ЕЛЕКТРИКА Івано-ФранківськПроектування електрики / Проект електрики / Розумний дімПроектування електропостачання будинківПроектування електропостачання підприємств

Проект електропостачання. Для чого нам проект електропроводки?

Проект електропостачання. Проект електропроводки. Електропроект. Електричний проект. Проектування електричних мереж. Проект електричних мереж. Електрика під ключ Івано-Франківськ

Проект електропостачання в будинку, квартирі або офісі. Можна і без цього?

Завжди є спокуса пропустити цей крок, викликати монтажника-електрика, показати йому пальцем де будуть лампочки, а де вимикачі і залишити його працювати. І це працює, але тільки якщо обсяг роботи щось на зразок лампочки в гаражі.

Проект електропостачання чи електричний проект (електропроект) – робоча документація з вибором і розміщенням електрообладнання (рекомендоване електрообладнання вказуються в проекті), розрахунками споживаної електричної потужності, необхідної виділеної потужності, кабельної продукції та апаратів захисту.

Чим погано працювати без проекту електрики?

Електрика без проекту – це погана затія. Без плану і схеми електропроводки неможливо дізнатися де і як прокладені проводи. А якщо Ви захочете доповнити електрику? Як дізнатися без проекту де і що закладено, та так, щоб не нашкодити. При цьому проект допомагає електрикам орієнтуватися при подальшому монтажі.

А як ви потім дізнаєтеся де у Вас прокладені проводи в будинку, квартирі або чому раптом погасло світло коли включили праску? Чи не хватає потужності? Вилетів автомат? Спрацювало УЗО (а у Вас взагалі є УЗО в будинку? А як включено? А навіщо це взагалі треба?)

Можна і без електропроекту… Навіщо такі складнощі з проектом?

ХОРОША НОВИНА – ми професіонали і ми знаємо, як це ПОВИННО працювати. Друга ХОРОША НОВИНА – ми не будемо вас навантажувати зайвими подробицями, але натомість забезпечимо нашу спільну роботу докладною технічною документацією і оптимізованими інженерними рішеннями по електриці. Це гарантія для майбутньої надійної експлуатації електропроводки і при необхідності ремонту та розширення вашої електрики в будинку або квартирі.

Проектувати електромережу можна для всього, щоб це не було: квартира, офіс, будинок, район чи навіть місто. Однак, грамотне проектування електрики – запорука якості, комфорту і безпеки Вашої оселі. Від правильності плану електрики залежать зручність користування електроприладами і безпека здоров’я і життя людей.

У Вас є нові ідеї, пов’язані з ремонтом Вашого будинку? Потрібно розширення, монтаж / демонтаж електропроводки в будинку або квартирі? Проект нової електрики допоможе втілити Ваші бажання легко. Кваліфіковані фахівці нашої компанії «Електрика під ключ» допоможуть перетворити Ваші бажання в реальність.

Створення ефективно діючого електропостачання будинку або квартири базується на проекті такого електропостачання. В ході проектування складається план-схема електропроводки, розраховуються характеристики її складових частин, передбачається використання тих чи інших матеріалів, за допомогою яких забезпечується безпечна експлуатація мережі. Якісно складений проект електропостачання є гарантією його безперебійного та безпечного функціонування електрики.

Проектування електропроводки – важливі моменти.

При складанні проекту важливо враховувати всі деталі і нюанси, специфіку взаємодії, робочі процеси, відповідність Ваших вимог до функціонала всіх складових системи. Для проекту електропроводки в будинку потрібні не тільки технічні знання, а й творчий підхід.

Наші фахівці володіють професійним і гнучким підходом до вирішення поставлених завдань. З нами електрика Вашого будинку буде спроектована грамотно, красиво, комфортно і в потрібний термін. Ми врахуємо всі Ваші побажання, починаючи від розміщення техніки і закінчуючи підсвічуваннями. Підберемо відповідну фурнітуру відповідно до своїх уподобань.

Проект електропостачання включає в себе.

– План-схема електрики (розташування обладнання, розеток, вимикачів, трасування кабелів).

– Розрахунок навантаження електропроводки (визначення типу кабелю, розрахунок максимальної потужності).

– Описова і пояснювальна частина.

На базі технічного завдання (ТЗ) готується проект електропостачання. Проектна документація передається Вам, проводиться перевірка відповідності проекту з ТЗ.

Техзавдання для створення проекту електропроводки в будинку, квартирі або офісі.

Якщо я будую дім, ремонтую квартиру, відкриваю новий офіс. Мені потрібно вирішити питання з електрикою. З чого почати? На якому етапі це краще робити?

Банально звучить, але все починається зі складання технічного завдання і чим швидше тим краще. Якщо у Вас вже є стіни або їх план – вже давно було пора задуматися про електрику. Якщо Ви розробляєте лише інженерний проект чи дизайн-проект будинку – це ідеальний час для створення проекту по електриці.

Як тільки Ви виявите бажання поміняти стару електропроводку на сучасну електрику, наші фахівці прийдуть до Вас, з’ясують Ваші побажання, переваги і проконсультують.

Для чого потрібно ще й технічне завдання для електропроекту?

Успішне складання технічного завдання на електропроводку залежить від правильності опису Ваших побажань і їх відповідності технічним нормам. Весь функціонал електропроводки, Ваші вимоги, планування розміщення електроточок оформляється ТЗ. Від правильного складання ТЗ залежить кінцевий результат. Все, що Ви задумали необхідно обумовити з фахівцями нашої компанії «Електрика під ключ Івано-Франківськ» і по можливості надайте план приміщення і дизайн-проект будинку, квартири або офісу. Вони опишуть технічно як це буде виглядати, щоб не упустити важливі моменти, а Ви зможете зрозуміти чи то це, чого Ви чекаєте.

Викладіть у вільній формі всі Ваші побажання і вимоги, бажаний функціонал електропроводки, обговоріть планування і розподіл по кімнатах електроточок та інші нюанси. Від успішного складання техзавдання залежать всі подальші роботи. Після чого Ви зможете отримати саме те, що задумали.

Розробка проекту електромережі починається з ваших побажань.

Всі питання краси елекропроводки: де яка електрофурнітура, які електроприлади, типи освітлення – все це складно самому придумати і продумати. На це Вам на допомогу прийде дизайнер інтер’єру та інженер-проектант по електриці. Вони підкажуть і розкажуть, що і куди розміщувати. З готовим рішенням від дизайнера Ви зможете максимально викласти нашим інженерам-проектантам усі свої ідеї краси. Якщо Ви працюєте з дизайнером – обговоріть з ним усі ці питання краси: де і яке світло, де і які вимикачі Ви б хотіли, де будуть розташовані побутові прилади і т.д. Зверніть увагу на широкий вибір нашої фурнітури, яка ідеально впишеться в Ваш інтер’єр. Спираючись на цю інформацію наші інженери-проектанти створять вам проектну пропозицію по якій буде зроблено розрахунок всієї прихованої частини електричної системи. До того ж вони підберуть для Вас оптимальний варіант проекту електрики в рамках узгодженого з Вами бюджету. При не високій ціні – Ви отримуєте оптимальне рішення.

Якщо Ви працюєте без дизайнера, Всі Ваші питання, бажання, мрії, ідеї краси обговорюються з нашими фахівцями. Ми допоможемо визначитися і знайти правильне і потрібне рішення. Разом ми втілимо ідеї в реальність.

Якщо Ви не знайшли відповідного дизайнера – ми з радістю надамо Вам фахівця, який допоможе Вам втілити Ваші бажання в реальність.

Коли ідеї краси і функціоналу електропроводки Ви обговорили з дизайнером – настав час приступати до дії. Інженери-проектанти компанії «Електрика під ключ Івано-Франківськ» втілять всі ідеї в проекті, а монтажники – реалізують її у Вашому помешканні. Після затвердження початку робіт, ми приступимо до встановлення, перевіримо всю електрику. Монтаж електрики може виконуватися на будь-якому етапі. У Вас є проект дизайнера і Ви готові до його втілення – повідомте нам і наші фахівці приїдуть до Вас, обговорять проект і домовляться про дати початку робіт, після закінчення установки електрики наші професіонали протестують функціональність всієї системи, щоб ви переконалися в бездоганності її виконання. Не важливо, в якому стані знаходиться Ваше будівництво або ремонт, для нас не проблема встановити або змінити стару електрику на нову. Ми внесемо будь-які зміни і доповнення без шкоди для роботи системи. Ми замінимо будь-який блок, елемент системи або зробимо її розширення. Ви будете в повній мірі, 24 години на добу, насолоджуватися усіма можливостями системи.

Ви докладно обговорюєте перелік електромонтажних робіт по електриці. Наші фахівці нададуть Вам відповіді на самі різні питання, з чого почати проводку електрики і до розміщення розеток. Вони порадять і запропонують Вам найбільш вигідні та зручні варіанти.

Що входить в технічне завдання проекту електрики:

– опис вимог до нової електропроводки;

– функціонал системи, автоматизовані процеси;

– складові елементи системи для кожної окремої кімнати;

– спосіб контролю і управління електрикою в квартирі чи домі (якщо Ви хочете систему «розумна квартира», «розумний дім»);

– умови роботи сучасної електрики у Вашому домі, взаємодія всіх елементів між собою;

– термін виконання.

Після складання ТЗ ми надамо кошторис на проведення електромонтажних робіт, кількість необхідних матеріалів, технічне обладнання, фурнітуру. Роз’яснимо кожен пункт і етап електромонтажних робіт щоб Ви знали за що платите гроші. І почнемо виконання у зручний для Вас час.

Проектування електрики квартири чи дому з компанією “Електрика під ключ” – це проект електропостачання, який економить Ваші гроші та час!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *