Да.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Сергій
Сергій Сіромашенко
підприємець

Довго мучилися зі старою радянською проводкою, потім після вигоряння всіх вимикачів на одній половині квартири таки зважилися на заміну. За рекомендацією друзів викликали Віталія. Він швидко зробив оцінку ситуації, проконсультував. Після чого його двоє електриків виконали не тільки брудну роботу з прокладання штроб і кабелю, а й додатково зробили окрему проводку на бойлер і замінили кілька вимикачів. Також поставили автомати. Вся робота була виконана якісно і в намічені терміни. Результатом дуже задоволені і рекомендуємо його та його бригаду усім своїм друзям як професіоналів своєї справи.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Софія
Софія
підприємець
Електрика під ключ Івано-Франківськ - написати, консультація

Необхідна консультація фахівця-електрика?

Ви можете безкоштовно проконсультуватись у наших спеціалістів. Якщо у Вас є така необхідність – телефонуйте нам в “Електрика під ключ” у місті Івано-Франківськ та обл. (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) за номерами 067 344 32 24 та 073 344 32 24 або напишіть нам у ФБ-месенджер і ми залюбки з Вами поспілкуємось. Напишіть нам: