Проект розумного дому. Проектування системи

Треба проект автоматизації?

Проект розумного дому – що це? Чи потрібен проект системи “розумний дім” для квартири чи будинку?

Напевно багато хто вже чули про таку дивину як «розумний» будинок. Тут автоматизовано все: від простої роботи розеток, до систем зв’язку і водопостачання, від побутової техніки, до контролю безпеки будинку. 20-30 років тому могли про це тільки мріяти. Але сьогоднішній прогрес техніки і технологій втілює в дійсність всі фантазії про затишне автоматизоване житло.

Технологія розумного будинку створена, щоб забезпечити автоматичну і узгоджену роботу всіх систем життєзабезпечення та безпеки. Вона розпізнає зміни в навколишньому середовищі і приміщенні, реагуючи на них відповідним чином як за вказівкою користувача, так і самостійно.

Основною особливістю такої технології є об’єднання окремих підсистем і пристроїв в єдиний комплекс, керований за допомогою автоматики. Як і будь-який інший проект, установку системи розумного будинку краще спланувати заздалегідь.

Сучасні апартаменти, квартири, котеджі, заміські будинки являють собою складний інженерний комплекс. Інтелектуальний будинок здатний взяти на себе турботи по управлінню енергопостачанням, опалювальними системами, водопроводом, вентиляцією і кондиціонуванням.
Щоб власник міг отримати максимальну вигоду з використання таких систем, їх робота повинна бути узгоджена. 

Автоматизація квартири, автоматизація дому_Електрика під ключ Івано-Франківськ

Таким чином, батареї не будуть безцільно обігрівати приміщення з відкритими вікнами, а бездротові технології дозволять клієнту негайно дізнатися про будь-який нештатної ситуації де б той не перебував. Грамотне проектування розумного будинку – запорука того, що готова система буде відповідати вашим потребам.

Проект розумного дому. Проектування автоматизації​

Чому варто розробити проект по автоматизації квартири, дому (система “розумний дім” чи “розумна квартира”)?

Технології розумного будинку останнім часом привертають дедалі більшу кількість людей, які цінують комфорт і сучасні технічні рішення. Однак варто зазначити, що облаштування розумного будинку – це відповідальний крок, а кінцевий результат в значній мірі залежить від того, наскільки якісно була проведена підготовка до вибору, монтажу та налагодження всіх систем.

Розумний будинок з самого початку не повинен проектуватися як автономна система. Необхідно заздалегідь передбачити способи її взаємодії з системами більш високого рівня, наприклад, системами управління будівлі, системами екстреної допомоги, а також системами обліку ресурсів і доставки контенту. Виходить, що варто відразу закласти можливості по взаємодії із зовнішнім світом, щоб забезпечити високу якість послуг, що надаються користувачеві.

Саме тому проектування системи розумного будинку має таке ж важливе значення, як проектування самого будинку, в якому вона буде встановлена. Зрозуміло, в разі помилки наслідки не будуть фатальними, але періодичні недоліки в роботі кондиціонерів і відключення водопостачання через неправильно встановленого датчика протікання не дадуть повноцінно користуватися приміщенням.

Запобігти можливим проблемам можна тільки одним способом: скласти проект. Безсумнівно, є ймовірність, що за час від створення креслення до введення будинку в експлуатацію у господарів можуть з’явитися додаткові побажання, тому грамотний план завжди повинен мати потенціал для деякого розширення системи, щоб не довелося «перелопачувати» все, що вже було зроблено.

Крім того, потрібно передбачити не тільки місця для розміщення обладнання, якому виразно потрібно вентиляція, а й потаємні люки для доступу до кабельних трасах в ключових точках. Таким чином, вже на початковому етапі проектування повинні працювати разом архітектор та інженер-проектувальник.

Консультації з питань проектування системи “розумний дім”. План-схема чи проект по автоматизації дому, квартири?

Проектування системи «Розумний будинок» відбувається в кілька етапів. На попередньому етапі наші фахівці обговорюють з замовником бюджет, функціональність, обладнання. Потім ми приступаємо до проектування. На даному етапі задіяні дизайнери та архітектори, які втілюють технічні побажання замовника. Далі наші фахівці прокладають необхідні кабелі, здійснюють монтаж обладнання, підключають і програмують систему, враховуючи побажання клієнта.

Вартість проектування і установки визначається індивідуально для кожного клієнта. Ціна залежить від площі, кількості підключених пристроїв, складності робіт і т.п. Електрика під ключ” в м. Івано-Франківськ та по Україні здійснює проектування, монтаж та обслуговування автоматизації приміщень, таких як:
– автоматизація квартири (“розумна квартира)
– автоматизація будинку (“розумний будинок” чи “розумний дім”)
– розумний торговий центр (“розумний торговий центр”)
– автоматизація готелю (“розумний готель”)

«Розумний будинок» – це ваші комфорт і безпека. Замовляйте систему у нас, і в повній мірі користуйтеся технічними новинками, які пропонує XXI століття.

Проектування автоматизації квартири / будинку – які розділи включає такий проект “розумного дому”?

Першим етапом автоматизації будинку чи квартири є створення ескізного проекту. У ньому повинні бути описані всі завдання, які буде виконувати система. Ця інформація потрібна для попереднього підбору обладнання, особливості якого, в свою чергу, можуть вплинути на характеристики всієї системи.

Зібравши всю необхідну інформацію про систему, можна складати технічне завдання на проектування – це другий етап. Важливо, що замовник до моменту складання ТЗ вже має уявлення про вартість системи і функції, які вона зможе виконувати.

Після складання технічного завдання настає третій етап – це розробка детального проекту, що включає в себе всю документацію: комплект будівельних креслень, специфікацію обладнання, календарний план виконання робіт і т. п. Тут пліч-о-пліч працюють установники, забудовники, архітектор, дизайнер і інші фахівці , що дозволяє оперативно враховувати побажання господарів.

Підсумком роботи над проектом виявляється повний комплект документів за встановленою системою, що задовольняє потреби господарів і враховує специфіку конкретного будинку або квартири. Клієнт отримує на руки детальну специфікацію обладнання та функціональні схеми, а також креслення, кабельний журнал, схеми електричних і приладових шаф і т.д.

Як отримати проект системи “розумний дім” дистанційно у Вашому місті?
1. Заповнити опитувальний лист по необхідної системі. На всі технічні питання, які виникнуть при заповненні опитувальних листів, обов’язково відповімо по електронній пошті або по телефону.
2. Вислати нам вихідні дані для проектування. По електронній пошті вислати в нашу компанію заповнені опитувальні листи, плани свого будинку і при наявності дизайн проект.
3. Погодити договір на проект “Розумний дім”. Отримати, розглянути і узгодити договір на проект “Розумний дім”, підписаний екземпляр якого ми надішлемо на адресу Вашої електронної пошти.
4. Оплатити проект “Розумний дім”за договором. Провести безготівкову (на рахунок компанії, вказаний в договорі) авансову оплату робіт з проектування в розмірі 50% від ціни договору.
5. Розглянути вислані матеріали по проекту. Матеріали з проектування системи“Розумний дім”,  висилаємо Замовнику. Після чого усуваємо зауваження і враховуємо побажання.
6. Прийняти та оплатити виконаний проект “Розумний дім”. Після отримання зразків проекту, Замовник здійснює оплату суми робіт за договором. Після чого надсилаємо повний проект в електронному форматі (PDF + DWG чи RVT в залежності в якій програмі буде розроблено), а також роздруковані екземпляри проектів відправляємо Новою Поштою у відділення по Україні безкоштовно (за запитом Замовника).

Проектування системи “розумний будинок”  – чому варто співпрацювати саме з “Електрика під ключ”?

Будь-які професійні послуги – це перш за все якісні результати для клієнтів. Ви можете глянути цифри нижче і вирішити чи Вам цікаво було б з нами співпрацювати. В любому випадку, якщо Ви маєте бажання отримати проект і здійснити електричний монтаж – зв’яжіться з нами. Співпраця з компанією “Електрика під ключ” – це проект електропостачання, який в першу чергу економить Ваш час та гроші! 

Зв'яжіться вже зараз і ми Вас безкоштовно проконсультуємо!

Ви можете безкоштовно отримати консультацію нашого фахівця у місті Івано-Франківськ, Івано-Франківській області (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) та загалом по усій Україні. Якщо у Вас є така необхідність –  телефонуйте або пишіть нам в компанію “Електрика під ключ” вже зараз:

Цифри, які говорять самі за себе

років на ринку
Майстрів електриків
Видів робіт
зданих об'єктів

Відгуки деяких клієнтів та партнерів

Дуже задоволена роботою цього електрика!
Дома зникло світло і то лише у нас, у сусідів все ок.
А дитина дома боїться , нервується. Друзі дали номер Віталія!
На виклик прибув дуууже швидко! Враховуючи , що це була сьома вечора!
Виявилося, що у нас згорів ПЗВ у щитку. Відновили подачу електрики на квартиру і це було головне!
Вранці Віталій привіз і установив нове ПЗВ.
Швидко, якісно, професійно, без паніки!
Виявилося, що у нього ще є бригада електриків , які надають всі можливі послуги по електриці. Тепер я задумалася чи не позбавитися від старої алюмінієвої роводки. Вона вже не дуже добре справляється з навантаженням і гріється..
Якщо хочете знайти толкових електриків, то вам сюди!

67933498_3424312494252998_449292856637521920_n
Ярина Захарко
підприємець

Я не являюсь клиентом компании, я коллега Виталия & со ))) . Я, как и Виталий, продаю, монтирую и обслуживаю электрогенераторы, солнечные электростанции и другое электрооборудование. 
Довольно часто мои клиенты проживающие в Ив.Франковской и близлежащих районах обращаются с просьбой помочь в монтаже или ремонте различного вида электрообоудования. Практически всех передаю Виталию, знаю, не подведет, сделает все как надо и на совесть. 
Порекомендую ли я эту компанию своим клиентам? Да. 
Можно ли им доверять? Да.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Сергій
Сергій Сіромашенко
підприємець

Довго мучилися зі старою радянською проводкою, потім після вигоряння всіх вимикачів на одній половині квартири таки зважилися на заміну. За рекомендацією друзів викликали Віталія. Він швидко зробив оцінку ситуації, проконсультував. Після чого його двоє електриків виконали не тільки брудну роботу з прокладання штроб і кабелю, а й додатково зробили окрему проводку на бойлер і замінили кілька вимикачів. Також поставили автомати. Вся робота була виконана якісно і в намічені терміни. Результатом дуже задоволені і рекомендуємо його та його бригаду усім своїм друзям як професіоналів своєї справи.

Відгук про ЕЛЕКТРИКА ПІД КЛЮЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - Софія
Софія
підприємець
Електрика під ключ Івано-Франківськ - написати, консультація

Необхідна консультація фахівця-електрика?

Ви можете безкоштовно проконсультуватись у наших спеціалістів. Якщо у Вас є така необхідність – телефонуйте нам в “Електрика під ключ” у місті Івано-Франківськ та обл. (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) за номерами 067 344 32 24 та 073 344 32 24 або напишіть нам у ФБ-месенджер і ми залюбки з Вами поспілкуємось. Напишіть нам: