Розумний дім. Автоматизація квартири, дому

Система “розумний дім” – що це? Чи потрібна Вам автоматизація квартири, будинку?

Розумний дім (англ. digital home) – житловий автоматизований будинок сучасного типу, організований для зручності проживання людей за допомогою високотехнологічних пристроїв. Під «розумним будинком» слід розуміти систему, яка повинна вміти розпізнавати конкретні ситуації, що відбуваються в будівлі, і відповідним чином на них реагувати: одна з систем може управляти поведінкою інших по заздалегідь виробленим алгоритмам. Основною особливістю інтелектуальної будівлі є об’єднання окремих підсистем в єдиний керований комплекс. Важливою особливістю і властивістю системи “розумний дім” відрізняє його від інших способів організації життєвого простору є те, що це найбільш прогресивна концепція взаємодії людини з житловим простором, коли людина однією командою задає бажану обстановку, а вже автоматика відповідно до зовнішніми і внутрішніми умовами задає і відстежує режими роботи всіх інженерних систем і електроприладів. У цьому випадку виключається необхідність користуватися кількома пультами при перегляді ТБ, десятками вимикачів при управлінні освітленням, окремими блоками при управлінні вентиляційними і опалювальними системами, системами відеоспостереження та сигналізації, воротами і іншим. У будинку обладнаному системою “розумний дім” досить одним натисканням на настінної клавіші обрати один з сценаріїві “розумний будинок” сам налаштує роботу всіх систем відповідно з Вашим побажанням, часом доби, погодою і т.д.

Система Розумний дім, розумний будинок_автоматизація квартири, дому, будинку_проект_монтаж_купити_встановити_Електрика під ключ Івано-Франківськ

Автоматизація і складові системи "розумний будинок"

Розумний дім – поняття, яке застосовується більше до приватних квартирах і котеджах. Мета компанії «Електрика під ключ» – автоматизувати внутрішні «домашні» складові системи «розумний дім» – освітлення, клімат, системи безпеки, мультимедійні компоненти (домашній кінотеатр, мультирум). Вартість проектування і установки визначається індивідуально для кожного клієнта. Ціна залежить від площі, кількості підключених пристроїв, складності робіт і т.п. Електрика під ключ” в м. Івано-Франківськ та по Україні здійснює проектування, монтаж та обслуговування автоматизації приміщень, таких як:
– автоматизація квартири (“розумна квартира)
– автоматизація будинку (“розумний будинок” чи “розумний дім”)
– розумний торговий центр (“розумний торговий центр”)
– автоматизація готелю (“розумний готель”).

Розумний дім: управління, основні функції.

Рівень оснащення автоматизації інженерних систем Розумного будинку досягає фантастичних висот. Розумні Доми і Інтелектуальні Будівлі перетворюються в ідеальне місце для життя і роботи сучасної людини. Застосування подібних систем актуально для об’єктів будь-якого типу: комерційного, промислового будівництва та приватного житла. Неважливо, яку назву носять такі системи – Розумний чи Інтелектуальний будинок, головне, що системи автоматизації інженерних систем будівлі є на сьогоднішній день одним з найбільш розвиваються високотехнологічних напрямків в галузі будівництва та інжинірингу.

Індивідуальний підхід при проектуванні системи «розумний дім»

Обладнання, що використовується при проектуванні системи «розумний будинок», підбирається виходячи з вимог Замовника. Кожен проект розробляється індивідуально з урахуванням ваших побажань. Правильно розроблений проект Інтелектуального будинку дозволяє раціонально розподіляти споживчі ресурси, що, в свою чергу, зводить до мінімуму витрати по експлуатації.

Залежно від Ваших побажань інвестувати кошти в автоматизацію вашого помешкання, рівень оснащення системи «розумний дім» може істотно відрізнятися. Вартість системи «розумний будинок» може виявитися значною, та це безпосередньо залежить від кількості інтегрованих систем. Для мінімізації вартості системи «розумний дім» можна встановити лише окремі елементи. Не обов’язково об’єднувати усі в єдине ціле. Так, встановивши в квартирі такі складові системи, як управління освітленням, систему мультирум, домашній кінотеатр та охоронно-пожежну сигналізацію, ви отримаєте практично повноцінний Інтелектуальний Будинок. Управління всім цим здійснюється з сенсорної панелі, пульта управління або через Інтернет.

Коротка інформація про систему “розумний дім”.
1. Управління інженерними системами.
– Водопостачання
– Клімат контроль
– Пожежна безпека
2. Управління освітленням.
– по датчику руху
– сценарна управління
– управління по часу
– сценарна освітлення
3. Безпека.
– контроль проникнення
– періметральний контроль
– імітація присутності людей
– імітація присутності тварин
– Кнопка тривоги
– сигналізація
– відео спостереження
4. Управління будівлею.
– пульт
– пульт ДУ
– комп’ютер
– PALM
– internet
– мобільний телефон

Як працює автоматизація дому чи система «розумний дім»?
Зв’язок з головним модулем системи «розумний будинок» здійснюється за допомогою виконавчих пристроїв, таких як: пульт управління, palm, стільниковий телефон або комп’ютер. Таким чином за допомогою всього лише одного пристрою, Ви можете управляти життєзабезпеченням всього Вашого будинку.

Встановлені датчики передають всю інформацію про стан роботи системи на головний модуль управління будинком, який має можливість змінювати задані параметри інтелектуальної будівлі в залежності від зовнішніх умов. При цьому кожна аварійна ситуація обробляється миттєво без участі людини. Таким чином “розумний будинок” відчуває і аналізує, що відбувається всередині і зовні будівлі і реагує відповідним чином.

Автоматизація квартири, будинку і критичні ситуації.
Взаємозв’язок систем будівлі стає особливо важливою в критичних ситуаціях. Наприклад, при сигналі про пожежу в системі “розумний будинок” віддається кілька команд, які виконуються одночасно – на аварійній ділянці відключається вентиляція і електроживлення, ліфт опускається на перший поверх, відкривається і відключається, включаються аварійне та евакуаційне освітлення і система пожежогасіння будівлі. При цьому для аварійної евакуації людей відключається система, що обмежує доступ до відповідної частини будівлі. Якби в мережу були зведені не всі системи і, скажімо, система вентиляції працювала незалежно, в приміщення постійно надходив би чисте повітря, що сприяло б посиленню пожежі.

Інтеграція усіх систем та автоматизацій в одну систему «розумний дім».
Інтеграція охоронних систем дозволяє запустити цілий ланцюжок дій при несанкціонованому проникненні в будинок. При цьому у мешканців є можливість програмувати охоронну сигналізацію в квартирі по своєму бажанню, наприклад, повна охорона в відсутності людей в квартирі, часткова – при наявності в приміщенні квартири дітей або тварин.

Ще одна безсумнівна перевага системи «розумний будинок» – це економія електроенергії. Наприклад, зручно, якщо спрацьовує запрограмована автоматизація квартири чи будинку і вночі освітлення вмикається за допомогою сенсорів, що реагують на рух або вимикається при відсутності «активності» в приміщенні, важливо також відзначити взаємодію систем опалення та кондиціонування, щоб уникнути взаємовиключних дій.

Якщо говорити про установки різного роду систем в квартирі чи будинку, то технологія «розумний дім» дозволяє об’єднати всю побутову, аудіо- та відеотехніку, різні системи безпеки, опалення, освітлення і кондиціонування в єдину мережу. Управляти інтелектуальним будинком також можливо через Інтернет.

Система “розумний будинок” (автоматизація квартири, будинку) – чому варто співпрацювати саме з “Електрика під ключ”?

Будь-які професійні послуги – це перш за все якісні результати для клієнтів. Ви можете глянути цифри нижче і вирішити чи Вам цікаво було б з нами співпрацювати. В любому випадку, якщо Ви маєте бажання отримати проект і здійснити електричний монтаж – зв’яжіться з нами. Співпраця з компанією “Електрика під ключ” – це автоматизація квартири та дому, які створюють комфорт і зручності для Вас та Вашої сім’ї! 

Зв'яжіться вже зараз і ми Вас безкоштовно проконсультуємо!

Ви можете безкоштовно отримати консультацію нашого фахівця у місті Івано-Франківськ, Івано-Франківській області (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) та загалом по усій Україні. Якщо у Вас є така необхідність –  телефонуйте або пишіть нам в компанію “Електрика під ключ” вже зараз:

Цифри, які говорять самі за себе

років на ринку
Майстрів електриків
Видів робіт
зданих об'єктів

Відгуки деяких клієнтів та партнерів

Дуже задоволена роботою цього електрика!
Дома зникло світло і то лише у нас, у сусідів все ок.
А дитина дома боїться , нервується. Друзі дали номер Віталія!
На виклик прибув дуууже швидко! Враховуючи , що це була сьома вечора!
Виявилося, що у нас згорів ПЗВ у щитку. Відновили подачу електрики на квартиру і це було головне!
Вранці Віталій привіз і установив нове ПЗВ.
Швидко, якісно, професійно, без паніки!
Виявилося, що у нього ще є бригада електриків , які надають всі можливі послуги по електриці. Тепер я задумалася чи не позбавитися від старої алюмінієвої роводки. Вона вже не дуже добре справляється з навантаженням і гріється..
Якщо хочете знайти толкових електриків, то вам сюди!

67933498_3424312494252998_449292856637521920_n
Ярина Захарко
підприємець

Я не являюсь клиентом компании, я коллега Виталия & со ))) . Я, как и Виталий, продаю, монтирую и обслуживаю электрогенераторы, солнечные электростанции и другое электрооборудование. 
Довольно часто мои клиенты проживающие в Ив.Франковской и близлежащих районах обращаются с просьбой помочь в монтаже или ремонте различного вида электрообоудования. Практически всех передаю Виталию, знаю, не подведет, сделает все как надо и на совесть. 
Порекомендую ли я эту компанию своим клиентам? Да. 
Можно ли им доверять? Да.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Сергій
Сергій Сіромашенко
підприємець

Довго мучилися зі старою радянською проводкою, потім після вигоряння всіх вимикачів на одній половині квартири таки зважилися на заміну. За рекомендацією друзів викликали Віталія. Він швидко зробив оцінку ситуації, проконсультував. Після чого його двоє електриків виконали не тільки брудну роботу з прокладання штроб і кабелю, а й додатково зробили окрему проводку на бойлер і замінили кілька вимикачів. Також поставили автомати. Вся робота була виконана якісно і в намічені терміни. Результатом дуже задоволені і рекомендуємо його та його бригаду усім своїм друзям як професіоналів своєї справи.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Софія
Софія
підприємець
Електрика під ключ Івано-Франківськ - написати, консультація

Необхідна консультація фахівця-електрика?

Ви можете безкоштовно проконсультуватись у наших спеціалістів. Якщо у Вас є така необхідність – телефонуйте нам в “Електрика під ключ” у місті Івано-Франківськ та обл. (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) за номерами 067 344 32 24 та 073 344 32 24 або напишіть нам у ФБ-месенджер і ми залюбки з Вами поспілкуємось. Напишіть нам: