Проект сонячної електростанції. Проектування

Проект електростанції – що це? Як виглядає процес проектування і встановлення електростанції?

Проект сонячної електростанції – це комплекс розрахунків, креслень та інженерних рішень, які призначені для безпечного та оптимального функціонування сонячної електростанції та максимальної енерговіддачі. Проектування сонячної електростанції для дому чи промислової електростанції складається з таких етапів:
1. Консультації нашого фахівця.
2. Виїзд фахівця на об”єкт. Аудит існуючої системи електропостачання на об’єкті. Заміри для проекту і встановлення сонячної електростанції.
3. Проектні роботи (розрахунки і графічні креслення) по сонячній станції.
4. Купівля сонячних панелей, інверторів та інших комплектуючих.
5. Монтажні і пуско-налагоджувальні роботи сонячної електростанції.
6. Підключення сонячної електростанції по «зеленому» тарифу.
7. Технічне обслуговування сонячної електростанції.
Електрика під ключ” в м. Івано-Франківськ та по Україні здійснює:
– проектування сонячної електричної станції для житлових будинків (на території, на будівлях);
– проектування сонячної промислової електростанції (для підприємств);
– проектування сонячної станції для системи “розумний будинок”.
Проект по сонячній електростанції – це основа, для проведення електромонтажних робіт, не залежно чи це сонячна електростанція для дому чи промислова. Саме проект електростанції дозволяє виконати монтажні роботи в суворій відповідності до задуму і головне до усіх нормативів та вимог.

Проектування сонячна електростанція_Сонячна станція проект_Сонячні електричні станції_спроектувати_проект сонячної електростанції_під ключ Івано-Франківськ

Проект електростанції. Проектування сонячної станції

Чи потрібен проект? Чому варто розробити проект сонячної електростанції, як для дому так і для промислової станції.

Давайте розберемось чи потрібен проект для сонячної електростанції? Але перед відповіддю на питання, ще раз уявімо, що таке проект:
1. Це точні розрахунки та інженерні рішення для сонячної електростанції.
Тобто спеціалісти продумують і змальовують на папері, де б мала стояти сонячна електростанція і як мала б виглядати, щоб максимально отримувати сонячні промені та враховуючи тип сонячних панелей та інветорторів – отримувати максимально енергію. Якщо цього не зробити, то можливі серйозні прорахунки, які буде неможливо виправити або демонтаж і переробка буде вартувати дорого.
2. Це креслення і вказівки для монтажу сонячної електростанції.
Креслення (які вже здійснені на базі розрахунків та інженерних рішень) і вказівки для правильного монтажу дають. Сонячні електростанції рідко роблять без проекту, але коли роблять, то в більшості випадків це не оптимізована сонячна електростанція, а також багато попутніх затрат в процесі самого монтажу. І тому часто бюджет на таку електростанцію становить більше ніж на електричну станцію з проектом.
3. Це можливість дорозширити станцію і додати їй потужності.
При необхідності проект дозволяє правильно продумати “розширення” сонячної електростанції, а саме збільшити кількість сонячних панелей та збільшити потужність сонячного інвертора.
4. Це довговічність устаткування і простота сервісного обслуговування.
Часто не професійно зроблені розрахунки або їх відсутність (коли для прикладу не має проекту) призводять, до швидшого зносу обладнання та інколи і певній кількості поломок при його експлуатації.
Думаємо, що після цього переліку не буде питань чому варто робити проект електростанції, як для дому, так і для промислової електростанції..

Етапи проектування сонячних електростанції.

У перелік послуг проектування сонячної електростанції входить:
1) Складання пояснювальної записки в якій зібрані дані про показники електропостачання, електроспоживачів, розрахунок навантажень, облік електроенергії, контур заземлення, захисні заходи, і розрахункова таблиця електричного навантаження на розетки.
2) Оцінка впливу на навколишнє середовище – це оцінка впливу СЕС на довколишні водойми, флору і фауну регіону будівництва об’єкта.
3) Генеральний план проекту сонячної електростанції – це креслення-карта з інженерними відмітками розміщення об’єкта.
4) Архітектурно-будівельні рішення – це складання реалізованого фундаменту під КТП (комплектні трансформаторні підстанції), проведення відеоспостереження та охорони території, а також монтаж відповідних металоконструкцій кріплення фотомодулів.
5) Опис методів виготовлення і виду металу для металоконструкцій вашого проекту.
6) Електротехнічні рішення – готовий документ в якому описуються енергоефективні рішення для вашого проекту, зокрема, можливість вироблення сонячної енергії за допомогою СЕС.
7) За окремою домовленістю створення 3D-моделі майбутньої СЕС за допомогою спеціального програмного забезпечення.
8) Кошторисна документація – це завершальний етап проектування сонячних електростанцій з описом доцільності і можливості бути реалізованим, в нього також входить прорахунок об’єкта (як державного) на основі грошей з бюджету України для подальшого підключення по «зеленому» тарифу.

Консультації з питань проектування сонячної електростанції. План-схема чи проект електричної станції?

Проектні та впроваджувальні роботи по сонячних електростанціях здійснюються, як в разі придбання типового продукту, так і в разі розробки та впровадження сонячної станції конкретно замовленої потужності. Ці роботи виконуються відповідно до діючих інженерних норм та стандартів, а також згідно вимог виробників обладнання та комплектуючих, що використовуються для побудови сонячної електростанції. Якщо Вас цікавлять дані нюанси – Ви можете проконсультуватись з цього та інших питань з нашими фахівцями.
Незалежно від того, Ви, як замовник, є приватною особою чи компанією, перед початком робіт ми укладаємо відповідний договір, в якому обумовлюються гарантійні зобов’язання і рівень сервісного (післягарантійного) обслуговування СЕС.
Проектних робіт передує аудит існуючої системи електропостачання на об’єкті впровадження сонячної електростанції. В ході цього аудиту додатково можливо з’ясування всіх необхідних даних про підключення об’єкта впровадження до зовнішніх електромереж при бажанні замовника підключити свою майбутню сонячну електростанцію по «зеленому» тарифу.
По завершенні встановлення сонячної електростанції, Ви, як власник, отримуєте від нашої компанії повну проектну документацію та паспорт, які містять всю необхідну інформацію про пристрої, підключення та як сонячна електростанція працює.

Проектування сонячної електростанції та проект промислової електростанції під “зелений” тариф.

Електрика під ключ” в м. Івано-Франківськ та по Україні здійснює:
– проектування сонячної електричної станції для житлових будинків (на території, на будівлях);
– проектування сонячної промислової електростанції (для підприємств);
– проектування сонячної станції для розумного дому (поєднання в системі “розумний будинок”).

Проект по сонячній електростанції – це основа, для проведення електромонтажних робіт, не залежно чи це сонячна електростанція для дому чи промислова. Саме проект електростанції дозволяє виконати монтажні роботи в суворій відповідності до задуму і головне до усіх нормативів та вимог.

На сьогодні в Україні розвиток відновлюваної енергетики здійснюється через так званий “зелений” тариф. “Зелений” тариф діє на підставі закону України “Про ринок електричної енергії” та закону України “Про альтернативні джерела енергії” та не змінюється до 2030 року. А вже з 2020р. ввели процедуру здійснення аукціонів, згідно якої здійснюється продаж електричної енергії, а гарантії з боку держави будуть діяти ще до 2040 року. Також важливим є те, що зелений тариф прив’язаний до валюти “євро”, що істотно зменшує ризики девальвації та додатково гарантує прогнозоване повернення вкладених коштів у сонячну електростанцію. Коли буде завершена дія “зеленого” тарифу, тобто з 2030 р., Ви зможете реалізувати згенеровану електроенергію на ринку. Де будуть укладатись прямі договори по ринковій вартості. Детально ознайомитися з величиною та зі схемою формування «зеленого» тарифу, а також з законодавчо-нормативною базою, що визначає даний тариф можна у фахівців нашої компанії “Електрика під ключ” або на сайтах державних установ. 

Також варто згадати, що на сьогодніі промислові сонячні електростанції за величиною “зеленого” тарифу і технічними особливостями поділяються на:
– промислові електростанції встановлені на землі,
– промислові електростанції встановлені на існуючих дахах і фасадах будинків і споруд,
– промислові електростанції, призначені на зменшення існуючого споживання підприємств.

Як отримати проект сонячної електричної станції дистанційно у Вашому місті?

1. Завантажити та заповнити опитувальний лист по проектуванні сонячної електростанції.
На всі технічні питання, які виникнуть при заповненні опитувальних листів, обов’язково відповімо по електронній пошті або по телефону.
2. Вислати нам вихідні дані для проектування.
По електронній пошті вислати в нашу компанію заповнені опитувальні листи, плани своєї території і будівель.
3. Погодити договір на проект сонячної електростанції.
Отримати, розглянути і узгодити договір на проект сонячної електростанції, підписаний екземпляр якого ми надішлемо на адресу Вашої електронної пошти.
4. Оплатити проект сонячної електростанції за договором.
Провести безготівкову (на рахунок компанії, вказаний в договорі) авансову оплату робіт з проектування сонячної електростанції в розмірі 50% від ціни договору.
5. Розглянути вислані матеріали по проекту.
Матеріали з проектування сонячної електростанції висилаємо Замовнику. Після чого усуваємо зауваження і враховуємо побажання.
6. Прийняти та оплатити виконаний проект сонячної станції.
Після отримання зразків проекту, Замовник здійснює оплату суми робіт за договором. Після чого надсилаємо повний проект в електронному форматі (PDF + DWG чи RVT в залежності в якій програмі буде розроблено), а також роздруковані екземпляри проектів відправляємо Новою Поштою у відділення по Україні безкоштовно (за запитом Замовника).

Проектування сонячної електричної станції – чому варто співпрацювати саме з “Електрика під ключ”?

Будь-які професійні послуги – це перш за все якісні результати для клієнтів. Ви можете глянути цифри нижче і вирішити чи Вам цікаво було б з нами співпрацювати. У нас в “Електрика під ключ” Ви можете замовити повний цикл, а саме проектування сонячних станцій, монтаж сонячних електростанцій з відповідною закупівлею, а також сервісне обслуговування Вашої сонячної електростанції. Співпраця з компанією “Електрика під ключ” – це проект сонячної електростанції (промислової чи для дому), який в першу чергу економить Ваш час та гроші! У будь-якому випадку, якщо Ви маєте бажання отримати проект і здійснити монтаж – зв’яжіться з нами.

Зв'яжіться вже зараз і ми Вас безкоштовно проконсультуємо!

Ви можете безкоштовно отримати консультацію нашого фахівця у місті Івано-Франківськ, Івано-Франківській області (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) та загалом по усій Україні. Якщо у Вас є така необхідність –  телефонуйте або пишіть нам в компанію “Електрика під ключ” вже зараз:

Цифри, які говорять самі за себе

років на ринку
Майстрів електриків
Видів робіт
зданих проектів

Відгуки деяких клієнтів та партнерів

Дуже задоволена роботою цього електрика!
Дома зникло світло і то лише у нас, у сусідів все ок.
А дитина дома боїться , нервується. Друзі дали номер Віталія!
На виклик прибув дуууже швидко! Враховуючи , що це була сьома вечора!
Виявилося, що у нас згорів ПЗВ у щитку. Відновили подачу електрики на квартиру і це було головне!
Вранці Віталій привіз і установив нове ПЗВ.
Швидко, якісно, професійно, без паніки!
Виявилося, що у нього ще є бригада електриків , які надають всі можливі послуги по електриці. Тепер я задумалася чи не позбавитися від старої алюмінієвої роводки. Вона вже не дуже добре справляється з навантаженням і гріється..
Якщо хочете знайти толкових електриків, то вам сюди!

67933498_3424312494252998_449292856637521920_n
Ярина Захарко
підприємець

Я не являюсь клиентом компании, я коллега Виталия & со ))) . Я, как и Виталий, продаю, монтирую и обслуживаю электрогенераторы, солнечные электростанции и другое электрооборудование. 
Довольно часто мои клиенты проживающие в Ив.Франковской и близлежащих районах обращаются с просьбой помочь в монтаже или ремонте различного вида электрообоудования. Практически всех передаю Виталию, знаю, не подведет, сделает все как надо и на совесть. 
Порекомендую ли я эту компанию своим клиентам? Да. 
Можно ли им доверять? Да.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Сергій
Сергій Сіромашенко
підприємець

Довго мучилися зі старою радянською проводкою, потім після вигоряння всіх вимикачів на одній половині квартири таки зважилися на заміну. За рекомендацією друзів викликали Віталія. Він швидко зробив оцінку ситуації, проконсультував. Після чого його двоє електриків виконали не тільки брудну роботу з прокладання штроб і кабелю, а й додатково зробили окрему проводку на бойлер і замінили кілька вимикачів. Також поставили автомати. Вся робота була виконана якісно і в намічені терміни. Результатом дуже задоволені і рекомендуємо його та його бригаду усім своїм друзям як професіоналів своєї справи.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Софія
Софія
підприємець
Електрика під ключ Івано-Франківськ - написати, консультація

Необхідна консультація фахівця-електрика?

Ви можете безкоштовно проконсультуватись у наших спеціалістів. Якщо у Вас є така необхідність – телефонуйте нам в “Електрика під ключ” у місті Івано-Франківськ та обл. (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) за номерами 067 344 32 24 та 073 344 32 24 або напишіть нам у ФБ-месенджер і ми залюбки з Вами поспілкуємось. Напишіть нам: