ЕЛЕКТРИКА Івано-Франківськ

Проектування опалення приватного будинку. Проект системи електричного опалення

Проектування опалення приватного будинку. Проект системи електричного опалення дому_Електрика під ключ Івано-Франківськ 1-1

Проектування систем опалення: ключові деталі процесу і його специфіка.

Ви вирішили зайнятися будівництвом приватного будинку чи будь-якої іншої будівлі? Тоді серед усього іншого Вам варто подумати про опалення.

Чому це настільки важливо? Справа в тому, що такі роботи мають на увазі планування опалювальної системи, і вимагають особливо уважного ставлення.

Опалення вважається неймовірно складною системою, надійність якої впливає на багато інших показників. Йдеться про комфорт мікроклімату, безпеку застосування, витрати на утримання приміщення тощо.

Якщо ознайомитися з цим питанням у масштабніших обсягах, то стане зрозуміло, наскільки важливо провести якісне проектування систем опалення.

Цим процесом повинні займатися виключно майстри своєї справи.

Проектування системи опалення приватного будинку передбачає здійснення низки обчислень, враховуючи найважливіші фактори. Це, зокрема, і призначення об’єкта, і мета його використання, розміри, матеріали, що використовуються, масштаби передбачуваних тепловтрат, кліматичні показники, тип місцевості і так далі.

Коли наші фахівці виконують проектування систем опалення в квартирах чи будинках, вони уважно ставляться до всіх нюансів, оскільки через одну помилку може виникнути маса проблем, які потягнуть за собою фінансові втрати. Однак, якщо якісно провести проектні роботи, то можна буде опалювати приміщення в економному режимі. Більш того, працюватимуть такі системи набагато довше.

Як здійснюється проектування систем опалення фахівцями нашої фірми?

Проектування і монтаж систем опалення складається з декількох етапів, яких дотримуються співробітники нашої компанії. Спершу потрібно проаналізувати дані для проектування і провести огляд вже існуючих опалювальних систем. Після цього фахівці проводять теплотехнічні розрахунки огороджувальних конструкцій (йдеться про властивості вікон, дверей, зовнішніх стін тощо). Потім розраховуються основні і додаткові тепловтрати та теплонадходження. Після цього аналізують теплову потужність опалювальної системи і підбирають джерело теплової енергії. Вибирається тепловий насос, сонячний колектор і так далі.

По завершенні всіх вищеописаних етапів наші фахівці проводять гідравлічний розрахунок опалювальної системи. Вони підбирають запірно-регулюючу арматуру, регулятори тиску, магістралі, відгалуження. Наостанок підбирається і розраховується необхідна кількість опалювальних приладів. На цьому проект опалення можна вважати завершеним. Залишилося здійснити монтаж, і система буде готова до використання.

Як ви дізналися, які радіатори вам потрібні? У вас немає проекту на опалення вашого будинку?

Ви самі підбирали радіатори з розрахунку 100 Вт/м2, чи вам підбирав радіатори ваш майстер, керуючись власним досвідом і «на око»?

Тоді ми хочемо запропонувати вам гроші! Ваші гроші. Поки що ваші… Через кілька тижнів вони будуть висіти на стіні вашого будинку у вигляді занадто великих радіаторів, або будуть залиті в стяжку разом із зайвими трубами.

Замовте у нас розрахунок тепловтрат вашого будинку, і ціна проекту Вас приємно здивує. Ви зможете заощадити 20‒30 % на купівлі радіаторів і близько 10 % ‒ купуючи труби. Насправді саме такі переплати в середньому загрожують нашим клієнтам.

Розрахунок тепловтрат будинку

Розрахунок тепловтрат будинку необхідний для того, щоб правильно підібрати радіатори. Скажімо, тепловтрати на 1 м2 (питомі тепловтрати) коливаються від 50 до 130 Вт.

Втрати тепла в кімнатах приватного будинку будуть залежати від:

  • призначення кімнати;
  • її розташування в будинку;
  • утеплення стін, стелі та підлоги в будинку;
  • енергоефективності вікон;
  • режиму використання вдома: постійне/періодичне проживання.

А які тепловтрати у вашому домі? Замовте розрахунок тепловтрат у нас, і не переплачуйте за зайвий розмір радіаторів. Економія ‒ 15‒30 % на радіаторах! Ви отримаєте розрахунок тепловтрат з кожної кімнати у вашому домі.

Правильний підбір радіаторів опалення

Маючи на руках точні розрахункові тепловтрати у кожній з кімнат, здається, не важко підібрати радіатори. Але насправді тут теж є нюанси. Найімовірніший підводний камінь, з яким зіткнеться пересічний покупець ‒ це вибір температурного режиму. Виробники та продавці радіаторів дуже майстерно маніпулюють ним.

Навіть на підборі розмірів радіаторів можна заощадити. Різні типорозміри батарей однієї і тієї ж марки можуть мати різну вартість одиниці теплової потужності.

Замовте розрахунки у нас, і нехай фахівці правильно підберуть вам радіатори. Додаткова економія коштів за покупки радіаторів ‒ 5‒8%!

Підбір труб для розводки опалення

У нас ви можете отримати також специфікацію на труби для розводки опалення і теплої підлоги. Правильний вибір труб, підбір діаметрів дасть змогу не переплачувати за те, що буде забетоновано в підлозі, а з іншого боку ‒ буде гарантією надійності й довговічності системи опалення. Економія  на трубах становитиме 5‒10 %!

Складання специфікації на систему  опалення будинку

Замовте у нас розрахунок системи опалення та складання специфікації матеріалів і устаткування. Похибка наших розрахунків на практиці не перевищує 5 % у грошовому вираженні.

Специфікація дасть змогу заощадити ваші гроші. По-перше, ви не будете переплачувати за зайві матеріали, а по-друге, з нею ви легко знайдете найвигіднішого постачальника. Специфікація міститиме всі необхідні матеріали та обладнання на систему опалення із зазначенням марок і кодів за каталогом.

Замовте у нас проект електричного опалення з усіма розрахунками для системи опалення вашого будинку ‒ і отримаєте детальний кошторис вже через 3‒5 днів.

Монтаж опалення приватних будинків у Івано-Франківську та області

Ви підійшли до етапу проектування системи опалення. Вас цікавить монтаж опалення у вашому будинку, який знаходиться у місті Івано-Франківськ та області (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче)?

Це те, на чому ми спеціалізуємося. Зателефонуйте нам просто зараз, щоб отримати консультацію по телефону. Дізнайтеся, за який термін ми зможемо виконати монтаж вашої системи опалення; як швидко ми зможемо розпочати роботу; які гарантії ми можемо надати на виконані роботи? Якщо у вас є всі матеріали, то ви відразу зможете дізнатися вартість монтажних робіт.

Чому ми і чому варто замовити проект електричного опалення у нас?

Ми маємо більш як десятилітній досвід монтажу систем електричного опалення в приватних будинках. Якщо ви цінуєте свій час, якщо ви хочете отримати якісний монтаж ‒ тоді вам обов’язково потрібно зв’язатися з нами.

На якому етапі будівництва будинку проводиться монтаж опалення?

Коли у вашому будинку є дах, встановлені вікна ‒ настав час для монтажу системи опалення. Для того, щоб ми змогли забезпечити вам кращу якість, бажано до встановлення опалення виконати штукатурні роботи. При цьому ще не повинні бути залиті підлоги. Також потрібно пам’ятати, що наповнення системи водою краще здійснити, якщо ви впевнені, що до морозів буде запущений котел.

Наша компанія «Електрика під ключ» пропонує весь спектр послуг з проектування та розрахунку систем електричного опалення приватних будинків, квартир, промислових приміщень і будівель будь-якої проектної складності. Фахівці компанії професійно підготують весь необхідний пакет документації для подальшої реалізації проекту. Ціну окремих етапів проектування систем опалення або вартість в цілому конкретного проекту Ви можете дізнатися, написавши або зателефонувавши нам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *