Електрика під ключ. Відгуки про компанію

Напишіть свій відгук про нашу компанію. Дякуємо!

Компанія “ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ” у місті Івано-Франківськ старається відповідати усім міжнародним вимогам і надавати якісно послуги. На цій сторінці Ви можете переглянути відгуки про компанію “ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ” у місті Івано-Франківськ. Також Ви можете перейти по лінку і подивитись відгуки клієнтів у соціальних мережах. 

Ви також можете написати нам відгук і ми залюбки на нього відреагуємо:

ВІДГУКИ ПРО "ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ"

Дуже задоволена роботою цього електрика! Дома зникло світло і то лише у нас, у сусідів все ок. А дитина дома боїться , нервується. Друзі дали номер Віталія! На виклик прибув дуууже швидко! Враховуючи , що це була сьома вечора! Виявилося, що у нас згорів ПЗВ у щитку. Відновили подачу електрики на квартиру і це було головне! Вранці Віталій привіз і установив нове ПЗВ. Швидко, якісно, професійно, без паніки! Виявилося, що у нього ще є бригада електриків , які надають всі можливі послуги по електриці. Тепер я задумалася чи не позбавитися від старої алюмінієвої проводки.Вона вже не дуже добре справляється з навантаженням і гріється.. Якщо хочете знайти толкових електриків, то вам сюди!
Ярина Захарко
підприємець
Зробили роботу швидко та правильно. дослухались побажань! Знають, що роблять!
Ми мали можливість працювати при відкриті власних закладів, то електромонтажні послуги отримали якісно і швидко , кваліфіковано. Тож рекомендую!!
бригада працює оперативно професійно, за що я їм дуже вдячний, роботи були виконані оперативно і дуже якісно, впевнений що бригада має багаторічний досвід і практичні навички, рекомендую для кожного.
Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Іван
Іван Дмитрів
підприємець
Я не являюсь клиентом компании, я коллега Виталия & со ))) . Я, как и Виталий, продаю, монтирую и обслуживаю электрогенераторы, солнечные электростанции и другое электрооборудование.  Довольно часто мои клиенты проживающие в Ив.Франковской и близлежащих районах обращаются с просьбой помочь в монтаже или ремонте различного вида электрообоудования. Практически всех передаю Виталию, знаю, не подведет, сделает все как надо и на совесть.  Порекомендую ли я эту компанию своим клиентам? Да.  Можно ли им доверять? Да.
Довго мучилися зі старою радянською проводкою, потім після вигоряння всіх вимикачів на одній половині квартири таки зважилися на заміну. За рекомендацією друзів викликали Віталія. Він швидко зробив оцінку ситуації, проконсультував. Після чого його двоє електриків виконали не тільки брудну роботу з прокладання штроб і кабелю, а й додатково зробили окрему проводку на бойлер і замінили кілька вимикачів. Також поставили автомати. Вся робота була виконана якісно і в намічені терміни. Результатом дуже задоволені і рекомендуємо його та його бригаду усім своїм друзям як професіоналів своєї справи.
Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Софія
Софія
підприємець
Ми мали можливість працювати при відкриті власних закладів, то електромонтажні послуги отримали якісно і швидко , кваліфіковано. Тож рекомендую!!
Дякую, вам хлопці за вашу працю, вражає ваш професіоналізм, компетентність і пунктуальність!!!
Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Марія
Марія Вітрів
мама
Дякую професіоналам електрикам з Івано- Франківська за монтаж теплої підлоги (інфрачервона плівка) у церкві С. Молодятин
бригада працює оперативно професійно, за що я їм дуже вдячний, роботи були виконані оперативно і дуже якісно, впевнений що бригада має багаторічний досвід і практичні навички, рекомендую для кожного.
Петро
завгосп у церкві
Рекомендую до співпраці... Часто зустрічаємось на спільних робочих об’єктах і можу стверджувати,що Віталій та його колектив працівників справді готовий до виконання робіт високого рівня складності. Також хочеться відмітити акуратність та культуру виконання монтажних робіт...
Мав можливість співпраці з цими хлопцями. Вміють вирішувати складні технічні питання, працюють швидко і здають роботу вчасно.
Роман Горайський
підприємець
Я дууууужеее задоволена Вашою роботою, дійсно професіонали працюють, квартиру сирець електрику роблять суперово, рекомендую всім. А пан ВІТАЛІК ЦЕ ЛЮДИНА З ВЕЛИКОІ БУКВИ, ВСЕ ПОРАДИВ РОЗКАЗАВ, ЯЯЯЯ ДУУУУУУЖЕ ЗАДОВОЛЕНА.
ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ Івано-Франківськ - виклик електрик на дім, промисловий електромонтаж ICON transparent)
Світлана
домогосподиня

Ви також можете переглянути відгуки про “Електрика під ключ Івано-Франківськ” у Фейсбук та на Гугл-мапах:

Проекти і клієнти компанії "Електрика під ключ"

Бажаєте написати відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ Івано-Франківськ?

Електрика під ключ Івано-Франківськ - написати, консультація

Ви можете написати відгук про компанію “ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ” у місті Івано-Франківськ. Або сказати усно свій відгук, незадоволення або ідеї для покращення – зателефонувавши напряму директору по розвитку компанії “Електрика під ключ” за номером 096 352 74 72 і ми залюбки з Вами поспілкуємось. 

Напишіть відгук нам уже зараз:

Наші контакти

Ви можете безкоштовно отримати консультацію нашого фахівця по усіх об’єктах у місті Івано-Франківськ, Івано-Франківській області (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) та загалом по усій Україні. Якщо у Вас є така необхідність –  телефонуйте або пишіть нам в компанію “Електрика під ключ” зараз: