ЕЛЕКТРИКА Івано-Франківськ

Протипожежний диференціальний пристрій захисного відключення (протипожежне ПЗВ)

Протипожежний диференціальний пристрій захисного відключення (протипожежне ПЗВ)_купити, встановити_Електрика під ключ Івано-Франківськ

Що таке протипожежний диференціальний пристрій захисного відключення або протипожежне ПЗВ?

Існує велика кількість факторів ризику, які загрожують безпеці житла і його мешканців, і самим, мабуть, небезпечним є пожежа. Статистика невблаганна – тисячі квартир і будинків знищуються і пошкоджуються вогнем щорічно. Таже статистика говорить, що причиною близько 80% всіх пожеж є несправність електропроводки.

Ми багато описували про електричні пристрої, які захищають будинок і його мешканців від пожежі і ураження струмом. Найбільш поширеними з них є диференціальні пристрої захисного вимкнення (ПЗВ) і диференціальні автомати (зазвичай їх для стислості називають дифавтомати). Обидва види цих пристроїв можуть виконувати функцію як захисту об’єкта від пожежі, так і захищати людину від ураження струмом.

Протипожежне ПЗВ – це електричний пристрій, який застосовується для захисту від струмів витоку з досить великими значеннями. На відміну від інших типів пристроїв захисного вимкнення протипожежне ПЗВ не захищає людину від ураження електрострумом, зважаючи на велике номінальне значення струму витоку, що призводить до необхідності спільного, з протипожежним ПЗВ, застосування ПЗВ, що захищає людину, тобто побудови дворівневої системи диференціальної захисту.

Протипожежне ПЗВ необхідне для усіх видів будинків та домів, а також в квартирах.

Детально про протипожежний диференціальний пристрій захисного вимкнення (ПЗВ)

За правилами проектування електроустановок і нормах пожежної безпеки електромережі на вході повинен бути протипожежний диференціальний пристрій захисного відключення (ПЗВ). Це звичайний протипожежний диференціальний пристрій захисного відключення (ПЗВ), тільки має більш високе значення струму витоку, ніж класичні пристрої захисту від ураження електрострумом.

Завдання протипожежного диференціального пристрою захисного вимкнення або відключення (ПЗВ) полягає в контролі цієї ситуації і недопущення перегріву проводки. Якщо ізоляція пошкоджена і утворився струм витоку, то пожежа при виникненні струму витоку все ж може статися. При наявності в ланцюзі диференціального вимикача справу до занадто сильного нагрівання жил і виникнення вогню навіть не доходить.

Функціонально протипожежний диференціальний пристрій захисного відключення (ПЗВ) захищає ввідний кабель перед собою, а також лінії споживачів після себе.

Є два головні критерії вибору протипожежного ПЗВ – це селективність пристрою (наявність в ньому можливості установки затримки відключення) і високий рівень струму витоку (100-300 мА). Якщо одна з цих умов не виконана, то система з захисних апаратів в електрощиті не стане працювати, як належить.

За нормами протипожежний диференціальний пристрій захисного відключення (ПЗВ) має відрізнятися мінімум в три рази в більшу сторону від нижчерозташованих звичайних по струму витоку і часу спрацьовування.

Якщо різниця за цими параметрами менше трьох разів, то при спрацьовуванні нижчерозташованого диференціального пристрою захисного відключення (ПЗВ) зреагує на відключення контуру і протипожежний пристрій. В результаті буде складніше з’ясувати причину відключення, а без живлення залишаться всі споживачі в паралельних лініях, на яких проблем немає.

В ідеалі каскадна схема з різних диференціальних пристроїв захисного відключення (ПЗВ) повинна працювати так, щоб при виникненні проблем реагував тільки той пристрій, який розташований найближче до місця пробою ізоляції. При такому розкладі відключається лише потрібна лінія. Інші продовжують залишатися під напругою.

Однак в будь-який електричній мережі присутні природні витоки. У проекті електромережі їх спеціально розраховують, щоб правильно підібрати ПЗВ. Вони не повинні перевищувати 1/3 від струму витоку обраного диференціального вимикача для конкретної лінії. Інакше захисний пристрій буде на регулярній основі помилково спрацьовувати.

Дворівневий диференційний захист у вигляді ПЗВ та протипожежного ПЗВ від «Електрика під ключ». Як зв’язатись з нами.

По усіх питаннях ми Вас безкоштовно проконсультуємо по усіх об’єктах, як у місті Івано-Франківськ, так і в Івано-Франківській області (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) та й загалом по усій Україні.

Якщо у Вас є бажання проконсультуватись – пишіть нам у ФБ-месенджер або телефонуйте до наших фахівців в компанію “Електрика під ключ” прямо зараз:

https://m.me/elektryka.ivanofrankivsk

073 344 32 24

067 344 32 24

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *