ЕЛЕКТРИКА Івано-ФранківськЕлектричний монтаж / електромонтажПроектування електрики / Проект електрики / Розумний дім

Грозозахист. Що являє собою система блискавкозахисту

Блискавкозахист монтаж. Ситема блискавокозахисту, грозозахисту. Встановити громовідвід_громозахист_грозозахист_Електрика під ключ Івано-Франківськ

Пристрої грозозахисту. Система блискавкозахисту.

Для ефективного захисту від електричних грозових розрядів, будівлі оснащують спеціальними пристроями блискавкозахисту.

Вибір блискавкозахисту проводиться з урахуванням конструктивних особливостей об’єкта, інтенсивності грозової діяльності в регіоні, необхідного ступеня безпеки. В даний час всі споруди розділені на 3 категорії, в залежності від пропонованих вимог до захисту від небезпечного впливу блискавки (прямого удару, вторинних дій, занесення високих потенціалів):

I категорія – будівлі, в яких постійно присутні вибухонебезпечні суміші парів, газів, пилу з повітрям, а також у відкритому вигляді зберігаються вибухонебезпечні хімічні речовини. У разі вибуху можливі значні руйнування і людські жертви.

II категорія – будівлі, в яких вибухонебезпечні речовини зберігаються в міцній (металевій) упаковці, а вибухонебезпечна суміш парів, газів і пилу з повітрям виникає тільки в момент аварії. Під час вибуху можливі незначні руйнування.

III категорія – будівлі, де немає загрози виникнення вибухонебезпечних сумішей парів, газів і пилу з повітрям, що не зберігаються вибухонебезпечні хімічні речовини.  Сюди відносяться громадські або житлові будівлі, водонапірні башти, димові труби тощо. Удар блискавки може спровокувати пожежу, руйнування об’єкта, ураження людей.

Будинки I і II категорії повинні бути захищені від прямого удару блискавки, вторинних дій, занесення високих потенціалів.  Будинки III категорії потребують захисту тільки від прямого удару і занесення високих потенціалів.

Проектування і монтаж блискавкозахисту.

Наша компанія “Електрика під ключ” надає послуги з проектування та встановлення блискавкозахисту для будівель і споруд різного призначення. В сферу діяльності входять і багатоповерхові житлові будинки, і індивідуальні котеджі, і промислові об’єкти. Система захисту від блискавок є комплексом заходів і систему технічних пристроїв, що запобігають ушкодження будівель в результаті впливу електричного розряду.

Не варто думати, що монтаж блискавкозахисту необхідний тільки на промислових об’єктах і великих виробничих підприємствах. Щорічно в Україніі горять сотні і тисячі будинків, не обладнаних громовідводом. Особливо це стосується індивідуальних котеджів і дачних будиночків.

Проектування блискавкозахисту

Для того, щоб замовити проект блискавкозахисту, вам необхідно звернутися до менеджерів нашої компанії по телефону або безпосередньо в офіс компанії. В ході розробки проекту будуть потрібні вичерпні відомості про особливості об’єкта, а в деяких випадках буде необхідний виїзд фахівця на місце для огляду будівлі.

При проектуванні блискавкозахисту фахівці нашої компанії враховують:

– особливості конструкції об’єкта і стадію його зведення;

– особливості матеріалу, який буде використовуватися для установки блискавкозахисту з урахуванням його надійності і довговічності;

– наявність таких конструктивних елементів будівлі (металеві пожежні сходи, труби, парапети і ін.), Які можуть бути використані в якості складових системи захисту;

– рівень інтенсивності грозової діяльності в регіоні;

– розрахункове удільне опір ґрунту. При невеликій величині показника (ρ <300 Ом / м) використовуємо вертикальні заземлювачі розміром 2,5-3 метра. При середньому опорі (ρ ≥ 400-700 Ом / м) застосовуємо контури заземлення з променевим, квадратним або прямокутним розташуванням електродів, що охоплюють периметр об’єкта, що захищається. При високому питомому опорі (ρ ≥ 800 Oм / м) вважаємо оптимальним застосування променевої системи заземлення з розміром конструктивних елементів 20-40 метрів.

Проект блискавкозахисту розробляється з урахуванням вимог міжнародних стандартів. Всі роботи ведуться за допомогою комп’ютерних програм, що дозволяють вести максимально точні розрахунки.  Проектування здійснюється таким чином, щоб при мінімальних витратах отримати максимальну ефективність, експлуатаційну надійність і пожежну безпеку.

Монтаж системи блискавкозахисту

Після розробки здійснюється установка блискавкозахисту. Залежно від обраного типу системи, наші фахівці проводять комплекс заходів по монтажу всіх частин конструкції.

Зовнішня громозахисту монтується в кілька етапів, в ході яких проводиться установка блискавкоприймача (сітчастого, стрижневого, тросового), струмовідводу і заземлювача або заземлюючого контуру. Крім того для захисту електроприладів від перенапруги всередині будинку може бути встановлена ​​внутрішній захист – так званий обмежувач напруги. Він захищає розводку та побутові прилади (телевізор, холодильник, комп’ютер, мікрохвильовка і ін.). У разі стрибка напруги, викликаного ударом блискавки, електроприлади будуть надійно захищені і не перегорять.

Після того, як монтаж блискавкозахисту буде закінчений, наші фахівці проведуть заміри опору заземлення та порівняють їх з розрахунковими даними проектної документації. Надалі буде необхідний періодичний замір опору, який також виконують фахівці нашої компанії.

На все встановлене обладнання ми даємо гарантію терміном до 5 років. Гарантія на виконані роботи становить до 2 років. Протягом цього часу фахівці компанії усунуть всі неполадки, виявлені в системі електрозахисту. Після закінчення гарантійного терміну наша компанія виконує будь-які роботи з технічного обслуговування обладнання.

Обслуговування системи блискавкозахисту

Будь-які складні технічні пристосування мають свій регламент профілактичного обслуговування, система громозахисту не є винятком. Для безперебійної роботи потрібен періодичний огляд і перевірка працездатності систем. У разі ж поломки допомогу професіоналів незамінна, тому для виявлення причин і усунення потрібні кваліфікація і навички.

Проектування, монтаж і обслуговування у блискавкозахисті під ключ. Як зв’язатись з нами.

По усіх питаннях ми Вас безкоштовно проконсультуємо по усіх об’єктах, як у місті Івано-Франківськ, так і в Івано-Франківській області (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) та й загалом по усій Україні.

Якщо у Вас є бажання проконсультуватись – пишіть нам у ФБ-месенджер або телефонуйте до наших фахівців в компанію “Електрика під ключ” прямо зараз:

https://m.me/elektryka.ivanofrankivsk
073 344 32 24
067 344 32 24

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *