Інженерний проект. Інженерне проектування

Що таке інженерний проект та які етапи включає інженерне проектування?

Інженерний проект – це комплект розрахунків, графічних креслень та інженерних рішень призначений для розрахунку оптимального функціонування будівлі і комфортного проживання в ній. Інженерний проект передбачає в своїй основі наявність таких розділів як: водопостачання та каналізація, опалення та вентиляція, електромережі та слабострумні системи. Також за необхідності розробляються і інші додаткові розділи. 

Інженерне проектування складається з трьох етапів незалежно від того, чи робиться воно для квартири, чи для дому:
– консультації та виїзд нашого фахівця на об’єкт;
– розробка інженерного проекту;
– авторський нагляд або електричний монтаж.

Виїзд інженера на об’єкт є нашим першочерговим завданням, а консультація дає можливість зрозуміти інженерну проблематику і визначити передпроектні шляхи вирішення цих проблем/ Фахівці компанії “Електрика під ключ” виконують всі стадії проектних робіт як в комплексі, так і по окремих етапах, в залежності від поставлених завдань!

Інженерний проект. Проекти внутрішніх інженерних мереж_Інженерне проектування квартири, дому, будинку_замовити, купити_Електрика під ключ Івано-Франківськ

Інженерне проектування квартири, дому, будинку.

Для чого Вам потрібне інженерне проектування, від чого Вас вбереже інженерний проект?

Ми дуже часто стикаємося з проблемою, коли в офісному приміщенні холодно, в заміському будинку або в квартирі незатишно, а у торговому центрі або магазині теплова завіса недостатньо відсікає холодне повітря.
Одне з поширених питань, які нам ставлять – це «Чому відбувається так, що одна кімната тепла, а в іншій холодно?» Насправді, це нескладно пояснити – будь-яка інженерна система, чи то теплі підлоги, опалення, чи система ГВП ‒ вимагає точного розрахунку.
У кожному з перерахованих об’єктів різна товщина і матеріал зовнішніх стін, висота стель і склад перекриття. За таких умов один і той самий радіатор не буде однаково обігрівати різні приміщення. Тому вибір обладнання для обігріву, який не враховує всіх технічних характеристик приміщення і його призначення, буде неправильним. І, як наслідок, тепловіддача встановленого приладу буде низькою. Під час реалізації проекту опалення, системи ГВП і теплих підлог враховуються такі технічні умови, як площа приміщення, висота стель, розміри віконних прорізів, матеріал і товщина стін.
Те саме стосується усіх без винятку інженерних систем. Інженерний проект прораховує та пов’язує ключові моменти під час вибору систем опалення, водопостачання, електрики для приміщень різного призначення.
Замовник, який відмовляється від технічного проекту, чинить дуже необдумано. Економія на проекті насправді не допомагає зберегти кошти, а призводить до недоцільних грошових витрат. Особливо це позначається на промислових і офісних приміщеннях, хоча будинок чи квартира не є винятком. Результатом недосвідченого підходу є звужений діаметр трубопроводу або неправильний підбір опалювального приладу. Будь-яка помилка вимагає виправлення – модернізації системи опалення. І це вимагає чималих додаткових витрат.

Інженерний проект складається з шести основних розділів та додаткових розділів:

1. Технічне завдання – база даних (обладнання, варіанти форсування в дизайні інтер’єру і архітектурі об’єкта, побажання тощо) узгоджена і відсіяна з величезної кількості обговорюваної інформації, яка є підставою для розробки інженерного проекту.
2. Інженерний розділ “Водопостачання та каналізація” – плани, аксонометричні схеми, розрахунки, специфікації:
– загальні дані;
– пояснювальна записка;
– план-схеми принципові функціональні;
– план-схема з розташуванням обладнання і прокладання комунікацій системи;
– монтажна чи план-схема “аксонометрична система”;
– специфікації.
3. Інженерний розділ “Електричне опалення та вентиляція” – плани, аксонометричні схеми, розрахунки, специфікації:
– загальні дані;
– пояснювальна записка;
– розташування обладнання і прокладання комунікацій системи вентиляції та кондиціонування (план-схема);
– розміщення обладнання і прокладання комунікацій системи (план-схема);
– розташування системи кондиціонування (план-схема);
– схеми «аксонометричної системи»;
– специфікації.
4. Інженерний розділ “Електрифікація” – плани, однолінійні схеми, розрахунки, специфікації:
– загальні дані;
– пояснювальна записка;
– план-схема мережі електропостачання однолінійна принципова;
– монтажна чи план-схема прокладання кабелів розеточної мережі;
– план-схема прокладання кабелів мережі електроосвітлення;
– специфікації.
5. Інженерний розділ “Слабострумні системи” (пожежна, інтернет, телебачення, відеоспостереження, управління доступом та інші):
– загальні дані;
– пояснювальна записка;
– план-схема пожежної сигналізації;
– план схема прокладання ТБ-кабелів;
– монтажна чи план-схема прокладання Інтернет-мережі;
– план-схема відеоспостереження;
– план-схема системи управління доступом (система “розумний дім”);
– специфікації.
6. Інженерний розділ “Електрична безпека” (стабілізатори напруги, ДБЖ, заземлення, блискавкозахист, диференційний захист, система вирівнювання потенціалів та інші):
– загальні дані;
– пояснювальна записка;
– план-схема блискавкозахисту (громовідводу);
– монтажна чи план-схема заземлення;
– план-схема системи вирівнювання потенціалів;
– специфікації.
Окрім основних інженерних розділів проекту є і додаткові, які можливо здійснити у разі необхідності. Для прикладу, ми здійснюємо інженерне проектування електростанції, і Ви можете отримати додатково інженерний проект сонячної електростанції. Так само Ви можете отримати інженерний проект системи «розумний будинок» та інші проекти.

Консультації з питань проектування. План-схема чи повний інженерний проект?

Повний інженерний проект від нашої компанії «ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ» у м. Івано-Франківськ дозволить отримати відомості про вартість обладнання і будівельно-монтажних робіт, і за можливості відкоригувати бюджет за рахунок набору використовуваного комплектуючого обладнання й матеріалів. Також це гарантія отримання комфортної та функціональної інженерії без зайвих фінансових і нервових витрат. Та й взагалі, можливо, у Вашому випадку план-схема (монтажний проект) буде хорошим локальним рішенням для реалізації того чи іншого монтажу. Тому телефонуйте нам, і ми залюбки Вас проконсультуємо!
Основна послуга «електрика під ключ» від нашої компанії може стати для вас ідеальним рішенням. Ця послуга означає, що буде проведено повний комплекс робіт: від розробки проекту і покупки необхідних матеріалів, дизайнерського розміщення компонентів на об’єкті до встановлення, ну і, звичайно ж, гарантійного обслуговування. Звертаючись у компанію “Електрика під ключ” у місті Івано-Франківськ, ви не лише економите свій час і гроші, але й забезпечуєте стабільну та безпечну роботу електрики в квартирі, будинку, офісі, торговому центрі чи на виробництві.

Проект для дому чи проект для промислових об’єктів – як відбувається співпраця з нами:

Проектувальники нашої компанії у м. Івано-Франківськ виконують проектування і авторський нагляд за всім комплексом внутрішніх інженерних комунікацій для будівель різного призначення, зокрема для:
– приватних житлових будинків і заміських котеджів;
– квартир і пентхаусів, багатоповерхових будинків;
– офісів, магазинів, офісних і торгових центрів;
– кафе, ресторанів, промислових та інших об’єктів;
– медичних, освітніх та іншого роду закладів;
– стадіонів, парків, дитячих майданчиків, приватних ділянок і іншого роду територій.

Інженерні проекти (монтажні проекти), які розробляють фахівці компанії «ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ» у м. Івано-Франківськ та по всій Україні:
Інженерний проект електрики. Проектування електричних мереж. Проекти електромереж
Інженерний проект опалення. Проектування електричного опалення
Інженерний проект електростанції. Сонячна електростанція і її проектування
Інженерний проект заземлення. Проектування системи заземлення
Інженерний проект блискавкозахисту. Проектування системи блискавкозахисту
Інженерний проект розумного дому. Проектування системи “розумний будинок”
Авторський (проектний) нагляд за монтажем
– А також електричний монтаж (електромонтажні роботи і послуги).

Проект внутрішніх інженерних мереж  – чому варто співпрацювати саме з “Електрика під ключ”?

Будь-які професійні послуги – це перш за все якісні результати для клієнтів. Ви можете подивитися на цифри, наведені нижче і вирішити, чи Вам цікаво було б з нами співпрацювати. Ми займаємось проектуванням внутрішніх інженерних мереж у місті Івано-Франківськ, області та по усій Україні. В будь-якому разі, якщо Ви маєте бажання розробити інженерний проект – зв’яжіться з нами. Ми Вас безкоштовно проконсультуємо по телефону або у ФБ-месенджері.

Зв'яжіться вже зараз і ми Вас безкоштовно проконсультуємо!

Ви можете безкоштовно отримати консультацію нашого фахівця у місті Івано-Франківськ, Івано-Франківській області (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) та загалом по усій Україні. Якщо у Вас є така необхідність –  телефонуйте або пишіть нам в компанію “Електрика під ключ” вже зараз:

Цифри, які говорять самі за себе

років на ринку
Майстрів електриків
Видів робіт
зданих проектів

Відгуки деяких клієнтів та партнерів

Дуже задоволена роботою цього електрика!
Дома зникло світло і то лише у нас, у сусідів все ок.
А дитина дома боїться , нервується. Друзі дали номер Віталія!
На виклик прибув дуууже швидко! Враховуючи , що це була сьома вечора!
Виявилося, що у нас згорів ПЗВ у щитку. Відновили подачу електрики на квартиру і це було головне!
Вранці Віталій привіз і установив нове ПЗВ.
Швидко, якісно, професійно, без паніки!
Виявилося, що у нього ще є бригада електриків , які надають всі можливі послуги по електриці. Тепер я задумалася чи не позбавитися від старої алюмінієвої роводки. Вона вже не дуже добре справляється з навантаженням і гріється..
Якщо хочете знайти толкових електриків, то вам сюди!

67933498_3424312494252998_449292856637521920_n
Ярина Захарко
підприємець

Я не являюсь клиентом компании, я коллега Виталия & со ))) . Я, как и Виталий, продаю, монтирую и обслуживаю электрогенераторы, солнечные электростанции и другое электрооборудование. 
Довольно часто мои клиенты проживающие в Ив.Франковской и близлежащих районах обращаются с просьбой помочь в монтаже или ремонте различного вида электрообоудования. Практически всех передаю Виталию, знаю, не подведет, сделает все как надо и на совесть. 
Порекомендую ли я эту компанию своим клиентам? Да. 
Можно ли им доверять? Да.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Сергій
Сергій Сіромашенко
підприємець

Довго мучилися зі старою радянською проводкою, потім після вигоряння всіх вимикачів на одній половині квартири таки зважилися на заміну. За рекомендацією друзів викликали Віталія. Він швидко зробив оцінку ситуації, проконсультував. Після чого його двоє електриків виконали не тільки брудну роботу з прокладання штроб і кабелю, а й додатково зробили окрему проводку на бойлер і замінили кілька вимикачів. Також поставили автомати. Вся робота була виконана якісно і в намічені терміни. Результатом дуже задоволені і рекомендуємо його та його бригаду усім своїм друзям як професіоналів своєї справи.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Софія
Софія
підприємець
Електрика під ключ Івано-Франківськ - написати, консультація

Необхідна консультація фахівця-електрика?

Ви можете безкоштовно проконсультуватись у наших спеціалістів. Якщо у Вас є така необхідність – телефонуйте нам в “Електрика під ключ” у місті Івано-Франківськ та обл. (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) за номерами 067 344 32 24 та 073 344 32 24 або напишіть нам у ФБ-месенджер і ми залюбки з Вами поспілкуємось. Напишіть нам: