ЕЛЕКТРИКА Івано-Франківськ

Домашня сонячна електростанція, переваги. Купити і вставновити

Домашня сонячна електрична станція для дому_Сонячна домашня електростанція_Сонячні електростанції_купити, встановити_Електрика під ключ Івано-Франківськ

Домашня сонячна електростанція – що це і з чим його їдять…

Без електричної енергії сучасна людина вже не уявляє своє життя. Але робота її традиційних джерел, такі як атомні та гідроелектростанції або, наприклад, бензогенератори, несе чималі ризики. Крім того, вартість такої електроенергії відчутно б’є по кишені пересічного користувача. У цих умовах все більшого поширення набувають сонячні електростанції (СЕС) на дому.

Переваги установки сонячної станції на дому

Домашні сонячні електростанції – досить нове явище в області енергопостачання. Проте, цей альтернативне джерело енергії впевнено займає своє місце як на промислових об’єктах, так і в приватних будинках. Основні переваги установки на дому сонячної електростанції наступні:

  1. Забезпечення безперебійного енергопостачання заміського будинку, розташованого в будь-який віддаленості від ЛЕП. Домашня СЕС надійно захищає від стрибків напруги або раптового відключення електроенергії.
  2. Зниження оплати за мережеве електрику за рахунок використання безкоштовної природної енергії, лише добираючи необхідну потужність.
  3. Програма «Зеленого тарифу» дозволяє вигідно продавати невикористану енергію в загальну мережу, для чого не потрібно додаткових дозволів і ліцензій.
  4. Екологічність і безпека отриманої енергії, завдяки чому власники будинку позбавляються від шуму та забруднення повітря у випадку з паливним генератором.
  5. Висока стійкість панелей до несприятливих погодних умов і перевірена якість всіх елементів станції дозволяють їй без вкладень забезпечувати будинок електроенергією десятки років, в той час як бензо- і дизельні генератори вимагають постачання паливом і періодичного ремонту.

Сонячна станція для дому чи приватного будинку – купити і встановити під ключ.

Оптимальною є установка домашньої сонячної станції «під ключ». Цей варіант зручний тим, що клієнт до укладення договору отримує повний розрахунок вартості, який враховує:

  • потреба електроенергії за добу;
  • кількість і особливість роботи електроприладів в будинку;
  • розташування будинку щодо сторін світла і рівень добової інсоляції;
  • цілорічне або сезонне проживання власників.

При цьому монтажні роботи і підключення зазвичай займають не більше доби. При необхідності оформлення «зеленого» тарифу всі юридичні сторони компанія бере на себе. Гарантія не менше 2 років забезпечує поточний супровід і необхідний ремонт обладнання.

Окупність домашніх сонячних електростанцій.

Ще одна важлива перевага сонячної електростанції на дому – швидка окупність. В середньому потрібно два роки, щоб відшкодувати витрати на установку сонячної електростанції. Цьому сприяють економія на оплаті мережевий електроенергії, продаж своєї енергії за «зеленим» тарифом, відсутність витрат на ремонт і заправку.

Домашня сонячна електростанція дає змогу не тільки зменшити витрати, а й отримати додатковий дохід від продажу електроенергії.

Для того, щоб зрозуміти скільки буде вартувати побудувати домашню сонячну станцію , а також як розрахувати її окупність – зверніться до наших фахівців. Ми з радістю допоможемо зробити проект, купити і встановити сонячну електростанцію під ключ!

Домашня сонячна електростанція під ключ. Як зв’язатись з нами.

По усіх питаннях ми Вас безкоштовно проконсультуємо по усіх об’єктах, як у місті Івано-Франківськ, так і в Івано-Франківській області (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) та й загалом по усій Україні.

Якщо у Вас є бажання проконсультуватись – пишіть нам у ФБ-месенджер або телефонуйте до наших фахівців в компанію “Електрика під ключ” прямо зараз:

https://m.me/elektryka.ivanofrankivsk
073 344 32 24
067 344 32 24

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *