ЕЛЕКТРИКА Івано-Франківськ

Промислова сонячна електростанція у м. Івано-Франківськ в області

Будівництво промислової сонячної електростанції_Промислова сонячна електростанція_Промислова сонячна станція_Промислові сонячні електричні станції_Електрика під ключ Івано-Франківськ

Промислова сонячна електростанція у місті Івано-Франківськ та по області під ключ – це: зробити проект станції, купити (ціна/якість) і як встановити її.

Енергія Сонця, яка потрапляє на земну поверхню все більше привертає увагу як альтернативне джерело електричної енергії. У століття економічної та екологічної кризи велике значення набувають відновлювальні ресурси. З цієї причини кількість сонячних електростанцій, що працюють за принципом фотоакумуляціі буде тільки зростати.

Промислові сонячні електростанції. Загальна характеристика.

Сонячні електростанції (СЕС) або фотоелектростанції (ФЕС) – це вид станцій з виробництва електричної енергії, де відбувається перетворення сонячної енергії в постійний струм за допомогою фотоелектричних модулів (сонячних батарей), а потім за допомогою інверторів з постійного струму в змінний. Мережеві (on-grid) станції підключені до загальної електромережі і забезпечують працездатність як промислових підприємств, так і міської інфраструктури.

Промислова сонячна електростанція – основні елементи:

 • фотоелектричні модулі (батареї);
 • мережеві інвертори, що перетворюють постійний струм в змінний;
 • система управління і моніторингу;
 • лічильники;
 • опорні конструкції.

Промислова сонячна електростанція. Переваги 

Переваги сонячних електростанцій очевидні:

 1. Екологічність і безпека. На сонячних електростанціях не утворюється вуглекислий газ і небезпечні радіоактивні відходи, немає ризику радіаційної катастрофи.
 2. Енергія сонця доступна і поновлювані, що робить її однією з найдешевших.
 3. Малозатратне обслуговування станції. Процеси експлуатації максимально автоматизовані і оптимізовані, використовується віддалений моніторинг і управління. Для наземної СЕС потрібно 5-7 чоловік обслуговуючого персоналу.
 4. Високий рівень надійності складових елементів станції. Зношування сонячних панелей складає 0,7-0,8% в рік. Середній термін експлуатації інверторів – 25-30 років.
 5. Швидка окупність станції (не більше 5 років). Цьому сприяють високі обсяги генерації електроенергії, а також можливість використання будь-яких вільних площ, включаючи даху і фасади будівель.

Будівництво сонячної промислової електростанції «під ключ» у місті Івано-Франківськ

Промисловими вважаються сонячні електростанції, які мають на виході потужність від 30 кВт. Вони встановлюються на землі або даху, можуть бути автономними або підключатися до загальної електромережі. У другому випадку можливий продаж електроенергії за «зеленим» тарифом. Наша компанія “Електрика під ключ” будує промислові електростанції у м. Івано-Франківськ, по області (Івано-Франківськ, Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель) та по усіх Західній Україні.

Промислова сонячна електростанція. Розрахунок вартості (ціна/якість).

Будівництво промислової електростанції “під ключ” здійснюється в рамках договору генерального підряду, який має на увазі повний супровід з перших етапів, включаючи обслуговування по експлуатації. Точну вартість і терміни виконання проекту на початку роботи оцінити складно, зазвичай потрібне тривале узгодження всіх етапів з замовником. Розрахунок ведеться за 1 кВт встановленої потужності. В середньому він становить від $ 700 до $ 800. Якщо станція підключається до централізованої електромережі, то будуть потрібні додаткові вкладення.

Значимими факторами ціноутворення при будівництві та експлуатації сонячної електростанції є:

 • обсяг інсоляції;
 • кількість використовуваної електроенергії;
 • площа незатіненого простору;
 • віддаленість від населених пунктів і ЛЕП;
 • особливості рельєфу місцевості або форма даху.

Етапи реалізації проекту будівництва станції «під ключ» зазвичай включає:

 1. Ретельний аудит проекту, включаючи вивчення необхідних документів, земельної ділянки, кліматичних умов з подальшим узгодженням вимог.
 2. Розробка комерційної пропозиції та уточнення терміну виконання робіт, на основі чого готується фінансова модель проекту, включаючи розрахунок окупності.
 3. Укладення договору генерального підряду.
 4. Розробка і погодження робочого проекту будівництва, отримання дозволів.
 5. Поставка обладнання та будівельно-монтажні роботи.
 6. Прийом об’єкта, введення в експлуатацію.
 7. Оформлення ліцензій по «зеленому» тарифу, підключення до загальної електромережі.
 8. Сервісне обслуговування.

Промислова сонячна електростанція дає змогу не тільки зменшити енерговитрати підприємства, а й отримати додатковий дохід від продажу електроенергії.

Для того, щоб зрозуміти скільки буде коштувати побудувати промислову чи домашню сонячну електростанцію у місті Івано-Франківськ та в Західній Україні, а також як розрахувати її окупність – зверніться до наших фахівців. Ми з радістю допоможемо зробити проект, купити і встановити сонячну електростанцію під ключ!

Промислові сонячні станції в м. Івано-Франківськ та в області. Як зв’язатись з нами.

По усіх питаннях ми Вас безкоштовно проконсультуємо по усіх об’єктах, як у місті Івано-Франківськ, так і в Івано-Франківській області (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) та й загалом по усій Україні.

Якщо у Вас є бажання проконсультуватись – пишіть нам у ФБ-месенджер або телефонуйте до наших фахівців в компанію “Електрика під ключ” прямо зараз:

https://m.me/elektryka.ivanofrankivsk

073 344 32 24

067 344 32 24

2 коментарі до “Промислова сонячна електростанція у м. Івано-Франківськ в області

 1. В місцевості, де застаріла головна мережу електроенергії або спостерігається дефіцит електрики, сонячна електростанція під ключ – це єдиний варіант безперебійного електроживлення, а також можливість організувати продаж надлишку енергії за програмою “зелений тариф”.

 2. Розрахункова собівартість 1 квт-год електроенергії в США. Для сонячних електростанцій вона становить 4,9 центів. Натомість у світі зараз розвивається інший сценарій – протилежний до іспанського. Держава не платить пільговий зелений тариф виробнику, а гарантує довготривалу закупку електроенергії у майбутньої сонячної електростанції і оголошує конкурс: хто з виробників зможе продавати електрику дешевше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *