Проект опалення. Проектування опалення

Проект опалення – що це? Чи потрібні проекти електричного опалення для квартири, дому?

Проектування електричних систем опалення (проект опалення) є чільною складовою в організації ефективного обігріву  приватного будинку, офісного центру або промислового підприємства. І компанія «Електрика під ключ» завжди готова розробити для Вас індивідуальний проект електричного опалення в м. Івано-Франківськ чи області  (зокрема проект теплої підлоги) і забезпечити його реалізацію «від А до Я».
Опалення під ключ: реалії та виклики. Якщо говорити про реалії повсякденної експлуатації, будь-яка людина помітить, що в її будинку або офісі з температурою щось не так. Це «не так» є наслідком проектних або монтажних прорахунків, усунути які не вдасться, навіть проводячи регулярне обслуговування систем опалення. Неправильно спроектована система опалення має такі ознаки:
‒ виробляє недостатньо тепла для повноцінного обігріву;
‒ виробляє занадто багато тепла;
‒ не забезпечує рівномірний розподіл температур;
Головним же викликом для проектувальника є правильний розрахунок забезпечення в кожен момент часу рівномірного розподілу достатньої кількості тепла за мінімальної витрати первинного енергоносія, в даному випадку електроенергії. І з цим справляються не всі.

Проектування системи опалення_Проект електричного опалення для квартири, дому підприємства_замовити_купити_Електрика під ключ Івано-Франківськ

Проектування системи електричного опалення

Чому варто розробити проект по електричному опаленню для квартири, дому?

Повноцінний проект опалення починається з питань: «Що обігрівати?», «Чим обігрівати?», «Як обігрівати?». Відповіддю на запитання «Що обігрівати?» є визначення типу приміщення (житлове, господарське, промислове), і сумарного рівня його теплових втрат.
Відповідь на питання «Чим обігрівати?» полягає у виборі типу теплоносія і первинного джерела теплової енергії (електрика, газ, тверде або рідке паливо), і є відправною точкою для подальшого проектування.
Щодо питання «Як обігрівати?», то відповідь передбачає вибір:
– за допомогою електричного котла (плюс розрахунок вентиляції);
– за допомогою системи опалення з урахуванням поверховості та площі приміщень;
– типу і потужності «споживачів» тепла (радіаторів, теплих підлог тощо)
– способу установки «споживачів» (відкрита зосереджена, прихована зосереджена, прихована розподілена)
– типу, потужності та місця розташування елементів допоміжного обладнання і регулюючої арматури (розподільчі баки, перекачувальні насоси, перепускні клапани, термостати тощо).
На основі цих даних виконується уточнений тепловий розрахунок. Виконаний таким чином проект готовий до затвердження у відповідних інстанціях.
Очевидно, що самостійне проектування систем опалення є вкрай складним, а узгодження в інстанціях все одно є обов’язковим. Довіртеся в цих питаннях фахівцям компанії «Електрика під ключ».

Консультації з питань проектування електричного опалення. План-схема чи проект опалення?

Опалення квартири чи дому не дає Вам спокою? Хочете зробити правильно, включаючи проект по електричному опаленню та монтаж під ключ? Проект опалення від «Електрика під ключ» ‒ це узгоджений проект опалення приватного будинку, котеджного дому, промислового підприємства будь-якого рівня складності:
‒ гарантовано якісно;
‒ у стислі строки;
‒ за розумною ціною;
‒ реалізація «під ключ»;
‒ гарантія, сервіс, супровід.

Також, якщо у Вас не має необхідності затверджувати проект електричного опалення у відповідних органах, то ми можемо розробити лише план-схему по електричному опаленню. Якщо у Вас є питання і Ви хотіли б проконсультуватись – звертайтесь до нас, ми залюбки Вам надамо консультацію.

Проектування опалення квартири / будинку чи промислове проектування опалення? Які розділи включає проект опалення?

Проект електропостачання – це основа, для проведення електромонтажних робіт. Здійснюючи функції контролю якості проект по електриці дозволяє виконати монтажні роботи в суворій відповідності з існуючими нормативно-технічними правилами в електроенергетиці, розрахунком електроматеріалів і вартістю електромонтажних робіт. Особливо важливо на етапі проектування знати бюджет монтажних робіт по електропостачанню об’єкта. Проектування систем електропостачання виконується, як правило, одночасно з іншими інженерними розділами. Паралельно при розробці проекту електромережі відбувається його узгодження зі спеціалістами по системам вентиляції, сантехніки і т.д.

Які ж розділи включає проект електрики? Склад проекту електропостачання залежить також від призначення об’єкта, наприклад, проект електропостачання промислових об’єктів відрізняється від проекту електропостачання квартири чи будинку – об’ємом, складністю, технічними рішеннями, вартістю. Склад проекту електропостачання сильно залежить від необхідності його узгодження в різних інстанціях. Другим важливим фактором є безпека електромереж проекту і той мінімальний обсяг інженерно-проектних досліджень, який її забезпечує. Третім параметром, що впливає на склад проекту електропостачання, є комфорт при експлуатації електромережі і електроприладів. Проект електропостачання є максимально повним, коли він відповідає усім перерахованим вище умовам.

Проектування систем електропостачання виконує наш проектний відділ. Електричний проект виконується за всіма нормами і правилами та містить такі компоненти:
– схема-проект системи електропостачання та електроосвітлення з автоматикою;
– проект-схема електробезпеки, яка включає розрахунок навантажень і підбір обладнання (в т.ч. джерел живлення і стабілізаторів для систем стабілізованого електропостачання, грозозахисту);
– при необхідності схеми-проекти дизель-генераторних установок і інверторів для систем аварійного електропостачання;
– схема-проект системи електричного опалення (“тепловий насос”, “тепла підлога”, різного роду електрообігрівачі);
– при необхідності проект-схема антиобморожувачів для електричного обігріву дахів, сходів і дренажу;
– проект-схема систем запобігання протікання води;
– проект-схема інтеграції усіх інженерних систем у автоматизацію квартири чи будинку (“розумна квартира” чи “розумний дім”)

Як отримати проект електричного опалення дистанційно у Вашому місті?

1. Завантажити та заповнити опитувальний лист по розробці проекту електричного опалення.
На всі технічні питання, які виникнуть при заповненні опитувального листа, обов’язково відповімо по електронній пошті або по телефону.
2. Вислати нам вихідні дані для проектування електричного опалення.
По електронній пошті вислати нам заповнені опитувальні листи, плани свого будинку і при наявності дизайн-проект.
3. Погодити договір на проект опалення.
Отримати, розглянути і узгодити договір на проект опалення, підписаний екземпляр якого ми надішлемо на адресу Вашої електронної пошти.
4. Оплатити проект електричного опалення за договором.
Провести безготівкову (на рахунок компанії, вказаний в договорі) авансову оплату робіт з проектування опалення в розмірі 50% від ціни договору.
5. Розглянути вислані матеріали по проекту електричного опалення.
Матеріали з проектування систем електричного опалення висилаємо Замовнику. Після чого ми усуваємо зауваження і враховуємо побажання.
6. Прийняти та оплатити виконаний проект електричного опалення.
Після отримання зразків проекту, Замовник здійснює оплату суми робіт за договором. Після чого надсилаємо повний проект в електронному форматі (PDF + DWG чи RVT в залежності в якій програмі буде розроблено), а також роздруковані екземпляри проектів відправляємо Новою Поштою у відділення по Україні безкоштовно (за запитом Замовника).

Проектування електричного опалення – чому варто співпрацювати саме з “Електрика під ключ”?

Будь-які професійні послуги – це перш за все якісні результати для клієнтів. Ви можете глянути цифри нижче і вирішити чи Вам цікаво було б з нами співпрацювати. В любому випадку, якщо Ви маєте бажання отримати проект електричного опалення і здійснити монтаж системи опалення – зв’яжіться з нами. Співпраця з компанією “Електрика під ключ” – це проект електричного опалення, який в першу чергу економить Ваш час та гроші! 

Зв'яжіться вже зараз і ми Вас безкоштовно проконсультуємо!

Ви можете безкоштовно отримати консультацію нашого фахівця у місті Івано-Франківськ, Івано-Франківській області (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) та загалом по усій Україні. Якщо у Вас є така необхідність –  телефонуйте або пишіть нам в компанію “Електрика під ключ” вже зараз:

Цифри, які говорять самі за себе

років на ринку
Майстрів електриків
Видів робіт
зданих проектів

Відгуки деяких клієнтів та партнерів

Дуже задоволена роботою цього електрика!
Дома зникло світло і то лише у нас, у сусідів все ок.
А дитина дома боїться , нервується. Друзі дали номер Віталія!
На виклик прибув дуууже швидко! Враховуючи , що це була сьома вечора!
Виявилося, що у нас згорів ПЗВ у щитку. Відновили подачу електрики на квартиру і це було головне!
Вранці Віталій привіз і установив нове ПЗВ.
Швидко, якісно, професійно, без паніки!
Виявилося, що у нього ще є бригада електриків , які надають всі можливі послуги по електриці. Тепер я задумалася чи не позбавитися від старої алюмінієвої роводки. Вона вже не дуже добре справляється з навантаженням і гріється..
Якщо хочете знайти толкових електриків, то вам сюди!

67933498_3424312494252998_449292856637521920_n
Ярина Захарко
підприємець

Я не являюсь клиентом компании, я коллега Виталия & со ))) . Я, как и Виталий, продаю, монтирую и обслуживаю электрогенераторы, солнечные электростанции и другое электрооборудование. 
Довольно часто мои клиенты проживающие в Ив.Франковской и близлежащих районах обращаются с просьбой помочь в монтаже или ремонте различного вида электрообоудования. Практически всех передаю Виталию, знаю, не подведет, сделает все как надо и на совесть. 
Порекомендую ли я эту компанию своим клиентам? Да. 
Можно ли им доверять? Да.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Сергій
Сергій Сіромашенко
підприємець

Довго мучилися зі старою радянською проводкою, потім після вигоряння всіх вимикачів на одній половині квартири таки зважилися на заміну. За рекомендацією друзів викликали Віталія. Він швидко зробив оцінку ситуації, проконсультував. Після чого його двоє електриків виконали не тільки брудну роботу з прокладання штроб і кабелю, а й додатково зробили окрему проводку на бойлер і замінили кілька вимикачів. Також поставили автомати. Вся робота була виконана якісно і в намічені терміни. Результатом дуже задоволені і рекомендуємо його та його бригаду усім своїм друзям як професіоналів своєї справи.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Софія
Софія
підприємець
Електрика під ключ Івано-Франківськ - написати, консультація

Необхідна консультація фахівця-електрика?

Ви можете безкоштовно проконсультуватись у наших спеціалістів. Якщо у Вас є така необхідність – телефонуйте нам в “Електрика під ключ” у місті Івано-Франківськ та обл. (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) за номерами 067 344 32 24 та 073 344 32 24 або напишіть нам у ФБ-месенджер і ми залюбки з Вами поспілкуємось. Напишіть нам: