Електричне опалення. Система електропалення

Чи варто ставити електричне опалення для квартири, дому?

Електричне опалення, електричний обігрів – запитаєте чому? Природний газ є аж ніяк не вічним енергоносієм, і існує думка, що вже в самий найближчий час людству доведеться повністю відмовитися від його використання і перейти на більш чисту енергію, однією з яких є електрична. Все, що потребувало споживанні газу або бензину, вже зараз потихеньку переобладнано під новий енергоносій – і побутові прилади, що забезпечують затишок у вашій квартирі чи будинку, не є винятком. Доказом цього стала поява на ринку великої кількості різноманітних електричних опалювальних приладів та електричних систем накопичення тепла. Також цікаво, що вже на сьогодні в Україні при правильному поєднанні устаткування та нічного-денного тарифів електричне опалення є дешевшим ніж газове.

На сьогоднішній день існує не так вже й багато установок, здатних забезпечити житловий простір, офісні та промислові приміщення теплом. Тому компанія “Електрика під ключ” пропонує Вам купити та встановити електричні котли, призначені для створення централізованої системи опалення або  конвектори для місцевого обігріву чи більш сучасні теплові насоси, здатні відкачувати тепло з навколишнього середовища, теплу електричну підлогу та інше електроустаткування.

Електричне опалення для дому і електроопалення промислове. Купити і встановити електричний котел_тепловий насос_теплу електричну підлогу_Електрика під ключ Івано-Франківськ

Електричне опалення дому. Промислове електроопалення

Фахівці компанії «ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ» у м. Івано-Франківськ та по усій області здійснюють проектування, монтаж та обслуговування електричного опалення, яке може включати: 
Проектування електричного опалення для квартири, дому
– – Тепловий насос. Промислові теплові насоси і для дому
– – Електрокотли. Електричні котли
– – Тенові обігрівачі: промислові і для дому
– – Теплові панелі: промислові і для дому
– – Електрична тепла підлога
– – Система сніготанення. Підігрів тротуару. Обігрів даху, ринв, водостоків
– Обслуговування електричного опалення

Рекомендуємо замовляти комплексно а саме: проектування, промислові і монтажні роботи для дому, а також обслуговування.

Що являє собою електричне опалення. Плюси і мінуси електроопалення.

Сьогодні в Україні електричне опалення стає найбільш актуальним внаслідок виникнення проблем з газопостачанням та підвищенням тарифів на газ. Все більше людей приймають рішення вже зараз відмовитися від опалення газом і перейти на альтернативні види опалення. Якщо ж Ви вирішили встановити в своєму будинку або на підприємстві електричний котел або перебуваєте на стадії прийняття рішення, то Вам буде корисно дізнатися всі плюси і мінуси електричного котла.

Сьогодні в Україні електричне опалення стає найбільш актуальним внаслідок виникнення проблем з газопостачанням та підвищенням тарифів на газ. Все більше людей приймають рішення вже зараз відмовитися від опалення газом і перейти на альтернативні види опалення. Якщо ж Ви вирішили встановити в своєму будинку або на підприємстві електричне опалення або перебуваєте на стадії прийняття рішення, то Вам буде корисно дізнатися всі плюси і мінуси електричного опалення.

Головним недоліком електричного опалення була висока ціна на електроенергію в порівнянні з ціною на газ. Однак у зв’язку зі зміною тарифів і збільшення норм споживання електроенергії і при використанні електричного опалення даний недолік був знівельований. Навіть навпаки, при грамотному використанні електроенергії на сьогоднішній день електричне опалення може обходитися дешевше газового. По суті у електричного котла залишається один недолік – залежність від безперебійного електропостачання. Однак і цей недолік усувається шляхом установки додаткового устаткування. Також, при встановленні котлів великої потужності необхідно дотримуватися певних вимог для електромережі (напруга 380 В, сила струму не менше 25 А).

Електричне опалення: його види та типи.

Електроопалення можна розділити на наступні категорії і підкатегорії:
1. Водяне – традиційна система опалення, обладнана:
– електрокотлом;
– тепловим насосом.
2. Повітряне тепло генерується децентралізовано (безпосередньо на кожному окремому електричному пристрої і без підключення до трубопроводу):
– пряме електроопалення (тепловентилятори, конвектори, інфрачервоні обігрівачі та ін.);
– електроопалення підлоги (електрична тепла підлога).

Повітряне електроопалення.

Повітряне тепло генерується децентралізовано (безпосередньо на кожному окремому електричному пристрої і без підключення до трубопроводу).
Якщо домовласники вирішують встановити електроопалення в приватному будинку, сьогодні у них є такі системи на вибір:
– пряме електроопалення – електричний обігрів без проміжного нагрівача(тепловентилятори, конвектори, інфрачервоні обігрівачі та ін.);.
– електроопалення підлоги (електрична тепла підлога).

Найпростішим видом електроопалення є прямий електрообігрів. У цьому випадку тепло передається безпосередньо в приміщення тепловентиляторами або конвекторами. Щоб нагріти повітря їх нагрівальні елементи повинні бути розігріті до високих температур.

Інфрачервоний обігрівач – тепло тільки в зоні випромінювання обігрівача. Інакше відбувається нагрів з використанням інфрачервоного обігрівача. Тепло передається у вигляді випромінювання і нагрівається не повітря, а тільки тверді предмети. Температура на поверхні самого обігрівача, як і в разі теплої підлоги або панельного опалення, залишається невисокою. У зоні дії інфрачервоного обігрівача буде тепло і затишно, але як тільки Ви покинете зону випромінювання, то відчуєте холод. Подібні системи застосовують в ресторанах – для підтримки приємного тепла на відкритих майданчиках.

На відміну від тепловентиляторів або конвекторів, які встановлені десь в приміщенні у вигляді громіздких пристроїв, нагрівальні поверхні інфрачервоного обігрівача можуть бути замасковані. Наприклад, виготовлені у вигляді картини і змонтовані на стіні або стелі.

Нагрівальні елементи – підходять для ванних кімнат. При проходженні електричного струму вони нагрівають теплоносій всередині (масло, воду). Така система застосовується, наприклад, в рушникосушках. Їх зручно використовувати у ванній кімнаті з підігрівом підлоги в якості додаткового обігріву. Це дозволяє підтримувати в мало використовуваних ванних постійну температуру.

ПЕРЕВАГИ:
– Електрообігрівач може бути встановлений без особливих зусиль.
– Для підключення зазвичай досить розетки.
НЕДОЛІКИ: 
– Для установки необхідно підключення до джерела електроенергії або розетка.

Електрична тепла підлога – високий рівень комфорту.

Електричне опалення приватного будинку – тепла система підігріву підлоги з використанням води складається з труб, які укладаються в стяжку підлоги. Зробити це в старих будівлях часто буває складно через товщину всієї конструкції.

Нагрівальні мати електричного теплого статі тонкі і можуть бути покладені безпосередньо під новим покриттям підлоги. Як і традиційні системи з використанням гарячої води, електрична тепла підлога створює в приміщенні приємний мікроклімат

ПЕРЕВАГИ:
– Проста і компактна установка.
– Високий рівень комфорту і затишку в приміщенні.
– Низькі витрати на придбання.
НЕДОЛІКИ електричної теплої підлоги:
– При пошкоджені  доволі складна діагностика і ремонт.

Водяне електричне опалення.

Електрокотел просто і легко вбудовується в будь-яку систему водяного опалення.

Для його установки необхідно наявність тільки електрики. Електрокотел має високий ККД – майже 100% і здійснює швидкий нагрів теплоносія в системі опалення. Його легко підключити до існуючої системи опалення. Мабуть єдиною проблемою при використанні електроопалення котлом є висока вартість електрики.

Вартість водяного електроопалення буде менше якщо:

– перейти на спеціальний тариф для будинків, які опалюються електрикою – 90 коп. за 1 кВт * год тепла до 3000 кВт * год електроенергії на місяць;

– встановити двотарифний лічильник – 45 коп. за опалення в нічний час до 3000 кВт * год на місяць і 90 коп. понад;

– використовувати буферну ємність для накопичення тепла в нічний час (має сенс, якщо якщо площа будинку більше 150 кв. м).

Тепловий насос – найдешевша вартість тепла.

Тепловий насос працює виключно від електрики. Додаткову енергію він витягує з повітря (повітряні) або землі (геотермальні) і перетворює в теплову. Є найбільш економічним джерелом теплопостачання в порівнянні не тільки з іншими типами електроопалення, а й з усіма іншими джерелами тепла. Тепловий насос легко інтегрується в систему водяного опалення як основний або додатковий джерело тепла.

Необхідно врахувати, що максимальна температура теплоносія в такій системі буде 55-60 С, що потребують спеціального підбору радіаторів на температурний графік 55/40.

Показником ефективності теплового насоса є коефіцієнт СОР. Залежно від типу теплового насоса знаходиться в межах 2,5-4. Це означає, що 1 Квт * год електричної енергії виробляє 2,5-4 кВт * год теплової.

Якщо прийняти СОР = 3, то вартість 1 кВт * год тепла буде менше в три рази вартості 1 кВт * год електроенергії. Наприклад, якщо:

– перейти на спеціальний тариф для будинків, які опалюються електрикою – 30 коп. за 1 кВт * год тепла до 3000 кВт * год на місяць і 56 коп. – згори.

– встановити двофазний лічильник – 15 коп. за опалення в нічний час до 3000 кВт * год на місяць і 30 коп. згори.

Скільки коштує електроопалення і коли воно себе виправдовує?

Хоча індивідуальні системи електроопалення і мають багато переваг, всі вони споживають електроенергію. Кожен кіловат-годину тепла варто 1,68 грн (за станом на 2017/18). Це в 2,2 рази більше, ніж вартість 1 кіловат-годину тепла при використання газу – 70-80 коп.

Однак якщо є можливість перейти на тариф електроопалення, при якому вартість 1 кіловат-години становить 0,90 грн і додатково використовувати двухтарифні лічильник, то за вартістю електроопалення може зрівнятися з газовим. А якщо при цьому використовувати тепловий насос, то вартість 1 кіловат-години складе 0,3 грн, що теж зовсім не погано.

Використання повітряного електрообігріву також може бути вигідно – перш за все тоді, коли він встановлюється в епізодично опалювальних або рідко використовуваних приміщеннях, наприклад, дачах: адже витрати на обладнання для центральної системи теплопостачання значно вище витрат, необхідних для повітряного електроопалення. Або якщо будинок настільки добре теплоізольовані, що потреба в обігріві дуже низька.

Електричне опалення – які висновки можна зробити.

Повітряний електричний обігрів часто простіший, принаймні  при покупці, дешевше, ніж електрокотел або тепловий насос для водяного опалення. Однак не варто забувати і про високі експлуатаційні витрати. Якщо електроопалення передбачається використовувати в режимі тривалої роботи або постійного проживання, то все ж простіше використовувати традиційну систему опалення.

Проектування електричної мережі  – чому варто співпрацювати саме з “Електрика під ключ”?

Будь-які професійні послуги – це перш за все якісні результати для клієнтів. Ви можете глянути цифри нижче і вирішити чи Вам цікаво було б з нами співпрацювати. У будь-якому випадку, якщо Ви маєте бажання отримати проект і здійснити електричний монтаж – зв’яжіться з нами. Співпраця з компанією “Електрика під ключ” – це проект електропостачання, який в першу чергу економить Ваш час та гроші! 

Зв'яжіться вже зараз і ми Вас безкоштовно проконсультуємо!

Ви можете безкоштовно отримати консультацію нашого фахівця у місті Івано-Франківськ, Івано-Франківській області (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) та загалом по усій Україні. Якщо у Вас є така необхідність –  телефонуйте або пишіть нам в компанію “Електрика під ключ” вже зараз:

Цифри, які говорять самі за себе

років на ринку
Майстрів електриків
Видів робіт
зданих проектів

Відгуки деяких клієнтів та партнерів

Дуже задоволена роботою цього електрика!
Дома зникло світло і то лише у нас, у сусідів все ок.
А дитина дома боїться , нервується. Друзі дали номер Віталія!
На виклик прибув дуууже швидко! Враховуючи , що це була сьома вечора!
Виявилося, що у нас згорів ПЗВ у щитку. Відновили подачу електрики на квартиру і це було головне!
Вранці Віталій привіз і установив нове ПЗВ.
Швидко, якісно, професійно, без паніки!
Виявилося, що у нього ще є бригада електриків , які надають всі можливі послуги по електриці. Тепер я задумалася чи не позбавитися від старої алюмінієвої роводки. Вона вже не дуже добре справляється з навантаженням і гріється..
Якщо хочете знайти толкових електриків, то вам сюди!

67933498_3424312494252998_449292856637521920_n
Ярина Захарко
підприємець

Я не являюсь клиентом компании, я коллега Виталия & со ))) . Я, как и Виталий, продаю, монтирую и обслуживаю электрогенераторы, солнечные электростанции и другое электрооборудование. 
Довольно часто мои клиенты проживающие в Ив.Франковской и близлежащих районах обращаются с просьбой помочь в монтаже или ремонте различного вида электрообоудования. Практически всех передаю Виталию, знаю, не подведет, сделает все как надо и на совесть. 
Порекомендую ли я эту компанию своим клиентам? Да. 
Можно ли им доверять? Да.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Сергій
Сергій Сіромашенко
підприємець

Довго мучилися зі старою радянською проводкою, потім після вигоряння всіх вимикачів на одній половині квартири таки зважилися на заміну. За рекомендацією друзів викликали Віталія. Він швидко зробив оцінку ситуації, проконсультував. Після чого його двоє електриків виконали не тільки брудну роботу з прокладання штроб і кабелю, а й додатково зробили окрему проводку на бойлер і замінили кілька вимикачів. Також поставили автомати. Вся робота була виконана якісно і в намічені терміни. Результатом дуже задоволені і рекомендуємо його та його бригаду усім своїм друзям як професіоналів своєї справи.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Софія
Софія
підприємець
Електрика під ключ Івано-Франківськ - написати, консультація

Необхідна консультація фахівця-електрика?

Ви можете безкоштовно проконсультуватись у наших спеціалістів. Якщо у Вас є така необхідність – телефонуйте нам в “Електрика під ключ” у місті Івано-Франківськ та обл. (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) за номерами 067 344 32 24 та 073 344 32 24 або напишіть нам у ФБ-месенджер і ми залюбки з Вами поспілкуємось. Напишіть нам: