Система сніготанення і антизледеніння

Що таке система сніготанення і антизледеніння. Чому варто використовувати системи сніготанення.

Система сніготанення і антизледеніння – це комплекс обладнання для перетворення електричної енергії в теплову і для забезпечення вільного відведення талої води, а також для запобігання утворенню шару льоду на певній поверхні. Системи сніготанення і антизледеніння засновані на технології системи опалення “електрична тепла підлога” і призначені для топлення снігу та запобіганню замерзання. Тобто відбувається розтоплення снігу в зимовий час на тротуарах, експлуатованих дахах, сходах, пандусах, автостоянках, а також для обігріву водостоків, ринв і різного роду труб та жолобів.

Використання систем сніготанення та антизледеніння дозволяє:
– знизити травматичність, підвищити безпеку;
– позбутися від ручної праці з прибирання снігу;
– виключити можливості падіння снігу чи льоду з даху будинку;
– позбутися від проблеми утилізації снігу з експлуатованої покрівлі;
– відмовитися від замерзання водостічних труб та ринв;
– виключити пошкодження поверхні при очищенні і сколюванні льоду;
– у будь-яку погоду без труднощів відкривати двері і ворота;
– завжди з легкістю в’їжджати на підйоми, перш за все пандуси гаражів.

Система сніготанення та антизледеніння дозволить забути про ручне чищення даху від снігу, виключать негативний вплив снігових навантажень на покрівлю і знизить потребу в сезонних ремонтах покрівельного покриття. 

Система сніготанення і антизледеніння на даху. Системи антиобмерзання і підігріву тротуарів. Підігрів водостоків (ринв), обігрів жолобів_купити, встановити_Електрика під ключ Івано-Франківськ

Сніготанення і антизледеніння. Купити і встановити

Автоматика системи сніготанення і антизледеніння. Обігрів тротуару, даху та водостоків.

Систему сніготанення рекомендується автоматизувати. Це дозволяє отримати не тільки більш комфортну систему, але найголовніше більш економічну. Економія при підключенні автоматики до системи сніготанення досягає 70%. Автоматика системи сніготанення складається з контролера і виносного датчика. Датчик температури і вологості (в одному корпусі) встановлюється в місці найбільшого скупчення снігу. Якщо система змонтована на декількох рівнях, датчик встановлюється на нижньому. Система сніготанення включається в автоматичному режимі при збігу двох параметрів:
1. Температура навколишнього повітря від 0 до -10 градусів.
2. Підвищеній вологості.
До одного контролера можна підключити 2 датчика температури і вологості.

Що не менш важливо автоматику системи сніготанення і антизледеніння можна підключити до системи “розумний дім”, що в свою чергу дозволяє, як включати обігрів так і виключати, а також моніторити все дистанційно з дому чи офісу.

З чого складається і як працюють система сніготанення і система антизледеніння

Система сніготанення призначена для автоматичного розтоплення снігу і запобігання утворенню льоду (ожеледі). Дана система складається з трьох блоків: нагрівача, системи управління та інформаційно-розподільчої мережі.

Система управління включає апаратуру запуску, управління та захисту, а також систему датчиків. Управління здійснюється автоматично програмованим терморегулятором або міні-метеостанцією, алгоритм роботи яких базується на інформації від датчиків температури та вологості. Інформаційно-розподільна мережа складається з силових і інформаційних кабелів, які забезпечують електроживлення і комутацію компонентів системи. А також у нашому випадку нагрівальні електричні кабелі є основним робочим елементом для підігріву відкритих майданчиків (тротуари, доріжки і т.п.)

Нагрівальний кабель укладається з певним розрахунковим кроком і скріплюється монтажною стрічкою. Щоб уникнути втрат тепла вглиб під кабель укладається шар теплоізоляції з підвищеною механічною міцністю – жорстка мінеральна вата, екструдована пінополістиролом. Зверху кабель заливається цементно-піщаною стяжкою товщиною близько 5 см і покривається призначеним для даної ділянки покриттям.

При укладанні під тротуарну плитку нагрівальний кабель може лягати на металеву сітку і засипатися шаром піску в 2 – 3 см, на який потім укладаються блоки плитки. Питома теплова потужність подібної системи сніготанення повинна бити не менше 300 Вт / м2, тобто кабель повинен виділяти не менше 28 Вт / м. Тому одним з недоліків електричних системах сніготанення при певних умовах може стати високе енергоспоживання. Серед переваг – висока температура нагріву, мала товщина стяжки під покриття, можливість установки на даху будівель і споруд.

Система антиобледеніння – це по суті та ж електрична система сніготанення, але встановлена на даху будівлі або трубопроводі. Її призначенням є недопущення утворення полою на даху будівлі і замерзання рідини в трубах водопостачання або технологічних трубопроводах.

При застосуванні для обігріву труб головне завдання подібної системи полягає в підтримці заданої температури для поточної рідини. Нагрівальний кабель в цьому випадку може, як кріпиться до трубопроводу зовні, так і розміщуватися всередині труби. У разі системи антиобледеніння на даху її основним завданням є забезпечення безперешкодного стоку талої води.

Танення взимку снігу з даху обумовлено як природними, так і техногенними факторами. До перших належить утворення криги під час відлиги, коли протягом дня температура піднімається вище нуля, а ввечері різко опускається до мінусових значень. В цьому випадку маса снігу на даху і сам дах під снігом ще мають плюсову температуру, а жолоби і водостічні труби вже охололи до мінусової температури, що викликає активне утворення криги у вигляді звисаючих з даху бурульок.

В середньому за зиму відбувається близько 40 – 50 переходів температури повітря через 0 ° С. Танення на кордоні снігового покриву також може бути викликано простим прогрівом сонця. Техногенні фактори – це як приклад, підігрів даху за рахунок організації на горищі мансард, опалювальних технічних поверхів, розташування без належної ізоляції тепловиділяючого обладнання та відсутність належної вентиляції. Поєднання цих двох факторів призводить до того, що утворення криги може відбуватися протягом усієї зими.

Умовно даху можна розділити на холодні, коли танення снігу спостерігається при температурі не нижче – 5 ° С, теплі – не нижче – 10 ° С (характерно для старих будинків з горищем) і гарячі – нижче – 10 ° С. Для холодної похилого даху нагрівальний кабель потужністю 18 – 20 Вт / м встановлюється в жолобах по всьому периметру і в водостічних трубах. На самому даху він встановлюється з північного боку в місцях можливого скупчення снігу (наприклад, в розжолобках). Якщо уздовж краю якийсь із сторін даху немає жолоби, кабель для запобігання утворення полою підвішується під дахом.

Ми можемо Вам встановити кабельний обігрів водостоку і дахів у вигляді нагрівальних саморегульованих кабелів різних потужностей. При встановленні ми враховуємо матеріал покрівлі, кут нахилу даху, розташування (північна або південна сторона). Саморегульований кабель функціонує в автоматичному режимі. Кабель універсальний і підходить для будь-яких дахів (двосхилих, плоских, складної геометричної конфігурації), а також для будь-яких покрівельних поверхонь з металу, бітуму, шиферу, черепиці та ін. Кабель відрізається потрібної довжини. На один кінець ставиться кінцева муфта, а інший підключається до дроту живлення. Кабель закріплюється на покрівлі у формі петель за допомогою спеціальних надійних хомутів. Після включення він нагрівається до певної температури і автоматично підтримує її постійної на кожній дільниці незалежно від вітру і сонячного тепла. При цьому досягається максимальна економія електроенергії, так як після нагрівання до встановленої температури опір нагрівального кабелю збільшується і зменшується його енергоспоживання. 

Система сніготанення: підігрів тротуару, даху, ринв, водостоків – чому варто саме з “Електрика під ключ”?

Будь-які професійні послуги – це перш за все якісні результати для клієнтів. Ви можете глянути цифри нижче і вирішити чи Вам цікаво було б з нами співпрацювати. В любому випадку, якщо Ви маєте бажання здійснити встановлення системи сніготанення у себе на території біля дому чи будинку – зв’яжіться з нами. Співпраця з компанією “Електрика під ключ” – це система сніготанення, яка в першу чергу забезпечить безпеку комфорт для Вас і Ваших близьких! 

Зв'яжіться вже зараз і ми Вас безкоштовно проконсультуємо!

Ви можете безкоштовно отримати консультацію нашого фахівця у місті Івано-Франківськ, Івано-Франківській області (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) та загалом по усій Україні. Якщо у Вас є така необхідність –  телефонуйте або пишіть нам в компанію “Електрика під ключ” вже зараз:

Цифри, які говорять самі за себе

років на ринку
Майстрів електриків
Видів робіт
зданих проектів

Відгуки деяких клієнтів та партнерів

Дуже задоволена роботою цього електрика!
Дома зникло світло і то лише у нас, у сусідів все ок.
А дитина дома боїться , нервується. Друзі дали номер Віталія!
На виклик прибув дуууже швидко! Враховуючи , що це була сьома вечора!
Виявилося, що у нас згорів ПЗВ у щитку. Відновили подачу електрики на квартиру і це було головне!
Вранці Віталій привіз і установив нове ПЗВ.
Швидко, якісно, професійно, без паніки!
Виявилося, що у нього ще є бригада електриків , які надають всі можливі послуги по електриці. Тепер я задумалася чи не позбавитися від старої алюмінієвої роводки. Вона вже не дуже добре справляється з навантаженням і гріється..
Якщо хочете знайти толкових електриків, то вам сюди!

67933498_3424312494252998_449292856637521920_n
Ярина Захарко
підприємець

Я не являюсь клиентом компании, я коллега Виталия & со ))) . Я, как и Виталий, продаю, монтирую и обслуживаю электрогенераторы, солнечные электростанции и другое электрооборудование. 
Довольно часто мои клиенты проживающие в Ив.Франковской и близлежащих районах обращаются с просьбой помочь в монтаже или ремонте различного вида электрообоудования. Практически всех передаю Виталию, знаю, не подведет, сделает все как надо и на совесть. 
Порекомендую ли я эту компанию своим клиентам? Да. 
Можно ли им доверять? Да.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Сергій
Сергій Сіромашенко
підприємець

Довго мучилися зі старою радянською проводкою, потім після вигоряння всіх вимикачів на одній половині квартири таки зважилися на заміну. За рекомендацією друзів викликали Віталія. Він швидко зробив оцінку ситуації, проконсультував. Після чого його двоє електриків виконали не тільки брудну роботу з прокладання штроб і кабелю, а й додатково зробили окрему проводку на бойлер і замінили кілька вимикачів. Також поставили автомати. Вся робота була виконана якісно і в намічені терміни. Результатом дуже задоволені і рекомендуємо його та його бригаду усім своїм друзям як професіоналів своєї справи.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Софія
Софія
підприємець
Електрика під ключ Івано-Франківськ - написати, консультація

Необхідна консультація фахівця-електрика?

Ви можете безкоштовно проконсультуватись у наших спеціалістів. Якщо у Вас є така необхідність – телефонуйте нам в “Електрика під ключ” у місті Івано-Франківськ та обл. (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) за номерами 067 344 32 24 та 073 344 32 24 або напишіть нам у ФБ-месенджер і ми залюбки з Вами поспілкуємось. Напишіть нам: