Проект блискавкозахист. Проектування системи

Проект блискавкозахисту – що це? Чи потрібне проектування блискавкозахисту (грозозахисту)?

Не варто думати, що монтаж блискавкозахисту необхідний тільки на промислових об’єктах і великих виробничих підприємствах. Щорічно в Україні горять сотні і тисячі будинків, які не мають системи блискавкозахисту. Особливо це стосується індивідуальних котеджних домів та дачних будинків.

Блискавкозахист чи система блискавкозахисту (грозозахист, система грозозахисту) — комплексна система, що використовується для захисту життя людей і зниження матеріальної шкоди при грозі та попаданні блискавки в дім чи будинок. 

Проект блискавкозахисту (проект грозозахисту) — це документ, в якому описаний та змальований комплекс технічних заходів, які спрямовані на захист людей та об’єкта,  а також зазначений розрахунок потужності блискавки, яку об’єкт має витримати, а також регламентується розміщення використаного обладнання, матеріали їх кількість і розташування.

Проект системи блискавкозахисту (грозозахисту) – це важливий документ у проектуванні, як загалом інженерних мереж дому чи будинку, так і системи електропостачання та електричної безпеки. Від якості виконаного проекту грозозахисту залежить безпека людей, електроустаткування і загалом захист нищення усього майна. Також часто проект заземлення роблять разом з проектом блискавкозахисту. 

Грозозахист і блискавкозахист. Проект і монтаж блискавкозахисту під ключ. Система грозозахисту для дому, будинку. Замовити і купити_Електрика під ключ Івано-Франківськ

Проект промислового блискавкозахисту та для дому

Що таке блискавка, як виникає і яку загрозу несе. Чому потрібен грозозахист.

Щоб дати відповіді на питання: що таке грозозахист чи/та блискавкозахист, а також чи варто встановити блискавкозахист на свій дім, будинок – треба спочатку розібратись що таке блискавка, як вона виникає і яку загрозу несе. 

Блискавка — це електричний розряд, який відбувається між хмарами та / або між хмарою та землею. Коли утворюються опади в хмарі ці опади (краплі чи льодяні частки) наелектризовуються. Внаслідок потужного висхідного потоку повітря в хмарах з’являються окремі області, які заряджені різнойменними зарядами. І коли напруженість електричного поля в тій чи іншій хмарі (або між нижньою областю хмари, яка заряджена  та землею) досягає пробійного значення, саме тоді виникає блискавка.

Руйнівні дії, які несе блискавка, відомі всім. Струм, який проходить у каналі блискавки, досягає величезних значень та саме через нього дуже часто є займання будинків, руйнування домів, виходу з ладу електричного устаткування та саме найгірше – гибелі людей. Проблем багато створює ще й те, що блискавка виникає раптово й неможливо передбачити ні траєкторію її руху, ні куди вона попаде. Також наслідком попадання блискавки може бути вибух та виділення небезпечних радіоактивних й отруйних хімічних речовин.

Блискавкозахист (грозозахист) – це система, що забезпечує перехоплення блискавки та відведення її в землю, тим самим, захищає дім чи будинок від пошкодження та пожежі. Важливо зазначити, що правильно спроектована і змонтована система блискавкозахисту повинна прийняти на себе струм блискавки через блискавкоприймач (блискавичник, громовідвід) і відвести його по доземних провідниках на систему земляного закінчення, де струм безпечно розсіється. Звісно, що проходження заряду блискавки має відбутись без шкоди для будівлі і людей.

Проект блискавкозахисту: для чого потрібне проектування та які існують міжнародні та українські норми проектування.

Проект по блискавкозахисту потрібно робити для того, щоб правильно розрахувати яку і як саме розробляти систему блискавкозахисту. Для того щоб замовити проект блискавкозахисту, вам необхідно звернутися до фахівця нашої компанії “Електрика під ключ” по телефону або безпосередньо в офіс компанії у місті Івано-Франківськ. В ході розробки проекту блискавкозахисту будуть потрібні вичерпні відомості про особливості об’єкта (приватний будинок, котеджний дім чи інша будівля), а в деяких випадках буде необхідний виїзд фахівця на місце для огляду будівлі.

При проектуванні блискавкозахисту ми враховуємо:
– особливість конструкції Вашої будівлі та яка стадія зведення Вашого об’єкту;
– особливості матеріалів, які будуть використовуватись для встановлення системи грозозахисту на Вашому будинку, з врахуванням надійності та довговічності цієї системи;
– наявність конструктивних елементів Вашого будинку (металеві сходи, труби, парапети і т.п.), які можуть бути нами використані, як складові блискавкозахисту;
– рівень грозової активності у Вашому регіоні;
– опір ґрунту, який є на Вашій ділянці. Для прикладу, при невеликій величині цього показника (ρ < 300 Ом/м) ми швидше за все використаємо вертикальні заземлювачі 2,5-3 метра. При середньому опорі (ρ ≥ 400-700 Ом/м) ми застосуємо контури заземлення з променевим, квадратним або прямокутним розташуванням електродів, що охоплять периметр Вашого будинку. При високому питомому опорі (ρ ≥ 800 Oм/м) швидше за все застосуємо променеву систему заземлення.

Проект блискавкозахисту ми розробляємо з урахуванням норм і вимог міжнародних стандартів. Також враховуємо нормативний документ ДСТУ № 62305:2012 “Блискавкозахист”, який включає 4-и розділи: ДСТУ № 62305-1:2012 “Загальні принципи”, ДСТУ № 62305-2:2012 “Керування ризиками”,  ДСТУ № 62305-3:2012 “Фізичні руйнування споруд та небезпека для життя людей” і ДСТУ № 62305-4 2012 “Електричні та електронні системи, розташовані в будинках і спорудах”. Проектування у нашій компанії здійснюється за допомогою комп’ютерних програм, за допомогою яких ми здійснюємо точні розрахунки системи. Нашими фахівцями проектування здійснюється таким чином, щоб при мінімальних витратах отримати максимальну ефективність, експлуатаційну надійність і пожежну безпеку.

Проект блискавкозахисту – безкоштовна консультація від наших фахівців.

Електрика під ключ” в м. Івано-Франківськ та по Україні здійснює:
– проектування грозозахисту для житлових будинків (для дому);
– проектування промислового блискавкозахисту (для підприємств);
– проектування грозозахисту для розумного дому (поєднання в системі “розумний будинок”).

Проект по блискавкозахисту від компанії «Електрика під ключ» – це не просте цитування пунктів нормативних документів, а робочий проект для пристрою дієвого захисту від блискавок та грози, згідно з діючими нормативами. Ми обґрунтовуємо комплекс заходів щодо захисту будівлі з приведенням розрахунків, в тому числі і комп’ютерних.
– Розрахунки захищеності від прямих ударів блискавки об’єктів і площ забудов!
– Визначення необхідності і захист комунікацій і устаткування від перенапруг атмосферних розрядів!
– Робочий проект на 100% адаптований до монтажу блискавкозахисту!

Як отримати проект по системі блискавкозахисту дистанційно у Вашому місті?

1. Завантажити та заповнити опитувальний лист по системі блискавкозахисту.
На всі технічні питання, які виникнуть при заповненні опитувальних листів, обов’язково відповімо Вам по електронній пошті або по телефону.
2. Вислати нам вихідні дані для проектування.
По електронній пошті вислати в нашу компанію заповнені опитувальні листи, плани своєї території і будинку та при наявності проект по електриці.
3. Погодити договір на проект блискавкозахисту.
Отримати, розглянути і узгодити договір на проект грозозахисту, підписаний екземпляр якого ми надішлемо на адресу Вашої електронної пошти.
4. Оплатити проект блискавкозахисту за договором.
Провести безготівкову (на рахунок компанії, вказаний в договорі) авансову оплату робіт з проектування опалення в розмірі 50% від ціни договору.
5. Розглянути вислані матеріали по проекту.
Матеріали з проектування системи блискавкозахисту висилаємо Замовнику. Після чого усуваємо зауваження і враховуємо побажання.
6. Прийняти та оплатити виконаний проект грозозахисту.
Після отримання зразків проекту, Замовник здійснює оплату суми робіт за договором. Після чого надсилаємо повний проект в електронному форматі (PDF + DWG чи RVT в залежності в якій програмі буде розроблено), а також роздруковані екземпляри проектів відправляємо Новою Поштою у відділення по Україні безкоштовно (за запитом Замовника).

Проектування системи блискавкозахисту будинку – чому варто співпрацювати саме з “Електрика під ключ”?

Будь-які професійні послуги – це перш за все якісні результати для клієнтів. Ви можете глянути цифри нижче і вирішити чи Вам цікаво було б з нами співпрацювати. В любому випадку, якщо Ви маєте бажання замовити і отримати проект по блискавкозахисту (грозозахисту) – зв’яжіться з нами. Співпраця з компанією “Електрика під ключ” – це проект грозозахисту, проект заземлення та проект електропостачання, які у першу чергу економлять Ваш час і гроші!

Зв'яжіться вже зараз і ми Вас безкоштовно проконсультуємо!

Ви можете безкоштовно отримати консультацію нашого фахівця у місті Івано-Франківськ, Івано-Франківській області (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) та загалом по усій Україні. Якщо у Вас є така необхідність –  телефонуйте або пишіть нам в компанію “Електрика під ключ” вже зараз:

Цифри, які говорять самі за себе

років на ринку
Майстрів електриків
Видів робіт
зданих проектів

Відгуки деяких клієнтів та партнерів

Дуже задоволена роботою цього електрика!
Дома зникло світло і то лише у нас, у сусідів все ок.
А дитина дома боїться , нервується. Друзі дали номер Віталія!
На виклик прибув дуууже швидко! Враховуючи , що це була сьома вечора!
Виявилося, що у нас згорів ПЗВ у щитку. Відновили подачу електрики на квартиру і це було головне!
Вранці Віталій привіз і установив нове ПЗВ.
Швидко, якісно, професійно, без паніки!
Виявилося, що у нього ще є бригада електриків , які надають всі можливі послуги по електриці. Тепер я задумалася чи не позбавитися від старої алюмінієвої роводки. Вона вже не дуже добре справляється з навантаженням і гріється..
Якщо хочете знайти толкових електриків, то вам сюди!

67933498_3424312494252998_449292856637521920_n
Ярина Захарко
підприємець

Я не являюсь клиентом компании, я коллега Виталия & со ))) . Я, как и Виталий, продаю, монтирую и обслуживаю электрогенераторы, солнечные электростанции и другое электрооборудование. 
Довольно часто мои клиенты проживающие в Ив.Франковской и близлежащих районах обращаются с просьбой помочь в монтаже или ремонте различного вида электрообоудования. Практически всех передаю Виталию, знаю, не подведет, сделает все как надо и на совесть. 
Порекомендую ли я эту компанию своим клиентам? Да. 
Можно ли им доверять? Да.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Сергій
Сергій Сіромашенко
підприємець

Довго мучилися зі старою радянською проводкою, потім після вигоряння всіх вимикачів на одній половині квартири таки зважилися на заміну. За рекомендацією друзів викликали Віталія. Він швидко зробив оцінку ситуації, проконсультував. Після чого його двоє електриків виконали не тільки брудну роботу з прокладання штроб і кабелю, а й додатково зробили окрему проводку на бойлер і замінили кілька вимикачів. Також поставили автомати. Вся робота була виконана якісно і в намічені терміни. Результатом дуже задоволені і рекомендуємо його та його бригаду усім своїм друзям як професіоналів своєї справи.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Софія
Софія
підприємець
Електрика під ключ Івано-Франківськ - написати, консультація

Необхідна консультація фахівця-електрика?

Ви можете безкоштовно проконсультуватись у наших спеціалістів. Якщо у Вас є така необхідність – телефонуйте нам в “Електрика під ключ” у місті Івано-Франківськ та обл. (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) за номерами 067 344 32 24 та 073 344 32 24 або напишіть нам у ФБ-месенджер і ми залюбки з Вами поспілкуємось. Напишіть нам: