Електрична тепла підлога під плитку, ламінат

Тепла підлога – що це? Яку електричну теплу підлогу вибрати? 

Тепла підлога ‒ це система опалення, де основним або додатковим джерелом тепла є нагрівальна конструкція підлоги.

Теплі підлоги з кожним роком займають все впевненішу позицію на ринку опалювальних приладів. Перевагою такої системи обігріву стає не тільки економія робочого простору в приміщенні, але й рівномірний розподіл тепла.

Всього виділяють два типи теплої підлоги: водяна і електрична. У багатоквартирних будинках прийнято використовувати тільки електричні теплі підлоги, оскільки вони дають змогу регулювати температуру і виключають вірогідність затоплення нижніх поверхів, що є можливим у разі використання водяної теплої підлоги. Нижче ми розглянемо конструкцію, види, правила вибору і установки, а також переваги електричної теплої підлоги.

ТЕлектрична тепла підлога – це інженерна система, в основному, складається з нагрівального кабелю і спеціального мату на якій цей кабель розміщений. В даному виді підлогового опалення нагрівальним елементом виступатиме кабель. Перевага товщини кабелю дає нам можливість скоротити товщину конструкції теплої підлоги, а значить, використовувати його як при новому будівництві, так і при реконструкції.

Теплу підлогу часто проектують та монтують в цільну систему разом з тепловим насосом та електричним котлом. 

Електрична тепла підлога для дому. Купити і встановити теплу підлогу для під плитку ламінат_Електрика під ключ Івано-Франківськ

Купити і встановити електричну теплу підлогу для дому

Види і конструкція електричної теплої підлоги.

Електрична тепла підлога, залежно від типу обігрівального елементу, поділяється на 2 види: конвекційна та інфрачервона.

Конвекційна електрична тепла підлога ‒ це система, де нагрівання відбувається у нагрівальному елементі (кабелі), який вже за допомогою фізичного контакту передає тепло на поверхню підлоги і далі. Конвекційний тип електричних підлог включає всі кабельні системи, куди входять і тонкі нагрівальні мати.

Нагрівальний кабель, як частина теплої електричної підлоги.

Нагрівальний кабель (діаметр 5‒8 мм) складається з однієї або двох струмоведучих жил (одножильний або двожильний екранований), внутрішньої ізоляції та зовнішньої оболонки. Монтується така тепла підлога в стяжці товщиною від 3 до 5 см. Електричний нагрівальний кабель рекомендується використовувати під керамічну плитку, керамограніт, натуральний камінь, наливну підлогу, ламінат, паркетну дошку, плитку пвх, лінолеум, ковролін, що робить «кабель в стяжці» фактично універсальною системою комфортного обігріву або повного опалення.

Особливості та переваги нагрівального кабелю:

– Під будь-який тип підлогового покриття і будь-яку конфігурацію приміщень.

– Дозволяє регулювати потужність на квадратний метр кроком укладання.

– Нагрівальний кабель в стяжці є теплоакумулюючою системою.

– Підходить для монтажу у вологі приміщення.

Нагрівальні мати, як частина теплої електричної підлоги.

Нагрівальні мати можуть бути двох типів: конвекційні та інфрачервоні. І якщо інфрачервоні теплі підлоги ‒ це інноваційна система обігріву приміщень, то конвекційні мати ‒ це той же нагрівальний кабель, але більш тонкий (діаметр кабелю 2,5‒4 мм), і закріплений на сітчастій підкладці з потрібною відстанню між витками кабелю. Тонкі мати укладаються в меншу товщину стяжки, всього до 5‒10 мм, або безпосередньо в шар плиткового клею. Такий монтаж не підвищує заплановану висоту підлоги, а сітчаста підкладка робить установку зручнішою.

Особливості та переваги нагрівальних матів:

– Укладаються на бетонну основу або поверх старої керамічної плитки.

– Піднімають рівень підлоги всього від 2,8 до 4 мм.

– Тепловідбиваючі матеріали при заливці не використовуються. Не вимагають заливки цементної стяжки.

– Мат можна укорочувати, тому за підбору площі округлення йде в меншу сторону.

Тонка нагрівальна плівка, як частина теплої електричної підлоги.

Інфрачервона електрична тепла підлога ‒ це тонка плівка, яка складається з нагрівальних ІК-елементів, що передають тепло не повітрю, а предметам, розташованим в кімнаті, і самому підлоговому покриттю. Сьогодні інфрачервона підлога для сухого монтажу ‒ це одне з найекономічніших, екологічних і простих у монтажі рішень для обігріву приміщень.

Її установка є найпростішим із можливих варіантів ‒ інфрачервона плівка укладається необхідними за довжиною смугами на тонку відбиваючу теплоізоляцію, а на неї зверху укладається підлогове покриття. Відсутність трудомісткого процесу створення стяжки або будь-якого іншого розчину також дозволяє встановлювати інфрачервоні підлоги не тільки на горизонтальній площині, а й на вертикальній і стельовій. Деякі моделі плівкової теплої підлоги за рахунок функції саморегуляції не бояться затуляння меблями.

Особливості та переваги інфрачервоної електричної підлоги:

– Монтаж здійснюється сухим способом за кілька годин на будь-якому етапі ремонту.

– Витрачає до 20 % менше електроенергії, ніж кабельні аналоги.

– Можна вмикати відразу після монтажу.

– Піднімає рівень підлоги на товщину підкладки (3‒4 мм).

Як вибрати електричну теплу підлогу?

Кожен господар знає холодні місця свого будинку, яким не вистачає затишку і тепла. Саме тому рішення встановити електричну теплу підлогу в тому чи іншому приміщенні приходить до початку ремонту. Чи то тепла підлога у ванній, кухні, кімнаті, чи на балконі, ‒ варто врахувати безліч моментів, вибираючи необхідну саме Вам електричну теплу підлогу.

1. Підлогове покриття. Одним з головних чинників під час підбору електричної теплої підлоги є тип підлогового покриття. В першу чергу варто з’ясувати його сумісність із необхідною Вам теплою підлогою. Цю інформацію Ви можете уточнити у менеджерів магазину або знайти на упаковці товару. 

2. Основне джерело опалення або додаткове. Якщо тепла підлога залишається єдиним джерелом обігріву в кімнаті, то варто звертати увагу на підлоги з більшою потужністю. В якості додаткового обігріву підійдуть практично всі варіанти електричної теплої підлоги, зокрема інфрачервона тепла підлога.

3. Потужність. Від неї залежить не тільки комфортна температура в опалюваному приміщенні, а й енергоспоживання системи, що зумовлює вартість її експлуатації.

4. Виробник. Від виробника буде залежати і ціна продукту, і робочі характеристики системи, а також гарантійне обслуговування. Треба пам’ятати, що систему теплої підлоги замінити буде вкрай складно, тому важливо відразу зробити правильний вибір.

Монтаж електричної теплої підлоги під ключ.

Технологія монтажу електричної теплої підлоги не залежить від її типу, і є приблизно однаковою. Монтаж будь-якої теплої підлоги варто починати з вибору місця, де буде встановлено терморегулятор. У заздалегідь підготовлений підрозетник з виведеною електропроводкою і вертикальною штробою 20×20 мм (у разі зовнішньої електропроводки встановлюється зовнішній кабель-канал) монтують терморегулятор і давач електричної теплої підлоги в гофрованій трубці 16 мм.

Наступний важливий етап ‒ це підготовка поверхні підлоги, її необхідно вирівняти і очистити від сміття. Перед установкою нагрівальних матів необхідно поґрунтувати поверхню чорнової підлоги для кращої адгезії плиткового клею або нівелювання стяжки (щоб уникнути відшарування покриття для підлоги від різниці коефіцієнта теплового розширення матеріалу через нагрівання-охолодження, теплоізоляцію під нагрівальними матами укладати категорично забороняється).

Після укладання нагрівального мату робиться горизонтальна штроба, щоб давач у гофрованій трубці розташовувався чітко між нагрівальними жилами. 

Монтаж нагрівального кабелю в стяжку відбувається дещо іншим способом. На чорновій стяжці закріплюють відбиваючу теплоізоляцію, поверх якої кріпиться монтажна стрічка, або армована сітка, куди і укладається нагрівальний кабель з певною відстанню. Штроба в цьому випадку потрібна тільки вертикальна. Давач у гофрованій трубці також фіксується на рівній відстані між витками нагрівального кабелю.

За підсумками тестової перевірки електричної теплої підлоги, за умови, що всі показники співпали з даними, зазначеними в технічному паспорті, заливають стяжку або укладають підлогу.

Тепла електрична підлога і її переваги.

1. Комфортний і основний обігрів приміщення. Система теплої підлоги рівномірно нагрівається в нижній частині приміщення, що дає змогу уникати таких небажаних ефектів як рух теплого повітря згори вниз по кімнаті. У разі використання цього типу обігріву відсутній активний рух повітря, і різні мікрочастинки ‒ пил, спори цвілевих грибів, алергени ‒ не перебувають в повітрі у підвішеному стані.

2. Естетика і безпека. Всі нагрівальні частини теплої підлоги приховані, відсутні навісні радіатори, ніякі деталі не порушують естетичне сприйняття інтер’єру. Виключається можливість отримання опіків або різних травм.

3. Ефективність. Під час увімкненого обігріву відсутні витоки тепла і знижуються витрати електроенергії за рахунок зручного автоматичного регулювання параметрів. Терморегулятор підтримує задану комфортну температуру в приміщенні.

4. Простий монтаж, дозволений для встановлення в багатоквартирних будинках.

5. Тривалий термін експлуатації.

Тепла підлога електрична для дому – чому варто саме з “Електрика під ключ”?

Будь-які професійні послуги – це перш за все якісні результати для клієнтів. Ви можете глянути цифри нижче і вирішити чи Вам цікаво було б з нами співпрацювати. В будь-якому випадку, якщо Ви маєте бажання купити і встановити теплу підлогу під плитку чи ламінат – зв’яжіться з нами. Співпраця з компанією “Електрика під ключ” – це теплова підлога, яка забезпечить комфорт та економію для Вас та Ваших близьких! 

Зв'яжіться вже зараз і ми Вас безкоштовно проконсультуємо!

Ви можете безкоштовно отримати консультацію нашого фахівця у місті Івано-Франківськ, Івано-Франківській області (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) та загалом по усій Україні. Якщо у Вас є така необхідність –  телефонуйте або пишіть нам в компанію “Електрика під ключ” вже зараз:

Цифри, які говорять самі за себе

років на ринку
Майстрів електриків
Видів робіт
зданих проектів

Відгуки деяких клієнтів та партнерів

Дуже задоволена роботою цього електрика!
Дома зникло світло і то лише у нас, у сусідів все ок.
А дитина дома боїться , нервується. Друзі дали номер Віталія!
На виклик прибув дуууже швидко! Враховуючи , що це була сьома вечора!
Виявилося, що у нас згорів ПЗВ у щитку. Відновили подачу електрики на квартиру і це було головне!
Вранці Віталій привіз і установив нове ПЗВ.
Швидко, якісно, професійно, без паніки!
Виявилося, що у нього ще є бригада електриків , які надають всі можливі послуги по електриці. Тепер я задумалася чи не позбавитися від старої алюмінієвої роводки. Вона вже не дуже добре справляється з навантаженням і гріється..
Якщо хочете знайти толкових електриків, то вам сюди!

67933498_3424312494252998_449292856637521920_n
Ярина Захарко
підприємець

Я не являюсь клиентом компании, я коллега Виталия & со ))) . Я, как и Виталий, продаю, монтирую и обслуживаю электрогенераторы, солнечные электростанции и другое электрооборудование. 
Довольно часто мои клиенты проживающие в Ив.Франковской и близлежащих районах обращаются с просьбой помочь в монтаже или ремонте различного вида электрообоудования. Практически всех передаю Виталию, знаю, не подведет, сделает все как надо и на совесть. 
Порекомендую ли я эту компанию своим клиентам? Да. 
Можно ли им доверять? Да.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Сергій
Сергій Сіромашенко
підприємець

Довго мучилися зі старою радянською проводкою, потім після вигоряння всіх вимикачів на одній половині квартири таки зважилися на заміну. За рекомендацією друзів викликали Віталія. Він швидко зробив оцінку ситуації, проконсультував. Після чого його двоє електриків виконали не тільки брудну роботу з прокладання штроб і кабелю, а й додатково зробили окрему проводку на бойлер і замінили кілька вимикачів. Також поставили автомати. Вся робота була виконана якісно і в намічені терміни. Результатом дуже задоволені і рекомендуємо його та його бригаду усім своїм друзям як професіоналів своєї справи.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Софія
Софія
підприємець
Електрика під ключ Івано-Франківськ - написати, консультація

Необхідна консультація фахівця-електрика?

Ви можете безкоштовно проконсультуватись у наших спеціалістів. Якщо у Вас є така необхідність – телефонуйте нам в “Електрика під ключ” у місті Івано-Франківськ та обл. (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) за номерами 067 344 32 24 та 073 344 32 24 або напишіть нам у ФБ-месенджер і ми залюбки з Вами поспілкуємось. Напишіть нам: