Зелений тариф для сонячної електростанції.

Сонячна електростанція станція і чому з’явився «зелений тариф» тариф.

Сонячна електростанція (СЕС) – це споруда, що отримує сонячну радіацію і перетворює її в електричний струм. Промислова чи домашня сонячна електростанція складається з сонячних панелей, інверторної системи та під’єднань до загальної електромережі. 

Сонячна електростанція використовує ресурс енергії сонця, який є поновлюваним ресурсом. Сонячну електростанцію зводять над землею, а отже вона не шкодить ґрунту та не впливає на життя тварин. Сонячна електростанція – це екологічно безпечна споруда для навколишнього середовища, яка генерує струм. Саме тому в Європі та й загалом у світі є таке поняття, як «зелений тариф», який дозволяє багатьом підприємствам та домогосподарствам з охотою інвестувати гроші в цей екологічний напрямок.

Вас цікавить сонячна електростанція та зелений тариф під ключ? Якщо так, то Вам необхідно професійного партнера в цій справі! Разом з компанією “Електрика під ключ” Ви зможете купити промислову чи домашню сонячну електростанцію та встановити “зелений тариф” у м. Івано- Франківськ, по області чи загалом в Карпатах під ключ.  

Зелений тариф для дому_Сонячна промислова електростанція_Сонячні електростанції_Зелений тариф_Електрика під ключ Івано-Франківськ

Домашній і промисловий зелений тариф для електростанції

“Зелений тариф” під ключ. Що таке “зелений тариф” і чому «зелений тариф» тариф треба для сонячної електростанції?

Зелений тариф (тариф на підключення, англ. Feed-in tariff) – це економічний і політичний механізм, призначений для залучення інвестицій в технології використання поновлюваних джерел енергії.

В основі даного механізму лежать три основні чинники:
– гарантія підключення до електричної мережі;
– довгостроковий контракт на покупку всієї виробленої відновлюваної електроенергії;
– надбавка до вартості виробленої електроенергії.

Тарифи на підключення або так звані “Зелені тарифи” можуть відрізнятися не тільки для різних джерел відновлюваної енергії, але і в залежності від встановленої потужності ВДЕ. Як правило, надбавка до виробленої електроенергії виплачується протягом досить тривалого періоду (10-25 років), тим самим гарантуючи повернення вкладених в проект інвестицій і отримання прибутку.

Електрична станція – це добра інвестиція у свою власну енергетичну свободу. Незалежно чи це промислова електростанція чи домашня електрична станція кожна з них може принести досить хороший дохід, так як сьогодні у нас діє так званий “зелений тариф”. Звісно у Вас можуть виникнути питання: яку електростанцію купити, як правильно встановити її і т.д. І саме тут ми можемо Вам у цьому допомогти!

Домашній чи промисловий “зелений тариф” – як відбувається співпраця з нами.

1) консультація з питань зеленого тарифу і замовлення електростанції, будь це сонячна, вітрова чи мікро гідро електростанція
2) розробити проект по обраній Вами електростанції,
3) купити (замовити і отримати на місце встановлення) електростанцію,
4) встановити електричну станцію або здійснити так званий монтаж електростанції.
5) отримати 2 роки сервісної гарантії на монтаж, офіційну гарантію виробника на кожен компонент (це 5 років) і загальний розрахунковий термін експлуатації до 20 років.

Альтернативні способи виробництва і перерозподілу енергії.

Проблема економії електрики сьогодні актуальна як ніколи, тому перед собою все більше людей ставлять завдання скорочення обсягів споживання електроенергії. Така необхідність змушує шукати альтернативні способи виробництва і перерозподілу енергії. Останнім часом переслідування цієї мети змушує активно розвивати галузь застосування сонячних батарей, які дозволяють зробити економію електрики реальністю. Але, в будинку споживання електроенергії розподіляється по зимовому та весняно-літньому сезонах, через що саме в зимовий період відбувається найбільший її витрата.

Однак, саме в весняно-літній період відбувається найбільш активна генерація енергії сонячними установками – в п’ять і більше разів. Через це споживач отримує таку кількість енергії, яку складно повністю витрачати в домогосподарстві. В такому випадку можливо два варіанти:

Сонячні панелі відключаються сонячним інвертором. Надлишок енергії перетікає в зовнішню мережу.

Природно, що другий варіант є несприятливим, оскільки лічильник рахує таку енергію як спожиту домогосподарством. Тобто, за віддану електроенергію в мережу ще й доведеться заплатити. Про ніякої економії не може бути й мови. Зрозуміло, що встановлювати сонячні колектори, енергія від яких буде витрачатися частково в період найбільшої генерації і дариться безкоштовно місцевим Обленерго (а ще й доведеться доплачувати за неї), недоцільно.

Чи правда, що “Зелений тариф” для сонячної електростанції допомагає економити? 

Українські реалії демонструють, що сонячна енергія, отримана від сонячних батарей, обходиться дорожче тієї електроенергії, яка йде від звичайної електромережі. І це навіть в тому випадку, якщо будинок або квартира витрачає понад 800 кВт * год на місяць. Виходить, що людина використовує сонячні технології, щоб економити, але цього в результаті не відбувається, і він змушений платити ще більше, ніж за енергію від електромережі? Цю проблему допомагає вирішити Зелений тариф, який дозволяє продавати сонячну енергію дорожче, ніж обходиться її виробництво. Правда, є деякі обмеження, які слід враховувати. Цей тариф діє всього лише на ту сонячну енергію, яка вироблена сонячними батареями і не спожита в домогосподарстві. Виходить наступна схема: чим економніше споживається енергія, і чим сонячні батареї більше виробляють її, тим більше можна продати електроенергії і швидше окупити витрати.

Зелений тариф і рекомендації по ньому.

Так як по “Зеленому тарифу” вартість кВт значно перевищує номінальну вартість кВт від загальної мережі, то перед власником сонячної установки стоїть одне завдання – зменшити рівень споживання електроенергії. Це дозволить продати більше електроенергії по Зеленим тарифом і набагато швидше повернути вкладені в установку гроші.

Однак, навіть в разі мінімальної різниці між споживанням і генерацією (або ж вона взагалі може бути негативною, наприклад, взимку), то в будь-якому випадку сонячна установка з оформленим на неї Зеленим тарифом дозволить заощадити електроенергію, яка споживається з мережі. І це незалежно від пікового періоду, адже облік різниці енергії, згенерованої сонячними батареями і спожитої домогосподарством, ведеться по підсумках місяця. Про що це говорить? Не важливо, що, наприклад, в холодну погоду доведеться постійно підтримувати обігрівач включеним для опалення приміщення, а при цьому сонячне випромінювання мінімальне. Коли погода стане ясною, декількох днів вистачить для того, щоб сонячна установка компенсувала споживання енергії. І навіть можливо, що за підсумком місяця він виявиться прибутковим.

Все сказане вище свідчить про те, що можливість ділитися виробленої сонячною енергією по Зеленим тарифом для тих, у кого є сонячні установки – хороша ідея. Зелений тариф дозволяє економити електроенергію від мережі, окупити придбання енергозберігаючого обладнання і, що важливо для багатьох – отримати можливість заробляти на продажу сонячної енергії.

В компанії “Електрика під ключ” можна замовити домашню чи промислову сонячну електростанцію будь-якої потужності із застосуванням кращого і надійного устаткування. Ви можете обрати встановити з нами такі електричні станції або обрати відповідні послуги:
зелений тариф під ключ у м. Івано-Франківськ, в Карпатах та по Україні
сонячна електростанція під ключ (зробити проект, купити і встановити)

“Зелений тариф” для сонячної електростанції – чому варто співпрацювати саме з “Електрика під ключ”?

Будь-які професійні послуги – це перш за все якісні результати для клієнтів. Ви можете глянути цифри нижче і вирішити чи Вам цікаво було б з нами співпрацювати. У будь-якому випадку, якщо Ви маєте бажання купити та встановити промислову сонячну електростанцію чи для дому під “зелений тариф” – зв’яжіться з нами. Співпраця з компанією “Електрика під ключ” – це сонячна електрична станція, яка в першу чергу принесе Вам певні переваги та додаткові гроші! 

Зв'яжіться вже зараз і ми Вас безкоштовно проконсультуємо!

Ви можете безкоштовно отримати консультацію нашого фахівця у місті Івано-Франківськ, Івано-Франківській області (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) та загалом по усій Україні. Якщо у Вас є така необхідність –  телефонуйте або пишіть нам в компанію “Електрика під ключ” вже зараз:

Цифри, які говорять самі за себе

років на ринку
Майстрів електриків
Видів робіт
зданих проектів

Відгуки деяких клієнтів та партнерів

Дуже задоволена роботою цього електрика!
Дома зникло світло і то лише у нас, у сусідів все ок.
А дитина дома боїться , нервується. Друзі дали номер Віталія!
На виклик прибув дуууже швидко! Враховуючи , що це була сьома вечора!
Виявилося, що у нас згорів ПЗВ у щитку. Відновили подачу електрики на квартиру і це було головне!
Вранці Віталій привіз і установив нове ПЗВ.
Швидко, якісно, професійно, без паніки!
Виявилося, що у нього ще є бригада електриків , які надають всі можливі послуги по електриці. Тепер я задумалася чи не позбавитися від старої алюмінієвої роводки. Вона вже не дуже добре справляється з навантаженням і гріється..
Якщо хочете знайти толкових електриків, то вам сюди!

67933498_3424312494252998_449292856637521920_n
Ярина Захарко
підприємець

Я не являюсь клиентом компании, я коллега Виталия & со ))) . Я, как и Виталий, продаю, монтирую и обслуживаю электрогенераторы, солнечные электростанции и другое электрооборудование. 
Довольно часто мои клиенты проживающие в Ив.Франковской и близлежащих районах обращаются с просьбой помочь в монтаже или ремонте различного вида электрообоудования. Практически всех передаю Виталию, знаю, не подведет, сделает все как надо и на совесть. 
Порекомендую ли я эту компанию своим клиентам? Да. 
Можно ли им доверять? Да.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Сергій
Сергій Сіромашенко
підприємець

Довго мучилися зі старою радянською проводкою, потім після вигоряння всіх вимикачів на одній половині квартири таки зважилися на заміну. За рекомендацією друзів викликали Віталія. Він швидко зробив оцінку ситуації, проконсультував. Після чого його двоє електриків виконали не тільки брудну роботу з прокладання штроб і кабелю, а й додатково зробили окрему проводку на бойлер і замінили кілька вимикачів. Також поставили автомати. Вся робота була виконана якісно і в намічені терміни. Результатом дуже задоволені і рекомендуємо його та його бригаду усім своїм друзям як професіоналів своєї справи.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Софія
Софія
підприємець
Електрика під ключ Івано-Франківськ - написати, консультація

Необхідна консультація фахівця-електрика?

Ви можете безкоштовно проконсультуватись у наших спеціалістів. Якщо у Вас є така необхідність – телефонуйте нам в “Електрика під ключ” у місті Івано-Франківськ та обл. (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) за номерами 067 344 32 24 та 073 344 32 24 або напишіть нам у ФБ-месенджер і ми залюбки з Вами поспілкуємось. Напишіть нам: