ЕЛЕКТРИКА Івано-Франківськ

Стабілізатор напруги для дому, на прикладі холодильника

Стабілізатор напруги для дому квартири будинку. Домашній стабілізатор. Стабілізатори напруги_купити, встановити_Електрика під ключ Івано-Франківськ

Що таке стабілізатор напруги. Стабілізатори напруги для дому.

Стабілізатор напруги 220В – це пристрій, який вирівнює напругу з мережі живлення, до певного значення, і віддає споживачам стабільні 220 вольт, незалежно від стрибків і просадок на лінії. Установка такого приладу забезпечить захист електричних приладів від ненормальних режимів роботи, таких як перепади напруги в мережі і високий або низький його рівень.

Загалом стабілізатори напруги можна поділити на стабілізатори напруги для дому та промислові стабілізатори. Сьогодні ми поговоримо про стабілізатор напруги для дому, на прикладі як він «може бути корисним холодильнику».

Необхідність мати в будинку холодильник ніхто не ставить під сумнів, а от чи потрібен стабілізатор напруги для холодильника?

У кожному будинку сьогодні є холодильник, а в багатьох будинках можна зустріти і два холодильника. Холодильники удосконалюються щороку. Технології йдуть вперед, росте якість приладів, знижується енергоємність, поліпшується дизайн, збільшується кількість нових функцій. Холодильники стають розумнішими. Сучасні холодильники можуть вбудовуватися в систему «Розумний будинок», підключатися до інтернету і навіть самостійно замовляти продукти харчування в інтернет-магазинах.

Але що ріднить їх з найпростішими холодильниками? Відповідь проста – «всі холодильники підключаються в розетку і повністю залежать від якості електроживлення. А електроживлення може бути в наших будинках далеко не найкращим. Підвищена або знижена напруга може привести до великого зносу холодильника або навіть його поломки. Стабілізатор напруги для холодильника в цій ситуації просто необхідний.

Що повинен захистити стабілізатор напруги для холодильника?

Стабілізатор напруги повинен забезпечити нормальну роботу електродвигуна компресора холодильника і електронної системи управління холодильника.

Компресор є серцем холодильника, саме він змушує «холод» розтікатися по численних трубках приладу охолодження. Основною частиною компресора є електродвигун. Як і будь-який електродвигун, він вимагає якісного електроживлення. Особливо небезпечно для двигуна знижена напруга. Низька напруга призводить до збільшення сили струму в обмотках електродвигуна, як наслідок отримуємо перегрів двигуна і його відключення автоматикою або поломку двигуна. При низькій напрузі в мережі холодильник починає голосно і натужно працювати. Але попрацювавши хвилину, відключається. Потім пару хвилин тиші, і нова спроба запуститися. При цьому набрати холод холодильник не встигає. Відбувається наступне: двигун починає працювати, струм підвищується, обмотка гріється, спрацьовує захисний теплове реле двигуна. Таким чином холодильник відключається не тому, що холодильник вже набрав холод, а через перегрів двигуна. У цій ситуації необхідний стабілізатор напруги, стабілізатор підніме напругу до стандартного і забезпечить нормальну роботу компресора.

Сучасні холодильники мають мікропроцесорне управління, яке забезпечує велику кількість функцій і ефективну роботу компресора. Електронні плати дуже вимогливі до якості живлення і дуже не люблять великих сплесків напруги. Підвищена напруга в мережі може привести до перегріву електронних плат і виходу їх з ладу. Використання стабілізатора вхідної напруги для холодильника дозволить уникнути неприємностей.

Використання стабілізатора напруги мережі для холодильника в умовах нестабільної напруги необхідно. Застосування стабілізатора напруги дозволить зробити роботу холодильника ефективною, захистить пристрій від додаткового зносу, зробить роботу холодильника тихою і безпечною. Стабілізатор напруги для холодильника дозволить істотно збільшити термін експлуатації приладу.

Як правильно вибрати стабілізатор напруги для холодильника?

При виборі стабілізаторів напруги для холодильників слід враховувати кілька факторів. Стабілізатор напруги для вашого холодильника повинен забезпечувати необхідну потужність пристрою з урахуванням пускових струмів, стабілізатор повинен мати можливість тривалої цілодобової роботи, стабілізатор напруги для холодильника повинен мати ефективну систему захисту по живленню і по навантаженню.

До особливостей електродвигунів компресорів холодильника насамперед слід віднести високі пускові струми. У момент включення холодильника відбувається різкий стрибок (провал) значення напруги. У цей момент значення пускового струму може досягати трьох і навіть п’яти кратного номінального значення струму, зазначеного в паспорті холодильника.

Тому при визначенні необхідної потужності стабілізатора напруги для холодильника слід застосовувати коефіцієнт «4» для розрахунку максимальної потужності холодильника. Як правило холодильники з одним компресором мають номінальну потужність від 250 до 350 Вт, і для них потрібен стабілізатор напруги потужністю від 1,0 до 1,5 кВт. Холодильники з двома компресорами мають номінальну потужність від 300 до 500 Вт, і для їх нормальної роботи слід вибрати стабілізатор напруги потужністю від 1,2 до 2,0 кВт.

Стабілізатори напруги для квартири, дому, будинку – купити і встановити. Як зв’язатись з нами.

По усіх питаннях ми Вас безкоштовно проконсультуємо по усіх об’єктах, як у місті Івано-Франківськ, так і в Івано-Франківській області (Коломия, Калуш, Городенка, Верховина, Богородчани, Косів, Галич, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Долина, Тисмениця, Тлумач, Болехів, Бурштин, Надвірна, Яремче, Буковель та ін.) та й загалом по усій Україні.

Якщо у Вас є бажання проконсультуватись – пишіть нам у ФБ-месенджер або телефонуйте до наших фахівців в компанію “Електрика під ключ” прямо зараз:

https://m.me/elektryka.ivanofrankivsk

073 344 32 24

067 344 32 24

1 коментар до “Стабілізатор напруги для дому, на прикладі холодильника

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *