Обслуговування електромереж, устаткування

Чи треба робити технічне обслуговування електромережі та устаткування для квартири, дому? 

Техобслуговування електричних установок – це сукупність сервісних робіт, які в себе включають ремонт, обслуговування електричної мережі та електричного обладнання для підтримання їх в робочому ефективному стані.

Техобслуговування електромережі та електричного обладнання продовжує термін їх експлуатації, а також забезпечує безперебійну роботу та використання.

Систематичне технічне обслуговування електроустановок виконують для забезпечення їх безперебійної роботи протягом усього терміну служби. Правильно організований плановий сервіс дає можливість вчасно виявити проблемні ділянки, уникнувши серйозних аварій завдяки своєчасному усуненню виявлених дефектів. 

Компанія «Електрика під ключ» укладає договори на технічне обслуговування електричних мереж і електричного обладнання з власниками квартир і приватних будинків, багатоповерховими будинками в лиці ОСББ, мережами магазинів, адміністративними або виробними підприємствами, медичними і освітніми закладами, торговими і офісними центрами та іншими компаніями у місті Івано-Франківськ.

Обслуговування електромереж_сервіс_система розумний дім_опалення_заземлення_блискавкозахист_автоматизація квартири_Електрика під ключ Івано-Франківськ

Обслуговування електричних мереж і систем

Практика довела економічну ефективність виконання такого роду сервісних робіт, що включають обслуговування електромереж та різного роду систем та електроустаткування. Сервісне обслуговування електромереж та систем, які здійснюють фахівці компанії «ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ» у м. Івано-Франківськ та по усій області:
– Приватний електрик. Консультація електрика. Електричне обладнання і його підбір
– Послуги електрика. Виклик електрика на дім
– Енергоаудит для дому. Промисловий енергоаудит
– Обслуговування сонячної електростанції
– Обслуговування електричного опалення
– Обслуговування системи заземлення і грозозахисту
– Обслуговування системи “розумний будинок”

Договір на регулярне технічне обслуговування з компанією «Електрика під ключ».

Договір на технічне обслуговування електроустановок дасть можливість виконати роботи по експлуатації електромережі та електрообладнання силами фахівців з досвідом роботи. Це забезпечить:
– відповідно до норм підтримувати електроустановки та електромережу в робочому стані;
– безпечна експлуатація обладнання на тривалий термін.
Договір включає обслуговування:
– розподільних пунктів (РП) і трансформаторних підстанцій (ТП);
– ламп і світильників;
– електричних щитів (ЩУ, ЩО, ЩС, РЩ, ГРЩ)
– системи блискавкозахисту та заземлення,
– освітлювальних і силових мереж;
– кабельних ліній;
– систем автоматизації (системи «розумний дім»)

Порядок дій після укладання договору з нами

Наш фахівець виїжджає на об’єкт і здійснюється::
1. Повний огляд електромережі та всього електрообладнання (за результатами огляду складається акт).
2. Складається перелік необхідних операцій.
3. Щомісячне, щоквартальне або щорічне технічне обслуговування електричних мереж та електрообладнання згідно з укладеним договором.

Ми забезпечуємо надійну, безпечну і ефективну експлуатацію електричних мереж, підтримуючи їх стабільну роботу. Крім того, нам можна доручити обслуговування електроустановок спеціального призначення з підвищеними вимогами до надійності / безпеки.

Технічне обслуговування системи “розумний дім” і електромережі  – чому варто співпрацювати саме з “Електрика під ключ”?

Будь-які професійні послуги – це в першу якісні результати для клієнтів. Ви можете глянути цифри нижче і вирішити чи Вам цікаво було б з нами співпрацювати. В любому випадку, якщо Ви маєте бажання здійснити технічне обслуговування – зв’яжіться з нами. Ми Вас безкоштовно проконсультуємо по телефону або ФБ-месенджеру. після чого виїдемо на місце.

Зв'яжіться вже зараз і ми Вас безкоштовно проконсультуємо!

Ви можете безкоштовно отримати консультацію нашого фахівця у місті Івано-Франківськ, Івано-Франківській області (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) та загалом по усій Україні. Якщо у Вас є така необхідність –  телефонуйте або пишіть нам в компанію “Електрика під ключ” вже зараз:

Цифри, які говорять самі за себе

років на ринку
Майстрів електриків
Видів робіт
зданих проектів

Відгуки деяких клієнтів та партнерів

Дуже задоволена роботою цього електрика!
Дома зникло світло і то лише у нас, у сусідів все ок.
А дитина дома боїться , нервується. Друзі дали номер Віталія!
На виклик прибув дуууже швидко! Враховуючи , що це була сьома вечора!
Виявилося, що у нас згорів ПЗВ у щитку. Відновили подачу електрики на квартиру і це було головне!
Вранці Віталій привіз і установив нове ПЗВ.
Швидко, якісно, професійно, без паніки!
Виявилося, що у нього ще є бригада електриків , які надають всі можливі послуги по електриці. Тепер я задумалася чи не позбавитися від старої алюмінієвої роводки. Вона вже не дуже добре справляється з навантаженням і гріється..
Якщо хочете знайти толкових електриків, то вам сюди!

67933498_3424312494252998_449292856637521920_n
Ярина Захарко
підприємець

Я не являюсь клиентом компании, я коллега Виталия & со ))) . Я, как и Виталий, продаю, монтирую и обслуживаю электрогенераторы, солнечные электростанции и другое электрооборудование. 
Довольно часто мои клиенты проживающие в Ив.Франковской и близлежащих районах обращаются с просьбой помочь в монтаже или ремонте различного вида электрообоудования. Практически всех передаю Виталию, знаю, не подведет, сделает все как надо и на совесть. 
Порекомендую ли я эту компанию своим клиентам? Да. 
Можно ли им доверять? Да.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Сергій
Сергій Сіромашенко
підприємець

Довго мучилися зі старою радянською проводкою, потім після вигоряння всіх вимикачів на одній половині квартири таки зважилися на заміну. За рекомендацією друзів викликали Віталія. Він швидко зробив оцінку ситуації, проконсультував. Після чого його двоє електриків виконали не тільки брудну роботу з прокладання штроб і кабелю, а й додатково зробили окрему проводку на бойлер і замінили кілька вимикачів. Також поставили автомати. Вся робота була виконана якісно і в намічені терміни. Результатом дуже задоволені і рекомендуємо його та його бригаду усім своїм друзям як професіоналів своєї справи.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Софія
Софія
підприємець
Електрика під ключ Івано-Франківськ - написати, консультація

Необхідна консультація фахівця-електрика?

Ви можете безкоштовно проконсультуватись у наших спеціалістів. Якщо у Вас є така необхідність – телефонуйте нам в “Електрика під ключ” у місті Івано-Франківськ та обл. (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) за номерами 067 344 32 24 та 073 344 32 24 або напишіть нам у ФБ-месенджер і ми залюбки з Вами поспілкуємось. Напишіть нам: