Проект електрики. Проектування електромереж

Проект електрики – що це? Чи потрібні проекти електропостачання для квартири, дому?

Проект електропостачання (електропроект, проект електрики, проект електромережі) — це документ, в якому розраховується кількість необхідної електричної потужності, яка виділяється об’єкту, а також регламентується розміщення використаного обладнання, матеріали їх кількість і розташування.

Проект електропостачання – це один з найважливіших документів та розділів в проектуванні інженерних мереж й загалом у проектуванні будинків. Від якості виконаного електропроекту залежить якість електропостачання будівлі, безпека експлуатації електрообладнання, рівень комфорту для Вас і ваших близьких.

Рано чи пізно, купуючи нову квартиру або побудувавши будинок, роблячи капітальний ремонт із заміною всієї електропроводки, багато хто стикається з необхідністю “продзвонити” проводку, після чого розробити та погодити проект по електриці. 

Проектування електрики, електричних мереж. Проект електромережі_замовити_купити_Електрика під ключ Івано-Франківськ

Проект електромережі дому. Промислове проектування

Чому варто розробити проект по електриці для квартири, дому?

Як театр починається з вішалки, так електромонтажні роботи з ретельної підготовки, а саме – проектування. Приступаючи до монтажу електропроводки та інших аспектів “монтаж електрики під ключ” необхідно переконається в можливості Вашої електромережі витримати усі заплановані навантаження. В ідеалі краще зробити проект електропостачання і це насправді буде цінно для електромонтажників і головне для Вас. Зрозуміло, що проект електропостачання – це «універсальна мова», на якій будуть говорити електромонтажники на Вашому об’єкті і їм буде фактично неможливо відійти від Вашого технічного завдання, яке чітко там окреслене! Для Вас – це можливість зекономити час та гроші  на переробляннях та майбутньому обслуговуванні. Ви запитаєте чому? Дайте відповідь собі на п’ять питань:
– Ви впевнені, що Ваші електрики точно зрозуміли, яке технічне завдання Ви їм поставили і як без проекту чи навіть простої елекричної схеми по електриці це можливо зафіксувати?
– Якщо у Вас вже є проекти з кондиціонування, вентиляції, опалення, акустики, домофонії, відеоспостереження, то Ви розумієте, що для кожного з них потрібно підвести проводку, вивести управління на пульти, вимикачі і т.д. Ви впевнені, що вони будуть усі працювати злагоджено?
– Якщо Ви захочете змінити планування в приміщенні, додати світильник, підключити новий телевізор або колонки, чи найдете Ви де і як проходять кабельні траси?
– Чи впевнені Ви, що все навантаження електромережі розраховане правильно? І у Вас не згорить вся побутова техніка або й гірше?
– Чи впевнені Ви, що впишетесь в бюджет (по часу і грошах) без проекту хоча б з кофіціентом 1,5-2?

Наша компанія успішно створює проекти по електриці у м. Івано-Франківськ і по Україні понад чотирнадцять років. За цей час у нас здано сотні різних об’єктів: заміна електропроводки в квартирах панельних і цегляно-монолітних будинків, електрифікація заміських будинків і котеджів, надано послуг з ремонту проводки і аварійного відновлення електропостачання, встановлено сонячних електростанцій та системи електробезпеки. Всі роботи нашими спеціалістами виконуються у відповідності з існуючими нормативами. Неухильне дотримання договору, терміни, виконання і вартість електромонтажних робіт строго регламентовані, робота здійснюється виключно сертифікованими матеріалами, а також є гарантія на всі виконані електромонтажні роботи від нашої компанії «Електрика під ключ».

Консультації з питань проектування електрики. План-схема чи проект по електриці?

Електрика не дає Вам спокою? Хочете зробити правильно, включаючи проект по електриці та електромонтаж під ключ? Компанія “Електрика під ключ” – це якісні і інженерно продумані проекти у місті Івано-Франківськ та по всій Україні, які можуть включати авторський нагляд чи загалом електромонтажні роботи під ключ.

Електрика під ключ” в м. Івано-Франківськ та по Україні здійснює:
– проектування електропостачання житлових будинків;
– проектування електропостачання промислових підприємств;
– проектування розумної квартири чи розумного дому.

Проектування електромережі квартири / будинку чи промислове проектування? Які розділи включає проект електрики?

Проект електропостачання – це основа, для проведення електромонтажних робіт. Здійснюючи функції контролю якості проект по електриці дозволяє виконати монтажні роботи в суворій відповідності з існуючими нормативно-технічними правилами в електроенергетиці, розрахунком електроматеріалів і вартістю електромонтажних робіт. Особливо важливо на етапі проектування знати бюджет монтажних робіт по електропостачанню об’єкта. Проектування систем електропостачання виконується, як правило, одночасно з іншими інженерними розділами. Паралельно при розробці проекту електромережі відбувається його узгодження зі спеціалістами по системам вентиляції, сантехніки і т.д.

Які ж розділи включає проект електрики? Склад проекту електропостачання залежить також від призначення об’єкта, наприклад, проект електропостачання промислових об’єктів відрізняється від проекту електропостачання квартири чи будинку – об’ємом, складністю, технічними рішеннями, вартістю. Склад проекту електропостачання сильно залежить від необхідності його узгодження в різних інстанціях. Другим важливим фактором є безпека електромереж проекту і той мінімальний обсяг інженерно-проектних досліджень, який її забезпечує. Третім параметром, що впливає на склад проекту електропостачання, є комфорт при експлуатації електромережі і електроприладів. Проект електропостачання є максимально повним, коли він відповідає усім перерахованим вище умовам.

Проектування систем електропостачання виконує наш проектний відділ. Електричний проект виконується за всіма нормами і правилами та містить такі компоненти:
– схема-проект системи електропостачання та електроосвітлення з автоматикою;
– проект-схема електробезпеки, яка включає розрахунок навантажень і підбір обладнання (в т.ч. джерел живлення і стабілізаторів для систем стабілізованого електропостачання, грозозахисту);
– при необхідності схеми-проекти дизель-генераторних установок і інверторів для систем аварійного електропостачання;
– схема-проект системи електричного опалення (“тепловий насос”, “тепла підлога”, різного роду електрообігрівачі);
– при необхідності проект-схема антиобморожувачів для електричного обігріву дахів, сходів і дренажу;
– проект-схема систем запобігання протікання води;
– проект-схема інтеграції усіх інженерних систем у автоматизацію квартири чи будинку (“розумна квартира” чи “розумний дім”)

Як отримати проект електрики та опалення дистанційно у Вашому місті?

1. Завантажити та заповнити опитувальний лист по необхідної системі.
На всі технічні питання, які виникнуть при заповненні опитувальних листів, обов’язково відповімо по електронній пошті або по телефону.
2. Вислати нам вихідні дані для проектування.
По електронній пошті вислати в нашу компанію заповнені опитувальні листи, плани свого будинку і при наявності дизайн проект.
3. Погодити договір на проект електрики.
Отримати, розглянути і узгодити договір на проект електрики, підписаний екземпляр якого ми надішлемо на адресу Вашої електронної пошти.
4. Оплатити проект електрики за договором. 
Провести безготівкову (на рахунок компанії, вказаний в договорі) авансову оплату робіт з проектування електрики в розмірі 50% від ціни договору.
5. Розглянути вислані матеріали по проекту.
Матеріали з проектування систем електрики висилаємо Замовнику. Після чого усуваємо зауваження і враховуємо побажання.
6. Прийняти та оплатити виконаний проект електрики.
Після отримання зразків проекту, Замовник здійснює оплату суми робіт за договором. Після чого надсилаємо повний проект в електронному форматі (PDF + DWG чи RVT в залежності в якій програмі буде розроблено), а також роздруковані екземпляри проектів відправляємо Новою Поштою у відділення по Україні безкоштовно (за запитом Замовника).

Проектування електричної мережі  – чому варто співпрацювати саме з “Електрика під ключ”?

Будь-які професійні послуги – це перш за все якісні результати для клієнтів. Ви можете глянути цифри нижче і вирішити чи Вам цікаво було б з нами співпрацювати. В любому випадку, якщо Ви маєте бажання отримати проект і здійснити електричний монтаж – зв’яжіться з нами. Співпраця з компанією “Електрика під ключ” – це проект електропостачання, який в першу чергу економить Ваш час та гроші! 

Зв'яжіться вже зараз і ми Вас безкоштовно проконсультуємо!

Ви можете безкоштовно отримати консультацію нашого фахівця у місті Івано-Франківськ, Івано-Франківській області (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) та загалом по усій Україні. Якщо у Вас є така необхідність –  телефонуйте або пишіть нам в компанію “Електрика під ключ” вже зараз:

Цифри, які говорять самі за себе

років на ринку
Майстрів електриків
Видів робіт
зданих проектів

Відгуки деяких клієнтів та партнерів

Дуже задоволена роботою цього електрика!
Дома зникло світло і то лише у нас, у сусідів все ок.
А дитина дома боїться , нервується. Друзі дали номер Віталія!
На виклик прибув дуууже швидко! Враховуючи , що це була сьома вечора!
Виявилося, що у нас згорів ПЗВ у щитку. Відновили подачу електрики на квартиру і це було головне!
Вранці Віталій привіз і установив нове ПЗВ.
Швидко, якісно, професійно, без паніки!
Виявилося, що у нього ще є бригада електриків , які надають всі можливі послуги по електриці. Тепер я задумалася чи не позбавитися від старої алюмінієвої роводки. Вона вже не дуже добре справляється з навантаженням і гріється..
Якщо хочете знайти толкових електриків, то вам сюди!

67933498_3424312494252998_449292856637521920_n
Ярина Захарко
підприємець

Я не являюсь клиентом компании, я коллега Виталия & со ))) . Я, как и Виталий, продаю, монтирую и обслуживаю электрогенераторы, солнечные электростанции и другое электрооборудование. 
Довольно часто мои клиенты проживающие в Ив.Франковской и близлежащих районах обращаются с просьбой помочь в монтаже или ремонте различного вида электрообоудования. Практически всех передаю Виталию, знаю, не подведет, сделает все как надо и на совесть. 
Порекомендую ли я эту компанию своим клиентам? Да. 
Можно ли им доверять? Да.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Сергій
Сергій Сіромашенко
підприємець

Довго мучилися зі старою радянською проводкою, потім після вигоряння всіх вимикачів на одній половині квартири таки зважилися на заміну. За рекомендацією друзів викликали Віталія. Він швидко зробив оцінку ситуації, проконсультував. Після чого його двоє електриків виконали не тільки брудну роботу з прокладання штроб і кабелю, а й додатково зробили окрему проводку на бойлер і замінили кілька вимикачів. Також поставили автомати. Вся робота була виконана якісно і в намічені терміни. Результатом дуже задоволені і рекомендуємо його та його бригаду усім своїм друзям як професіоналів своєї справи.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Софія
Софія
підприємець
Електрика під ключ Івано-Франківськ - написати, консультація

Необхідна консультація фахівця-електрика?

Ви можете безкоштовно проконсультуватись у наших спеціалістів. Якщо у Вас є така необхідність – телефонуйте нам в “Електрика під ключ” у місті Івано-Франківськ та обл. (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) за номерами 067 344 32 24 та 073 344 32 24 або напишіть нам у ФБ-месенджер і ми залюбки з Вами поспілкуємось. Напишіть нам: