Авторський проектний нагляд за монтажем

Проектний авторський нагляд за монтажем на квартирі, в домі чи на промисловому об’єкті – що це?

Чимало важливим етапом інженерного проектування є авторський нагляд. Авторський нагляд являє собою сукупність дій, здійснюваних візуально і документально і спрямованих на визначення відповідності містобудівних, архітектурно-планувальних, художніх, технічних, технологічних та природоохоронних рішень та дій, що здійснюються підрядником в процесі зведення об’єкта будівництва, прийнятим рішенням в робочому проекті об’єкта будівництва і зафіксованим в документації.

Авторський нагляд – можливість проконтролювати роботу підрядних організацій (будівельники, електрики і т.д.), змінювати та допрацьовувати проект за умов зміни бажань замовника або форсування технічних складнощів в процесі будівельних робіт. Саме авторський нагляд допомагає своєчасно виявити, і головне – усунути, все можливе розбіжності проекту з реальністю. Крім цього, авторський супровід несе також економію часу і нервів, Вас, як Замовника.

Компанія «Електрика під ключ» надає послуги авторського проектного нагляду по усіх монтажних роботах електромережі та автоматизації будівлі. Авторський проектний нагляд здійснюється нами відповідно до чинних нормативних документів і проводиться, як правило, протягом всього періоду будівельних та ремонтних робіт до введення об’єкта, а в разі потреби і в початковому періоді його експлуатації. 

Проектний авторський нагляд за роботами, згідно проекту квартири, дому, будинку_Електрика під ключ Івано-Франківськ

Авторський проектний нагляд за монтажем у квартирі, домі

З чого складається авторський проектний нагляд – що це?

Авторський проектний нагляд складається з чотирьох частин:
– Виїзди на об’єкт не рідше одного разу на тиждень, фотофіксація об’єкту;
– Консультації на вибір обладнання й витратних матеріалів (будівельно-оздоблювальні витратні матеріали, технічне обладнання), а так само з технічних питань протікання ремонтно-оздоблювальних робіт.
– Узгодження вибраного обладнання Замовника.
– Зміна і доопрацювання проекту в процесі будівельних робіт.
Фахівці, які виконують авторський нагляд, здійснюють виїзди в відповідно до графіка авторського нагляду, а також при необхідності додаткові виїзди на вимогу замовника або підрядника. В ході нагляду здійснюється вибірковий контроль за електромонтажними роботами, спрямований на виявлення відхилень від проекту, для чого проводиться візуальний огляд змонтованих конструкцій та електромереж, проводяться необхідні заміри, перевіряється виконавча документація. Крім того, завданням авторського нагляду є перевірка додержання технології надання електромонтажних робіт і якості застосовуваних матеріалів. У процесі ведення авторського нагляду проектної організації заповнюється спеціальний журнал, який згодом передається замовнику.

Наша компанія успішно створює проекти по електриці у м. Івано-Франківськ і по Україні понад чотирнадцять років. За цей час у нас спроектовано і здано сотні різних об’єктів: заміна електропроводки в квартирах панельних і цегляно-монолітних будинків, електрифікація заміських будинків і котеджів, надано послуг з ремонту проводки і аварійного відновлення електропостачання, встановлено сонячних електростанцій та системи електробезпеки. Саме тому компанія «Електрика під ключ» дуже добре зсередини розуміє, як мають здійснюватись електромонтажні роботи.

Які переваги авторського нагляду від компанії «Електрика під ключ»?

На відміну від інших компаній ми не тільки регулярно відвідуємо Ваш об’єкт час від часу, а виконуємо повноцінний авторський нагляд:
– достовірність виконавчої документації
– внесення в робочі креслення коригувань в процесі монтажних робіт
– спілкування та узгодження питань з «суміжниками»
– збереження авторської концепції проекту
– ведення журналу авторського нагляду
– звітність для замовника про хід робіт.

Ми маємо величезний досвід проведення нагляду для всіх видів проектування та електромонтажних робіт від приватних будівель до муніципальних структур. Наша команда – це справжні висококваліфіковані досвідчені фахівці.

Електрика під ключ” в м. Івано-Франківськ та по Україні здійснює:
– авторський проектний нагляд монтажу електропостачання житлових будинків;
– проектний авторський нагляд монтажу електропостачання промислових підприємств;
– авторський проектний нагляд за монтажем розумної квартири чи розумного дому.

Як ми здійснюємо авторський нагляд за монтажними роботами?

1. Погоджує графіки проведення нагляду. Разом з Замовником погоджується індивідуальний графік виїздів спеціалістів авторського нагляду на об’єкт. Зазвичай це буває 1-2 рази в тиждень, але в залежності від масштабу проекту ця цифра може змінюватися. Нагляд здійснюється розробниками робочої документації згідно з нормативами.

2. Розробляємо мету та завдання на проведення кожної перевірки. Кожен наш виїзд на об’єкт – це певна мета перевірки. Саме ці цілі і завдання розробляються на цьому етапі. Нам важливо, щоб проект був виконаний в точності з планом, тому фахівці нашої компанії «Електрика під ключ» точно знають які завдання авторського нагляду необхідно поставити.

3. Виїзд нашого фахівця на об’єкт. Процедура виїзду на об’єкт для авторського нагляду за встановленим планом. Чим масштабніший об’єкт, тим більше часу і виїздів потрібно.

4. Заповнюємо журнал авторського нагляду. Журнал авторського нагляду – спеціальний документ, де повністю описуються виявлені невідповідності, а також способи їх усунення. Записи в журналі супроводжуються фото- і відеозвіт. Сам документ складається відповідно донормативів і в кінці передається замовнику.

5. Складаємо детальний звіт про результати нагляду. Робимо зрозумілий, лаконічний і докладний звіт для Замовника. Описуємо всі можливі варіанти рішень для усунення проблем. Сам Замовник вибирає оптимальний для нього спосіб.

6. Усуваємо знайдені неточності та відступ. Сам процес усунення неточностей починається після повного узгодження. Після завершення даного процесу відбувається остаточний авторський нагляд з метою перевірити виконання даних робіт.

Авторський проектний нагляд – чому варто співпрацювати саме з “Електрика під ключ”?

Будь-які професійні послуги – це в першу якісні результати для клієнтів. Ви можете глянути цифри нижче і вирішити чи Вам цікаво було б з нами співпрацювати. В любому випадку, якщо Ви маєте бажання купити і встановити сонячну, вітрову, гідро- електростанцію чи електростанцію для електрокару – зв’яжіться з нами. Ми Вас безкоштовно проконсультуємо по телефону або ФБ-месенджеру.

Зв'яжіться вже зараз і ми Вас безкоштовно проконсультуємо!

Ви можете безкоштовно отримати консультацію нашого фахівця у місті Івано-Франківськ, Івано-Франківській області (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) та загалом по усій Україні. Якщо у Вас є така необхідність –  телефонуйте або пишіть нам в компанію “Електрика під ключ” вже зараз:

Цифри, які говорять самі за себе

років на ринку
Майстрів електриків
Видів робіт
зданих проектів

Відгуки деяких клієнтів та партнерів

Дуже задоволена роботою цього електрика!
Дома зникло світло і то лише у нас, у сусідів все ок.
А дитина дома боїться , нервується. Друзі дали номер Віталія!
На виклик прибув дуууже швидко! Враховуючи , що це була сьома вечора!
Виявилося, що у нас згорів ПЗВ у щитку. Відновили подачу електрики на квартиру і це було головне!
Вранці Віталій привіз і установив нове ПЗВ.
Швидко, якісно, професійно, без паніки!
Виявилося, що у нього ще є бригада електриків , які надають всі можливі послуги по електриці. Тепер я задумалася чи не позбавитися від старої алюмінієвої роводки. Вона вже не дуже добре справляється з навантаженням і гріється..
Якщо хочете знайти толкових електриків, то вам сюди!

67933498_3424312494252998_449292856637521920_n
Ярина Захарко
підприємець

Я не являюсь клиентом компании, я коллега Виталия & со ))) . Я, как и Виталий, продаю, монтирую и обслуживаю электрогенераторы, солнечные электростанции и другое электрооборудование. 
Довольно часто мои клиенты проживающие в Ив.Франковской и близлежащих районах обращаются с просьбой помочь в монтаже или ремонте различного вида электрообоудования. Практически всех передаю Виталию, знаю, не подведет, сделает все как надо и на совесть. 
Порекомендую ли я эту компанию своим клиентам? Да. 
Можно ли им доверять? Да.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Сергій
Сергій Сіромашенко
підприємець

Довго мучилися зі старою радянською проводкою, потім після вигоряння всіх вимикачів на одній половині квартири таки зважилися на заміну. За рекомендацією друзів викликали Віталія. Він швидко зробив оцінку ситуації, проконсультував. Після чого його двоє електриків виконали не тільки брудну роботу з прокладання штроб і кабелю, а й додатково зробили окрему проводку на бойлер і замінили кілька вимикачів. Також поставили автомати. Вся робота була виконана якісно і в намічені терміни. Результатом дуже задоволені і рекомендуємо його та його бригаду усім своїм друзям як професіоналів своєї справи.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Софія
Софія
підприємець
Електрика під ключ Івано-Франківськ - написати, консультація

Необхідна консультація фахівця-електрика?

Ви можете безкоштовно проконсультуватись у наших спеціалістів. Якщо у Вас є така необхідність – телефонуйте нам в “Електрика під ключ” у місті Івано-Франківськ та обл. (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) за номерами 067 344 32 24 та 073 344 32 24 або напишіть нам у ФБ-месенджер і ми залюбки з Вами поспілкуємось. Напишіть нам: