Послуги електрика. Виклик на дім

Виклик приватного електрика на дім, офіс. Обслуговування електричної мережі. 

В процесі експлуатації електромереж, обладнання та техніки, незалежно від терміну використання, можуть виникнути такі проблеми:
– перевантаження електромережі – при включенні великої кількості приладів;
– знос електропроводки або пошкодження гризунами;
– вихід з ладу електроприладів або побутової техніки.

Наші телефони
067 344 32 24; 073 344 32 24

FB-месенджер
https://m.me/elektryka.ivanofrankivsk

Пошта
elektryka.ua (собака) gmail.com

Викликати фахівця компанії “Електрика під ключ” Ви можете, як у місті Івано-Франківськ та і в області (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.)! З нами Ваше життя стане світлішим!

Приватний електрик. Виклик і послуги електрика. Аварійний терміновий виклик. Консультація_Електрика під ключ Івано-Франківськ

Послуги електрика. Виклик на дім, офіс, підприємство.

Діагностика електромережі. Плановий виклик електрика на дім, офіс, магазин, в квартиру або інший об’єкт.

Електрик на дім викликається планово, для ремонту, відновлення електричного обладнання. Але є ситуації, в яких послуга потрібна негайно (дивіться нижче). Електрика на дім необхідно запросити, якщо розетки, проводка нагрівається, з’явився неприємний запах плавиться ізоляції, горіння. Послуги електрика негайно потрібні при появі іскор від приладів, диму. Інженери ліквідують несправність, квартира, будинок або офіс стануть безпечним. Наші електрики допоможуть при:

– помилки в розведенні;

– неправильний розподіл навантаження на електрику і мережа;

– некоректне підключенні електроприладів;

– короткому замиканні, інші проблеми електрики.

Для розрахунку суми на послуги електрика відправте нам онлайн-запит і отримаєте консультацію електрика. Для виклику нашого співробітника – просто зателефонуйте нам. Електрик приїде точно в узгоджений час за будь-якою адресою у місті Івано-Франківськ або Івано-Франківській області.

Аварійний (терміновий) виклик електрика на дім, офіс, магазин, в квартиру або інший об’єкт.

У будь-якої аварійної ситуації: у вас зникло світло, іскрять розетки або проблеми з електропроводкою – ні в якому разі не намагайтеся виконати ремонт самостійно. У переважній більшості випадків це небезпечно для життя!

У подібних випадки скористайтеся нашою послугою «аварійний виклик електрика». Для цього вам потрібно просто зв’язатися за телефонами вказаними на нашому сайті і розповісти про ситуацію, що склалася. Наші досвідчені електрики проконсультують вас і в найкоротші терміни приїдуть до вас для усунення неполадок.

Виклик фахівця з компанії “Електрика під ключ”

Будь-які професійні послуги – це перш за все якісні результати для клієнтів. Ви можете глянути цифри нижче і вирішити чи Вам цікаво було б з нами співпрацювати. В любому випадку, якщо Ви маєте бажання викликати електрика на дім або на промисловий об’єкт – зв’яжіться з нами. Співпраця з компанією “Електрика під ключ” – це якісні професійні послуги! 

Зв'яжіться вже зараз і ми Вас безкоштовно проконсультуємо!

Ви можете безкоштовно отримати консультацію нашого фахівця у місті Івано-Франківськ, Івано-Франківській області (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) та загалом по усій Україні. Якщо у Вас є така необхідність –  телефонуйте або пишіть нам в компанію “Електрика під ключ” вже зараз:

Цифри, які говорять самі за себе

років на ринку
Майстрів електриків
Видів робіт
зданих проектів

Відгуки деяких клієнтів та партнерів

Дуже задоволена роботою цього електрика!
Дома зникло світло і то лише у нас, у сусідів все ок.
А дитина дома боїться , нервується. Друзі дали номер Віталія!
На виклик прибув дуууже швидко! Враховуючи , що це була сьома вечора!
Виявилося, що у нас згорів ПЗВ у щитку. Відновили подачу електрики на квартиру і це було головне!
Вранці Віталій привіз і установив нове ПЗВ.
Швидко, якісно, професійно, без паніки!
Виявилося, що у нього ще є бригада електриків , які надають всі можливі послуги по електриці. Тепер я задумалася чи не позбавитися від старої алюмінієвої роводки. Вона вже не дуже добре справляється з навантаженням і гріється..
Якщо хочете знайти толкових електриків, то вам сюди!

67933498_3424312494252998_449292856637521920_n
Ярина Захарко
підприємець

Я не являюсь клиентом компании, я коллега Виталия & со ))) . Я, как и Виталий, продаю, монтирую и обслуживаю электрогенераторы, солнечные электростанции и другое электрооборудование. 
Довольно часто мои клиенты проживающие в Ив.Франковской и близлежащих районах обращаются с просьбой помочь в монтаже или ремонте различного вида электрообоудования. Практически всех передаю Виталию, знаю, не подведет, сделает все как надо и на совесть. 
Порекомендую ли я эту компанию своим клиентам? Да. 
Можно ли им доверять? Да.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Сергій
Сергій Сіромашенко
підприємець

Довго мучилися зі старою радянською проводкою, потім після вигоряння всіх вимикачів на одній половині квартири таки зважилися на заміну. За рекомендацією друзів викликали Віталія. Він швидко зробив оцінку ситуації, проконсультував. Після чого його двоє електриків виконали не тільки брудну роботу з прокладання штроб і кабелю, а й додатково зробили окрему проводку на бойлер і замінили кілька вимикачів. Також поставили автомати. Вся робота була виконана якісно і в намічені терміни. Результатом дуже задоволені і рекомендуємо його та його бригаду усім своїм друзям як професіоналів своєї справи.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Софія
Софія
підприємець
Електрика під ключ Івано-Франківськ - написати, консультація

Необхідна консультація фахівця-електрика?

Ви можете безкоштовно проконсультуватись в наших спеціалістів. Якщо у Вас є така необхідність – телефонуйте нам в “Електрика під ключ” у місті Івано-Франківськ за номерами 067 344 32 24 та 073 344 32 24 або напишіть нам у ФБ-месенджер і ми залюбки з Вами поспілкуємось. Напишіть нам вже зараз: