Обслуговування сонячних електростанцій

ТО сонячної електростанції.

Технічне обслуговування сонячної електричної станції.

Сонячна електростанція (СЕС) – це не тільки правильно розроблені розрахунки функціонування у вигляді проекту сонячної електростанції й не тільки добре змонтована сонячна електрична станція, а й технічне обслуговування вже діючої сонячної електростанції.
Сонячні панелі і допоміжні конструкції сонячної електричної станції  відомі своєю надійністю, механічною міцністю і стійкістю до несприятливих погодних умов. Однак певні процедури технічного обслуговування і догляду за ними необхідні. Регулярне виконання ряду простих операцій не тільки забезпечить максимальну продуктивність Вашої станції, але і продовжить термін її служби на роки.
В процесі експлуатації обладнання та техніки Вашої сонячної електростанції, незалежно від терміну використання, можуть виникнути такі проблеми:
– не якісне функціонування електромережі;
– знос певних елементів або пошкодження гризунами та погодними умовами;
– вихід з ладу елементів через інші фактори і їх сервісна заміна.
Ви хочете щоб Ваша сонячна електростанція пройшла технічне обслуговування і Ви були впевнені, що усі елементи працюю справно та злагоджено? Тоді Вам у нашу компанію “Електрика під ключ” у місті Івано-Франківськ, бо ми спеціалізуємось на обслуговуванні сонячних електричних станцій. 

Технічне обслуговування сонячної електростанції_сонячна електростанція_Сонячна станція ТО_Сонячні електричні станції_Електрика під ключ Івано-Франківськ

Сервісне обслуговування сонячних електростанцій

Сонячні електростанції (СЕС). Що необхідно перевіряти регулярно в сонячній електростанції.

Кожен з елементів СЕС будь-якого типу вимагає періодичного огляду. Це гарантує своєчасне виявлення проблем і їх оперативного усунення. Перелічимо основні правила перевірки фотоелектричної системи поелементно:

1. Кріплення. Час від часу необхідно перевіряти кріпильні конструкції на предмет механічних пошкоджень стійок, ослаблення болтів або виникнення слідів корозії. Особливо уважно слід проводити такі перевірки в період затяжних дощів, снігопадів або після сильних бур і вітрів.

2. Інвертори. При розміщенні поза будівлями ці найважливіші пристрої системи сонячних батарей надійно захищаються спеціальними високоміцними корпусами. Порушити їх цілісність практично неможливо, але фільтри вимагають частого очищення. Тривала відсутність даної процедури призводить до постійного перегріву інвертора, що в підсумку закінчується поломкою приладу.

3. Сонячні модулі. Герметична конструкція модуля і висока міцність захисного каленого скла мінімізує ймовірність механічного пошкодження робочих поверхонь. Особливості установки під кутом до горизонту і низький рівень адгезії в більшості випадків забезпечують самоочищення модулів природним шляхом. Але іноді конструкційних переваг виявляється недостатньо, і з панелей потрібно знімати застрягші гілки і сміття, змивати бруд або пісок. При цьому необхідно використовувати відповідний інструмент і засоби для чищення.

4. Заземлення. Для збереження його працездатності потрібно періодично оглядати контакти і цілісність ізоляції. Відсутність робочого виведення на землю призводить до падіння продуктивності, застою СЕС, а в гірших випадках – до повного виходу з ладу фотовольтаїки.

5. Ізоляція кабелів. Електрична ізоляція забезпечує захист металевих контактних проводів від вологи. Навіть незначне її пошкодження здатне викликати коротке замикання, яке потребує тривалого і надзвичайно витратного ремонту. Тому уважна перевірка цілісності ізоляції обов’язкове.

6. Зміни в ландшафті. Якщо установка СЕС проводилася пізньою осінню, взимку або ранньою весною, при ній могло бути не враховано часткове затінення фотоелектричних осередків листям прилеглих дерев або великих чагарників. При виявленні такої проблеми слід негайно усунути виниклу перешкоду, обрізавши відповідні гілки.

Чистка сонячних батарей Вашої сонячної електростанції.

Поверхні сонячних панелей потрібно періодично очищати від сильних забруднень. Якщо цього не робити, продуктивність СЕС знижується на 3-15% – в залежності від ступеня перекриття доступу сонячних променів до фотоелектричних осередків. Якщо влітку основною проблемою для панелей є пил і бруд, то взимку її змінюють снігопади і різкі перепади температур, здатні утворити на поверхні батарей шар льоду.

При наявності відповідних засобів для чищення, інструментарію та страхувального обладнання допускається і самостійне виконання подібних робіт. Однак при цьому слід пам’ятати, що відсутність професійних навичок роботи на висоті може призвести до непередбачуваних і небезпечних для здоров’я наслідків.

Технічне обслуговування сонячної електростанції  – чому варто співпрацювати саме з “Електрика під ключ”?

Будь-які професійні послуги – це перш за все якісні результати для клієнтів. Ви можете глянути цифри нижче і вирішити чи Вам цікаво було б з нами співпрацювати. В будь-якому разі, якщо Ви маєте бажання здійснити проектування сонячної станції, монтаж електростанції та її сервісне обслуговування – зв’яжіться з нами. Співпраця з компанією “Електрика під ключ” – це сервісне та післягарантійне обслуговування, яке в першу чергу економить Ваш час та гроші! 

Зв'яжіться вже зараз і ми Вас безкоштовно проконсультуємо!

Ви можете безкоштовно отримати консультацію нашого фахівця у місті Івано-Франківськ, Івано-Франківській області (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) та загалом по усій Україні. Якщо у Вас є така необхідність –  телефонуйте або пишіть нам в компанію “Електрика під ключ” вже зараз:

Цифри, які говорять самі за себе

років на ринку
Майстрів електриків
Видів робіт
зданих проектів

Відгуки деяких клієнтів та партнерів

Дуже задоволена роботою цього електрика!
Дома зникло світло і то лише у нас, у сусідів все ок.
А дитина дома боїться , нервується. Друзі дали номер Віталія!
На виклик прибув дуууже швидко! Враховуючи , що це була сьома вечора!
Виявилося, що у нас згорів ПЗВ у щитку. Відновили подачу електрики на квартиру і це було головне!
Вранці Віталій привіз і установив нове ПЗВ.
Швидко, якісно, професійно, без паніки!
Виявилося, що у нього ще є бригада електриків , які надають всі можливі послуги по електриці. Тепер я задумалася чи не позбавитися від старої алюмінієвої роводки. Вона вже не дуже добре справляється з навантаженням і гріється..
Якщо хочете знайти толкових електриків, то вам сюди!

67933498_3424312494252998_449292856637521920_n
Ярина Захарко
підприємець

Я не являюсь клиентом компании, я коллега Виталия & со ))) . Я, как и Виталий, продаю, монтирую и обслуживаю электрогенераторы, солнечные электростанции и другое электрооборудование. 
Довольно часто мои клиенты проживающие в Ив.Франковской и близлежащих районах обращаются с просьбой помочь в монтаже или ремонте различного вида электрообоудования. Практически всех передаю Виталию, знаю, не подведет, сделает все как надо и на совесть. 
Порекомендую ли я эту компанию своим клиентам? Да. 
Можно ли им доверять? Да.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Сергій
Сергій Сіромашенко
підприємець

Довго мучилися зі старою радянською проводкою, потім після вигоряння всіх вимикачів на одній половині квартири таки зважилися на заміну. За рекомендацією друзів викликали Віталія. Він швидко зробив оцінку ситуації, проконсультував. Після чого його двоє електриків виконали не тільки брудну роботу з прокладання штроб і кабелю, а й додатково зробили окрему проводку на бойлер і замінили кілька вимикачів. Також поставили автомати. Вся робота була виконана якісно і в намічені терміни. Результатом дуже задоволені і рекомендуємо його та його бригаду усім своїм друзям як професіоналів своєї справи.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Софія
Софія
підприємець
Електрика під ключ Івано-Франківськ - написати, консультація

Необхідна консультація фахівця-електрика?

Ви можете безкоштовно проконсультуватись у наших спеціалістів. Якщо у Вас є така необхідність – телефонуйте нам в “Електрика під ключ” у місті Івано-Франківськ та обл. (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) за номерами 067 344 32 24 та 073 344 32 24 або напишіть нам у ФБ-месенджер і ми залюбки з Вами поспілкуємось. Напишіть нам: