Сонячні електростанції. Сонячна станція

Що таке сонячна електростанція рядки для електромобілів?

Сонячна електростанція (СЕС) – інженерна споруда, що приймає сонячну енергію завдяки сонячним панелям і перетворює сонячну радіацію в електричну енергію, в основному завдяки завдяки інверторам. Способи перетворення сонячної енергії різні й залежать від конструкції самої станції. А сонячні електростанції поділяються на: тарілчасті; фотопанельні, аеростатні, комбіновані, параболоциліндричні, концентраторні, баштові та сонячно-вакуумні електростанції. Останні два варіанти – сонячні теплові електростанції. Сконцентрована сонячна енергія переробляється в пару, що обертає турбіну, яка виробляє струм. Таке багате розмаїття видів СЕС – наочне підтвердження того, що такий вид енергетики дуже затребуваний. 

З розвитком сучасних технологій сонячна енергетика стає звичним і затребуваним джерелом енергії. Сонячна енергія стала не тільки джерелом відновлюваної енергії, а й склала серйозну конкуренцію традиційному виробництву електроенергії. Тепер сонячні електростанції (СЕС) популярні і впізнавані у всьому світі. Вважається, що сонячні батареї можуть працювати тільки в південних широтах з тривалими періодами ясної погоди. Насправді, працювати вони можуть в будь-яких широтах, питання в тому, скільки батарей знадобиться для промислової електростанції (бізнес задачі), а також станції для дому (задачі сім’ї) та наскільки швидко дана система окупиться. Незважаючи на плюси і мінуси сонячних електростанцій, великі електричні компанії вкладають серйозні кошти в будівництво такого роду установок. 

Промислові сонячні електростанції і для дому під ключ

Сонячні електростанції (СЕС), їх можливості та принципи роботи.

Можливості сонячного обладнання. 
Стрімкий розвиток альтернативної енергетики призводить до швидкого падіння цін на обладнання, з паралельним зростанням його ефективності. Це робить установку СЕС все більш доступною, а термін її окупності – коротше. Замовивши у нас комплект сонячної станції з його установкою «під ключ», Ви отримуєте можливість:
– швидко електрифікувати заміський будинок або дачну ділянку;
– гарантувати незалежність від нестабільної роботи та / або періодичних відключень класичних електромереж;
– економити електроенергію і накопичувати її «про запас» в надійних акумуляторних батареях;
– захистити від збоїв споживання і збільшити термін служби всієї цифрової електроніки і побутової техніки Вашого будинку.

З яких елементів складається сонячна електростанція:
1. Сонячні панелі.
Сонячні панелі отримують енергію від сонця і генерують електричний струм. Підключаються в послідовні ланцюжки для отримання напруги до 1500В постійного струму. Отримані ланцюжки сонячних панелей підключаються до інверторної системи.
2. Інверторна система.
Інвертор перетворює постійний струм в змінний. Контролює стан кожного елемента енергосистеми і дозволяє управляти всією станцією. Напруга підвищується до необхідного рівня за допомогою трансформаторів.
3. Електрична мережа.
Електрична мережа приймає електроенергію від сонячної електростанції (СЕС). Електроенергія продається в мережу за спеціальним “зеленим” тарифом. Викуп гарантується протягом 15-25 років, а тариф вказується в договорі.

Сонячні електростанції (СЕС) та їх особливості:
1. СЕС використовує поновлюваний ресурс енергії.
Сонце – поновлюваний ресурс. Рівень його активності прогнозується за даними супутників NASA за останні 20-25 років і не змінюється більш ніж на 3% у рік до року.
2. Сонячна електростанція – ні викидів, ні шуму, ні вібрацій.
Сонячні електричні станції не споживають паливо, в їх конструкції немає рухаємося частин. Немає вихлопів в атмосферу, шуму і вібрацій.
3. Сонячна електростанція – безпека для навколишнього середовища.
СЕС зводяться над землею. Сонячна електростанція не шкодить ґрунту і не заважає життю тварин. Її можна будувати на різних занедбаних територіях і пасовищах.
4. Термін служби СЕС більше 25 років.
Гарантія на основні компоненти СЕС від 10 років. Термін гарантії можна збільшити до 25 років. Сонячні панелі, найбільш витратна частина, служать більше 40 років.
5. Мінімум операційних витрат.
Середня вартість обслуговування СЕС – $25 в рік за кВт встановленої потужності. Для СЕС потужністю 1 МВт це $25’000 на рік, включаючи оренду, страховку, ремонт та інші платежі.
6. Хороша ліквідність готових СЕС.
Сонячні електростанції – це автономний бізнес з гарантованим передбачуваним доходом на багато років вперед. Готові домашні сонячні електростанції продаються з прибутком.

Промислова сонячна електростанція або для дому – чи варто інвестувати свої гроші?

Інвестуйте в сонячну енергетику. Будівництво сонячних електростанцій (СЕС) з прибутковістю від 24% річних на термін до 25 років у твердій валюті (USD / EUR). Якщо Вам цікаве дане питання – просто зв’яжіться з нами і ми залюбки Вас проконсультуємо

Компанія «Електрика під ключ» спеціалізується в тому числі на реалізації та встановлення «під ключ» СЕС – готових станцій, що працюють на сонячній енергії. На сьогоднішній день фотоелектричні системи є найбільш надійним і можуть бути повністю автономним джерелом енергозабезпечення. Крім того, вони дозволяють економити електроенергію, а при установці станцій мережевого типу ще й дають можливість отримувати додатковий дохід.

Наше сонячне обладнання забезпечує енергією об’єкти будь-якого типу:
– житлові будинки, котеджні доми та дачні ділянки;
– виробничі цехи та адміністративні будівлі;
– сільськогосподарські ферми і теплиці;
– окремі міські квартири (де є така можливість);
– об’єкти житлово-комунального господарства.

Перелік послуг під ключ, які ми, як компанія “Електрика під ключ” надаємо для наших клієнтів:
– Консультуємо з усіх питань сонячних станцій.
– Розробляємо проект сонячної електростанції.
– Допомагаємо купити обладнання за собівартістю.
– Монтуємо, запускаємо і навчаємо персонал.
– Підключаємо станції до мережі і отримуємо “зелений тариф“.
– При необхідності включаємо технічне обслуговування сонячної електростанції в договір.

Купити і встановити сонячну електростанцію – чому варто співпрацювати саме з “Електрика під ключ”?

Будь-які професійні послуги – це перш за все якісні результати для клієнтів. Ви можете глянути цифри нижче і вирішити чи Вам цікаво було б з нами співпрацювати. У будь-якому випадку, якщо Ви маєте бажання купити та встановити промислову сонячну електростанцію чи для дому – зв’яжіться з нами. Співпраця з компанією “Електрика під ключ” – це сонячна електрична станція, яка в першу чергу принесе Вам певні переваги та додаткові гроші! 

Зв'яжіться вже зараз і ми Вас безкоштовно проконсультуємо!

Ви можете безкоштовно отримати консультацію нашого фахівця у місті Івано-Франківськ, Івано-Франківській області (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) та загалом по усій Україні. Якщо у Вас є така необхідність –  телефонуйте або пишіть нам в компанію “Електрика під ключ” вже зараз:

Цифри, які говорять самі за себе

років на ринку
Майстрів електриків
Видів робіт
зданих проектів

Відгуки деяких клієнтів та партнерів

Дуже задоволена роботою цього електрика!
Дома зникло світло і то лише у нас, у сусідів все ок.
А дитина дома боїться , нервується. Друзі дали номер Віталія!
На виклик прибув дуууже швидко! Враховуючи , що це була сьома вечора!
Виявилося, що у нас згорів ПЗВ у щитку. Відновили подачу електрики на квартиру і це було головне!
Вранці Віталій привіз і установив нове ПЗВ.
Швидко, якісно, професійно, без паніки!
Виявилося, що у нього ще є бригада електриків , які надають всі можливі послуги по електриці. Тепер я задумалася чи не позбавитися від старої алюмінієвої роводки. Вона вже не дуже добре справляється з навантаженням і гріється..
Якщо хочете знайти толкових електриків, то вам сюди!

67933498_3424312494252998_449292856637521920_n
Ярина Захарко
підприємець

Я не являюсь клиентом компании, я коллега Виталия & со ))) . Я, как и Виталий, продаю, монтирую и обслуживаю электрогенераторы, солнечные электростанции и другое электрооборудование. 
Довольно часто мои клиенты проживающие в Ив.Франковской и близлежащих районах обращаются с просьбой помочь в монтаже или ремонте различного вида электрообоудования. Практически всех передаю Виталию, знаю, не подведет, сделает все как надо и на совесть. 
Порекомендую ли я эту компанию своим клиентам? Да. 
Можно ли им доверять? Да.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Сергій
Сергій Сіромашенко
підприємець

Довго мучилися зі старою радянською проводкою, потім після вигоряння всіх вимикачів на одній половині квартири таки зважилися на заміну. За рекомендацією друзів викликали Віталія. Він швидко зробив оцінку ситуації, проконсультував. Після чого його двоє електриків виконали не тільки брудну роботу з прокладання штроб і кабелю, а й додатково зробили окрему проводку на бойлер і замінили кілька вимикачів. Також поставили автомати. Вся робота була виконана якісно і в намічені терміни. Результатом дуже задоволені і рекомендуємо його та його бригаду усім своїм друзям як професіоналів своєї справи.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Софія
Софія
підприємець
Електрика під ключ Івано-Франківськ - написати, консультація

Необхідна консультація фахівця-електрика?

Ви можете безкоштовно проконсультуватись у наших спеціалістів. Якщо у Вас є така необхідність – телефонуйте нам в “Електрика під ключ” у місті Івано-Франківськ та обл. (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) за номерами 067 344 32 24 та 073 344 32 24 або напишіть нам у ФБ-месенджер і ми залюбки з Вами поспілкуємось. Напишіть нам: