Розумний будинок. Обслуговування системи

Чи потрібне технічне обслуговування автоматизації квартири чи будинку?

Установка системи «розумний будинок» і пуско-налагоджувальні роботи позаду, і Ви користуєтеся всіма зручностями автоматизованого управління квартири чи будинку. Але, щоб дана система працювала справно і не давала збоїв, потрібно проводити планові огляди та ремонт її вузлів. Усувати можливі неполадки повинен фахівець – інженер, який розбирається в роботі розумного будинку.

Компанія «Електрика під ключ» пропонує технічне обслуговування системи «розумний будинок», незалежно чи у вас поставлена автоматизація в квартирі чи в домі.

Технічне обслуговування включає в себе не тільки перевірку компонентів розумного будинку, але і діагностику всього підключеного до нього обладнання. Інженерні системи не можуть постійно працювати справно. Рано чи пізно виникає необхідність в заміні того чи іншого вузла. І, що головне, робити це потрібно своєчасно!
Обслуговування розумного будинку – це:
– діагностика обладнання,
– ремонт і заміна пристроїв,
– оновлення, модернізація, розширення системи. 

Технічне сервісне обслуговування_Розумний будинок чи дім_Автоматизація квартири - технічне обслуговування розумного дому, будинку і автоматизації_Електрика під ключ Івано-Франківськ

Технічне обслуговування автоматизації квартири, дому

Ми пропонуємо сервіс для Розумного будинку, який дозволить підтримати всю систему в робочому стані і при необхідності поліпшити її. Служба технічної підтримки працює для Вас. Чому Вам потрібна дана послуга:
– Ви купили житло з уже встановленим Розумним будинком і хочете його вдосконалити або оптимізувати під себе.
– Монтаж системи здійснювався давно, за цей час з’явилися нові технології, які ви хочете використовувати в своїх оселях.
– Ви плануєте ремонт і хочете зберегти інтелектуальну систему і запустити її після закінчення всіх робіт.
– Під час останнього ремонту не були передбачені ті чи інші важливі моменти. Потрібна допомога в технічному обслуговуванні Розумного будинку? Фахівці “Електрика під ключ” допоможуть.
Що ми для Вас пропонуємо:
– Заміна акумуляторів. Обслуговування системи Розумний будинок може включати установку нових акумуляторів у всіх пристроях або тільки в певних. Таким чином вдається підтримувати стабільну і безперебійну роботу всієї системи.
– Оновлення прошивки. Це дозволить користуватися тільки найактуальнішим програмним забезпеченням. У вашому розпорядженні виявляться найбільш сучасні функції, що полегшують і автоматизують роботу систем.
– Заміна контролера. Фахівці компанії “Електрика під ключ” замінять застарілий контролер на більш новий або більш зручний в експлуатації.
– Оновлення системи і інші послуги.
Електрика під ключ” в м. Івано-Франківськ та по Україні здійснює проектування, монтаж та обслуговування автоматизації приміщень, таких як:
– автоматизація квартири (“розумна квартира)
– автоматизація будинку (“розумний будинок” чи “розумний дім”)
– розумний торговий центр (“розумний торговий центр”)
– автоматизація готелю (“розумний готель”).

Що робить інженер з обслуговування розумного будинку?

– Спеціаліст з технічного обслуговування систем автоматизації будівель періодично перевіряє обладнання, чистить кондиціонери, відчуває їх роботу в різних режимах, щоб в приміщеннях міг без перешкод підтримуватися комфортний мікроклімат. Він змінює фільтри для очищення води, перевіряє працездатність всіх датчиків, замінює лампи і т.д.

– Якщо за час експлуатації системи вам потрібно внести якісь доповнення або зміни в роботу розумного будинку, ви можете попросити нашого інженера перепрограмувати або налаштувати її інакше.

– У будь-якій інтелектуальній системі для будинку – велика кількість датчиків, таймерів, виконавчих механізмів, є також контролери та панелі управління. Між ними постійно повинна бути ідеальна зв’язок. Неважливо, який протокол для цього використовується. Наш фахівець перевірить і простежить за тим, щоб жоден з елементів системи не випав з неї.

– Від обслуговування розумного будинку залежить не тільки ваш комфорт і зручність, але і безпеку. Датчики диму, чадного газу та інші автономні сенсори працюють від батарейок. Періодично потрібно перевіряти їх заряд і міняти їх. Ці та інші завдання швидко вирішує інженер з технічного обслуговування розумного будинку.

Переваги обслуговування розумного будинку.

– Ви впевнені, що система працює правильно, забезпечуючи вам комфортні умови проживання. Розумний будинок стежить за вашою безпекою.

– Ви можете в будь-який момент змінити або розширити можливості розумного будинку. Просто розкажіть про свої бажання нашого інженеру, і він знайде оптимальний спосіб реалізувати ваші задуми.

– Обладнання для розумного будинку постійно розвивається, створюються нові, більш досконалі пристрої, які позбавлені недоробок і можливих похибок у роботі. Технічний фахівець або замінить старі елементи системи новими, або оновить колишні до останньої програмної версії.

– Розумний будинок працює стабільно, всі можливі несправності і збої швидко усуваються нашим майстром. Вам не потрібно кожного разу шукати виконавця для обслуговування системи автоматизації.

Укладіть з нами договір на постійне обслуговування розумного будинку і будьте впевнені в його правильній роботі!

Технічне обслуговування розумного дому – консультація і виклик фахівців компанії “Електрика під ключ”!

Будь-які професійні послуги – це перш за все якісні результати для клієнтів. Ви можете глянути цифри нижче і вирішити чи Вам цікаво було б з нами співпрацювати. В любому випадку, якщо Ви хочете отримати технічне обслуговування Вашої системи “розумний будинок” або частини авматизації – зв’яжіться з нами. Співпраця з компанією “Електрика під ключ” – це фахові консультації та якісне обслуговування, які в першу чергу економлять Ваш час та гроші! 

Зв'яжіться вже зараз і ми Вас безкоштовно проконсультуємо!

Ви можете безкоштовно отримати консультацію нашого фахівця у місті Івано-Франківськ, Івано-Франківській області (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) та загалом по усій Україні. Якщо у Вас є така необхідність –  телефонуйте або пишіть нам в компанію “Електрика під ключ” вже зараз:

Цифри, які говорять самі за себе

років на ринку
Майстрів електриків
Видів робіт
зданих проектів

Відгуки деяких клієнтів та партнерів

Дуже задоволена роботою цього електрика!
Дома зникло світло і то лише у нас, у сусідів все ок.
А дитина дома боїться , нервується. Друзі дали номер Віталія!
На виклик прибув дуууже швидко! Враховуючи , що це була сьома вечора!
Виявилося, що у нас згорів ПЗВ у щитку. Відновили подачу електрики на квартиру і це було головне!
Вранці Віталій привіз і установив нове ПЗВ.
Швидко, якісно, професійно, без паніки!
Виявилося, що у нього ще є бригада електриків , які надають всі можливі послуги по електриці. Тепер я задумалася чи не позбавитися від старої алюмінієвої роводки. Вона вже не дуже добре справляється з навантаженням і гріється..
Якщо хочете знайти толкових електриків, то вам сюди!

67933498_3424312494252998_449292856637521920_n
Ярина Захарко
підприємець

Я не являюсь клиентом компании, я коллега Виталия & со ))) . Я, как и Виталий, продаю, монтирую и обслуживаю электрогенераторы, солнечные электростанции и другое электрооборудование. 
Довольно часто мои клиенты проживающие в Ив.Франковской и близлежащих районах обращаются с просьбой помочь в монтаже или ремонте различного вида электрообоудования. Практически всех передаю Виталию, знаю, не подведет, сделает все как надо и на совесть. 
Порекомендую ли я эту компанию своим клиентам? Да. 
Можно ли им доверять? Да.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Сергій
Сергій Сіромашенко
підприємець

Довго мучилися зі старою радянською проводкою, потім після вигоряння всіх вимикачів на одній половині квартири таки зважилися на заміну. За рекомендацією друзів викликали Віталія. Він швидко зробив оцінку ситуації, проконсультував. Після чого його двоє електриків виконали не тільки брудну роботу з прокладання штроб і кабелю, а й додатково зробили окрему проводку на бойлер і замінили кілька вимикачів. Також поставили автомати. Вся робота була виконана якісно і в намічені терміни. Результатом дуже задоволені і рекомендуємо його та його бригаду усім своїм друзям як професіоналів своєї справи.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Софія
Софія
підприємець
Електрика під ключ Івано-Франківськ - написати, консультація

Необхідна консультація фахівця-електрика?

Ви можете безкоштовно проконсультуватись у наших спеціалістів. Якщо у Вас є така необхідність – телефонуйте нам в “Електрика під ключ” у місті Івано-Франківськ та обл. (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) за номерами 067 344 32 24 та 073 344 32 24 або напишіть нам у ФБ-месенджер і ми залюбки з Вами поспілкуємось. Напишіть нам: