Електричний котел - купити і встановити

Електричний котел, як засіб для опалення оселі.

Відмова від традиційних способів обігріву каркасних будинків у деяких випадках є модним трендом, бажанням справити враження на оточуючих.

Але частіше все-таки має місце точний розрахунок, аналіз характеристик, якостей того чи іншого методу опалення.

В цьому відношенні на лідируючі позиції впевнено виходять водяні теплі підлоги, які мають масу корисних якостей, здатні ефективно обігрівати будинок з найменшими витратами. При цьому високо оціненим методом є автономний спосіб опалення, без підключення до мережі центрального опалення. 

Можливість живити систему обігріву будинку від власного котла виводить рівень залежності житла від постачальників ресурсів на абсолютно нові позиції, що дає змогу вирішувати багато питань самостійно.

Основними перевагами електричних котлів є: недорога ціна, невисокі витрати на установку, електробезпека, простота і зручність в обслуговуванні та експлуатації. Для електрокотла не потрібно окремої кімнати (котельні), будівництва димоходу, безшумна робота, екологічні. Елементами котла є теплообмінник в який встановлено електротени, блок управління, і регулювання, насоса і розширювального бака. Варто зауважити, що при монтажі в великих містах з жорсткими екологічними нормами і проблемами узгодження і проектами, електричні котли також виграють у всіх інших котлів (у т.ч. газових).

Електричні котли для дому. Купити і встановити електричний котел_Електрика під ключ Івано-Франківськ

Електричні котли промислові і для дому під ключ

Електричний котел, як засіб для опалення оселі.Переваги та недоліки опалювання приміщення з використанням електричного котла

Конструкцій опалювальних котлів існує багато, та тут ми розглянемо найпростіший та один із найзручніших котлів – електричний котел.

Електричні котли нагрівають воду власними силами, без використання палива, що набагато спрощує їхню експлуатацію і є набагато безпечнішим, порівняно з котлами, які працюють на паливі.

Для роботи електричним котлам потрібна лише наявність електричного струму в мережі і вода в теплообміннику. Немає потреби підвозити пальне, складувати і зберігати його, здійснювати завантаження в камеру згоряння тощо. Обслуговування таких котлів найбільш просте і доступне для  всіх. Крім того, немає потреби отримувати дозвіл на використання такого пристрою у відповідних наглядових органів.

За ефективністю електричні котли несуттєво поступаються газовим. Вони мають високий ККД, регульовану потужність, і здатні обігріти будь-які приміщення. В експлуатації електричне опалення дорожче від газового, але зате зручне і доступне. У невеликих будинках з сезонним проживанням це найзручніший спосіб опалення.

Варто розглянути переваги та недоліки використання електричних котлів для опалювання помешкання.

Електричний котел і його переваги:
– невисока ціна обладнання  порівняно з газовими та твердопаливними котлами;
– невеликі габарити котла і зручність монтажу;
– високий ККД (99 % електричної енергії перетворюється в теплову);
– екологічність і чистота (відсутні будь-які викиди диму або сажі);
– автоматичність роботи котла (задається температурний режим, який котел підтримує без додаткового втручання);
– не потрібні спеціальні дозвільні документи;
– безпека (відсутні фактори ризику, пов’язані з відкритим полум’ям або витоком газу);
– безшумність роботи (зокрема в електричних котлах “Tenko” використовуються практично безшумні силові реле);

Електричний котел і його недоліки:
– висока ціна на електроенергію  порівняно з ціною на газ (до того моменту, як з’явилось транспортування газу);
– залежність від безперебійного електропостачання. 

Електричий котел для приватного будинку.

Електричний котел миттєво виходить на максимальну потужність, легко піддається повній автоматизації, працює під управлінням погодозалежної автоматики, за програмою і дистанційно за допомогою команд SMS.

Сучасні технології та комплексні рішення дозволяють організувати опалення електрикою в приватному будинку, використовувати всі переваги електричного котла, компенсуючи високі тарифи на електропостачання.

Двотарифні лічильник електрики і програмований кімнатний датчик температури допоможуть Вам заощадити. Котел буде вмикатися і нагрівати будинок тільки вночі, коли електрика найдешевша. Під час денного тарифу котел відключається, будинок повільно охолоджується до встановленої температури. Потім цикл повторюється. Такий режим опалення підійде тим, хто відвідує заміський будинок нерегулярно.

У разі постійного проживання в котеджі заощадити на електричних рахунках допоможуть акумулятори тепла. Тепловий акумулятор ‒ це велика сталева ємність з термоізоляцією, обсяг якої для індивідуального використання може бути від одного до декількох десятків кубометрів. Нагріваючись вночі електричним котлом до максимальної температури, вдень акумулятор віддає тепло, опалюючи весь будинок. Висока теплоємність і практично необмежений ресурс роботи теплових акумуляторів гарантує ефективність і надійність такого рішення.

Електричне опалення приватного будинку за нічним тарифом знижує витрати на оплату електроенергії приблизно в три рази.

Якщо в перспективі Ви плануєте перевести опалення заміського будинку з електрики на дешевший газ, то вся вже існуюча система опалення (труби, радіатори і т. д.) не потребуватиме конструктивних змін. Вам потрібно буде тільки поміняти електричний котел на газовий.

Електричне опалення для дачі та котеджу буде дешевшим, якщо в системі не використовувати рідкий теплоносій (воду або антифриз). У цьому випадку замість радіаторів монтуються електричні конвектори. Конвектори швидко нагрівають повітря до необхідної температури, не мають рухомих частин, конструктивно прості. В результаті крім зниження ціни всієї системи підвищується її ефективність і надійність. Ви можете більше не боятися протікання або замерзання труб опалення. Підвищена вологозахищеність, що відповідає стандарту IP24, дозволяє використовувати електричні конвектори в приміщеннях з високою вологістю. Конвектор, що вийшов з ладу, нескладно замінити самостійно.

Існують інші варіанти електричного опалення ‒ тепла підлога, інфрачервоні і кварцові обігрівачі. Всі вони малопопулярні, переважно через високі ціни на електрику або фізичні особливості передачі тепла. Наприклад, променеві опалювачі гріють не повітря, а предмети, що не завжди є ефективним і комфортним.

Фахівці нашої компанії «Електрика під ключ» зроблять теплотехнічний розрахунок, підберуть опалювальне обладнання для Вашого будинку, швидко і якісно виконають монтаж систем опалення та гарячого водопостачання.

Якщо Ви ще не вибрали тип системи опалення, то наші фахівці допоможуть Вам визначиться, розглянувши переваги та недоліки кожного з варіантів.


Промислові електричні котли і для дому – чому варто саме з “Електрика під ключ”?

Будь-які професійні послуги – це перш за все якісні результати для клієнтів. Ви можете глянути цифри нижче і вирішити чи Вам цікаво було б з нами співпрацювати. В будь-якому випадку, якщо Ви маєте бажання купити і встановити електричний котел для дому – зв’яжіться з нами. Співпраця з компанією “Електрика під ключ” – це електричний котел, який в першу чергу забезпечить комфорт та економію для Вас і Ваших близьких!

Зв'яжіться вже зараз і ми Вас безкоштовно проконсультуємо!

Ви можете безкоштовно отримати консультацію нашого фахівця у місті Івано-Франківськ, Івано-Франківській області (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) та загалом по усій Україні. Якщо у Вас є така необхідність –  телефонуйте або пишіть нам в компанію “Електрика під ключ” вже зараз:

Цифри, які говорять самі за себе

років на ринку
Майстрів електриків
Видів робіт
зданих проектів

Відгуки деяких клієнтів та партнерів

Дуже задоволена роботою цього електрика!
Дома зникло світло і то лише у нас, у сусідів все ок.
А дитина дома боїться , нервується. Друзі дали номер Віталія!
На виклик прибув дуууже швидко! Враховуючи , що це була сьома вечора!
Виявилося, що у нас згорів ПЗВ у щитку. Відновили подачу електрики на квартиру і це було головне!
Вранці Віталій привіз і установив нове ПЗВ.
Швидко, якісно, професійно, без паніки!
Виявилося, що у нього ще є бригада електриків , які надають всі можливі послуги по електриці. Тепер я задумалася чи не позбавитися від старої алюмінієвої роводки. Вона вже не дуже добре справляється з навантаженням і гріється..
Якщо хочете знайти толкових електриків, то вам сюди!

67933498_3424312494252998_449292856637521920_n
Ярина Захарко
підприємець

Я не являюсь клиентом компании, я коллега Виталия & со ))) . Я, как и Виталий, продаю, монтирую и обслуживаю электрогенераторы, солнечные электростанции и другое электрооборудование. 
Довольно часто мои клиенты проживающие в Ив.Франковской и близлежащих районах обращаются с просьбой помочь в монтаже или ремонте различного вида электрообоудования. Практически всех передаю Виталию, знаю, не подведет, сделает все как надо и на совесть. 
Порекомендую ли я эту компанию своим клиентам? Да. 
Можно ли им доверять? Да.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Сергій
Сергій Сіромашенко
підприємець

Довго мучилися зі старою радянською проводкою, потім після вигоряння всіх вимикачів на одній половині квартири таки зважилися на заміну. За рекомендацією друзів викликали Віталія. Він швидко зробив оцінку ситуації, проконсультував. Після чого його двоє електриків виконали не тільки брудну роботу з прокладання штроб і кабелю, а й додатково зробили окрему проводку на бойлер і замінили кілька вимикачів. Також поставили автомати. Вся робота була виконана якісно і в намічені терміни. Результатом дуже задоволені і рекомендуємо його та його бригаду усім своїм друзям як професіоналів своєї справи.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Софія
Софія
підприємець
Електрика під ключ Івано-Франківськ - написати, консультація

Необхідна консультація фахівця-електрика?

Ви можете безкоштовно проконсультуватись у наших спеціалістів. Якщо у Вас є така необхідність – телефонуйте нам в “Електрика під ключ” у місті Івано-Франківськ та обл. (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) за номерами 067 344 32 24 та 073 344 32 24 або напишіть нам у ФБ-месенджер і ми залюбки з Вами поспілкуємось. Напишіть нам: